Google algoritam apdejtovi

I meni google dao 8 vise u odnosu na prethodni dan :smiley: Da se zakitim…

Kod mene je (srećom) za sad sve u redu

Bese imas solidan autoritet domene?

I ne baš… DR11 (20 karaktera)

Postovani kolega, sta se ovo desava?! Javljaj! :grin:
Vidim roknula mi dca sajta za 25 - 30%.
:face_with_head_bandage:

Ma vise ne mogu ni ja da pohvatam sta se i zbog cega desava… Raste mi broj KWa u top 3 a pada mi poseta. Ni sam vise ne znam sta rade. Inace trenutno ima neko jace tumbanje, tako da je moguce da te je to pogodilo. Oni non stop neke male apdejtove rade.

Evo malo detalja @Kosana

1 Like

E tacno to! Vidjecu kako ce se razvijati dalje, mozda je alarm da treba napokon osvjeziti content, hehe. Iako po kalendaru je i vrijeme za pad.
Sajtovi cesto imaju godisnji ritam (djeli li neko ovo iskustvo?). Meni pozicije za jedan aff sajt rastu godinama u februaru (ne mislim na sezonalni porast posjeta, nego bas pozicije), a padaju pocetakom maja.
Jedan domaci sajt svake godine raste pocetkom godine, tacno od 2. januara.
Godinama sam radila agresivan backlinking u tom perioudu, i ove godine kad sam promasila, uprkos tome je bio porast u tom periodu.

1 Like

E evo 8.7 je zestoko jako tumbanje! Izgleda da je ovo core vitals krenuo.

1 Like

sutra javljam rezultate, zasad mi djeluje obećavajuće ali ne treba unaprijed govoriti … možda je i zato što je vikend, posle 7 dana treba presjek napraviti :smiley:

Da, nesto se događa jucer i danas… svi rankinzi mi podivljali. Neki skocili, neki skroz nestali…

1 Like

Po tulovima izgleda kao veliko, videcemo sta ce da bude na kraju. Tek nakon 7-10 dana moze da se izvuce zakljucak.

1 Like

Domaci sajt pao 18%, strani porastao 10% u odnosu na prosli vikend. Vidjecemo gdje ce zavrsiti, ali da, nesto se desava…

A sta vam veli wmt? Jeste zeleni? Ja sam zelen al opet pad

Bez naslova

na ovom od 96% nemam native reklama :frowning:

Jel ste se opustili malo a? Necemo tako drugari!
@Kosana vezi se, polecemo :smiley:

1 Like

Opaa!:grin:
Ajd bas da vidimo… Zvuci kao dugo dvomjesecno pretumbavanje

Da nam se useru u letovanje, malo im sto nam se useru za svaku Novu godinu, sad ce i za letovanja :smiley:

3 Likeova

:grinning: A ja upravo na odmoru haha
Ali casa je do pola puna, kontam se, sad kad me pocaste sa prvom mjestu na Guglu za par KW

2 Likeova

e to im ne dam, neće mi ljeto sjebat gugl pa taman mi niko sa gugla nikad ne došo na sajt.

2 Likeova