Google adsense problem sa reklamama

Sorry ako se nism dobro izrazio. Ograničeno mi je prikazivanje oglasa zbog nevažećeg prometa.

Prije toga sam imao to upozorenje da mi se provjerava nevažeći promet ali je to brzo nestalo. Sad imam ovo upozorenje i oglasi se gotovi i ne prikazuju više. Nisam uradio ništa osim ovog pozivanja da mi prate youtube kanal ako je to zabranjeno al ne vidim što bi bilo.

1 Like

Za otprilike 30-ak dana će ti se polako vratiti oglasi. Verovatno sad vidiš po neku reklamu na sajtu al tako google adsense štiti advestere da ne bacaju pare uzalud

Znam ali ako nešto treće uzrokuje problem plašim se suspenzije računa jer koliko sam čitao kod njih je ovo opomena pred isključenje.

Koliko jemeni poznato Google adsense ne daje nikakve opemene pred isključenje već jednostavno pošalje ti email da ti je nalog ugašen i naravno neke globalne smernice zašto je to uradio

Pa to je otprilike to “nešto treće” ono što sam ti i napisao . Može biti i to ako dobiješ odjednom jak traffic s društvene mreže ili nekog sajta to google zna ponekad označiti kao nevažeći promet

Našao sam u analitici 500 posjeta u maju sa trafficmarket.me i povremeno 3 do 4 posjete sa tog websajta imam. Jel mogu to blokirati nekako?

pisao si mi u PP poslao sam ti odgovor u privatnoj poruci pročitaj :wink: