Google algoritam apdejtovi

Sad kad stigne metal detektor, pa nagazis rimski cup pun blaga, ima da te boli dupe za apdejtove :smiley:

ima da očistim more od čepova, onih hepeka sa limenki i ostalog smeća. ne nadam se pronalasku ičeg previše vrijednog, samo da guštiram, zabavim se i zaboravim na gugl i sajtove

Nemoj da si pesimista :slight_smile:

9.3 je zestoko tumbanje! Kako stojite? Kod mene je za sada sve isto.

Kod mene je isto 9.3, sta ce biti posle ovoga ne smem ni da pomisljam :joy::joy:

isti i kod mene, vidjet ćemo na šta će izaći hahaha a taman me dobro krenulo posle onog skorašnjeg manjeg apdejta

Ima li Promena kod vas?

Kod mene su neki KWi pali zampo jedno mesto, ali jos uvek iste brojeve imam na analitici.

Kod mene počev od 5.juna otprilike polovina sajtova je dosta porasla sa posetom a ostala polovina nepromenjeno.

Kod mene nikakve promjene tako da mislim da je 9.3 semrush sensor neispravan :slight_smile:

ne smijem otvoriti google analytics

Kod mene za sad nikakve promjene. Kanda je zatisje pred buru

Istina i kod mene bas tako!

Ima li promjena? Kod mene od juce skok za par glavnih KW, udjoh u top 3. Neki longtail KW su istovremeno popadali. Ne vjerujem da ce ovako ostati, ali nesto se pomijera

Kod mene je bio pad za 20% pa se juce sve vratilo na staro.

odoh u njemačku malter miješat, ■■■■ ovo

To rade mjesalice.

Kontam da je ovo neki bug u GA, al hajd da pricekam jos dva sata da vidim hoce se ispraviti :speak_no_evil:

Bilo je bagova na aplikaciji, zadnaj dva dana. Bar kod mene. Mada tek sto je poceo sat, tako da ce sigurno da napuni do gore, ili je ovo od prethodnog sata?

meni se cesto desi da tako kasni na GA (nije organic traffic) po barem sat-dva