Google algoritam apdejtovi

Kako sigurno potvrditi da taj netko je zaista korisnik toga?
Netko moze iskoristiti tuđi video i po tome napraviti review…
Koje su tocke u opisu proizvoda koje bi otkrile krivog od pravog korisnika?

Mozda originalne i unikatne slike iz raznih uglova kao i video.

2 Likeova

Malo brzinskog photoshopa sa proizvodom, nabaci se druga pozadina i eto unikatne slike… Ne znam kako će to znati… Ostaje jedino video… Tako da, vjerojatno će u budućnosti puno bolje sajtovi koji uz web imaju i svoj yt kanal.

Vjerojatno putem videa gdje se vidi da si baš ti koristio proizvod. Također mislim da će biti potrebno imati YT kanal da bi bio zaista autentičan.

2 Likeova

Meni bi bilo zanimljivo da ovaj update stvarno proradi. To bi značilo da bi kvalitetno odrađeni micro niche sajtovi bili jako profitabilni za ova glavna tržišta.

Nekako ne vjerujem da će to sve biti kako je Google zamislio.

1 Like

2 posts were split to a new topic: Kako Google obavijestiti da je stari web na novoj domeni?

Od kad mene nema, niko racuna ne vodi…

5 Likeova

Spavate, spavate…

1 Like

Ne spavam, nego čekam neko čudo od da se desi pa da javim, ali još uvek nema ništa

3 Likeova

kakva je situacija kod vas nakong updejta? Jedan sajt lijepo pogodjen

Ja nemam na vecini analytics pa ne znam dok ne prodje dva dana da vidim Webmaster Tools. Medjutim ovaj jedan domaci sa 1200 posjeta dan je sprzen na 100 dan i sto je najgore sad rangiraju neki ruski sajtovi auto translate spam.

Kod mene sve standardno, za sada ne vidim neke pomake, otprilike isti broj posjeta kao i ranije.

Da li je još nekao imao nagli pad u poslednih dan-dva? Predpostavljam da je došlo do nekog ažuriranja i da bi trebalo da se sve vrati na mestu kroz par dana…

Kod mene na domaćim sajtovima nema promjena ali sve su stare domene.
Čak i jedan na kojem nestavljam nove sadržaje ima isti broj posjeta zadnjih mjesec dana.

Core apdejt, zato plese.

1 Like

Nekoliko ovakvih, i mali skok na 2

Bilo je plesanja, ovo je sad sapletanje u ljubljenje poda :smiley:

1 Like

Potpuno ista situacija :slight_smile:

:sweat_smile:

1 Like

Meni engleski sajt white hat poceo rasti zadnja 2 dana, a da nisam nista dirao po njemu vec 3 mjeseca.