Google algoritam apdejtovi

Meni je jučer i danas katastrofa… 20-30% manje prometa, doduše sajt još raste pa su manji skokovi normalni, ali malo mi je ovo previše… Doduše, mijenjam web hosting, prebacujem domenu u drugi registar, sve živo sam čačko, pa je moguće da je do toga…

Meni onih par sto su pali prije koji mjesec se vratili, a par nagradjeno i po 40% vise traffica. Super stvar i dobar update.

Jel mrda nesto kod vas? Po ovim tulovima koji prate promene nesto dobro trese. I ovi su pisali o tome.

Mrda mrda. Prekjuce gore, danas dole :upside_down_face:
±15%

2 Likeova

Meni isto bude dosta razlike, vikend i ponedjeljak mi je uvijek dobar, onda spusti 15-tak posto do petka, pa opet pojača za vikend. Kao da isprobava određene stranice vikendom, i onda preko tjedna smanji, ali u globalu, vidim stalni lagani porast.

Isto ekg…gore dole gore dole…Jedan skoci, tri padnu…ludilo

1 Like

Jaaaaaaaaaakeeeeeeeeeee turbulencije i to 2 dana, ima li kakvih promena?

ja ovo više ni ne gledam … svaku sedmicu drugačije

To su gluposti, ne postoji, kao i korona :yum:

pršću nas iz aviona i bacaju čipove

1 Like

Nije ni cudo sto je nestasica cipova kad ih bacaju

2 Likeova

još su izmislili tako dobre feromagnete, toliko su tečni da mogu proći kroz iglu vakcine a toliko jaki da kašiku drže kada se prisloni ramenu … i u svemu tome, još provuku i čip koji je manji od čipova koji se ubrizgavaju psima … ma haos, bil gejc mason reptil pije krv kidnapovane albino djece iz afrike

1 Like

Ja nisam primjetio ništa. Jedino što sam primjetio je da mi na Ezoicu pada zarada, a to nema veze sa google update hahah…

Da, Ezoic je slab sa zaradom od početka oktobra, verovatno zato što je tek počeo Q4 pa im uvek treba odredjeni broj dana dok se zahukću :slight_smile:

1 Like

ja upoređujem par advertising mreža i par potpuno različitih sajtova na kojima su reklame tih mreža i promijetio sam da su CPMovi generalno za 30%-40% lošiji u odnosu na isti period 2020. i 2019. godine … može li neko na forumu potvrditi ovo ili sam ja prekonto nešto

vjerujem da advertiseri sa kampanjama kasne 2-3 sedmice a možda i mjesec dana

A onda dobro, već sam se uplašio da mi nešto sa stranicom nije u redu haha

Hehe kapiram, i ja sam cimao odmah menadžerku, ali kaže sve je standardno za početak novog meseca i početak novog kvartala, Q4 i poslala mi baš prethodne godine da je isto bio jak pad na početku i posle raslo dalje do black friday-a i do kraja godine se održalo dobro. :slight_smile:

1 Like

Vec 12 dana je povisena aktivnost odnosno tunbanje.
Ima li kakvih promena kod vas?

Za sad mi glavni web ide gori, dok je jedan kompletno pogođen i pa je sa 500-600 posjete dnevno na 80-200

uf ovo je bas zestoko. Ima li neka specificnost sa tim sajtom? PBN, niche edit ili tako nesto?