Google algoritam apdejtovi

1 Like

Dobar dan na webmajstori, ocete laku lovu za BF, CM i Bozic :upside_down_face::joy:
@Kosana kaze sela da radi…Znao sam da to ne moze da prodje mirno, jos ako @anja1 krene da radi, ocekujem rusenje interneta…

2 Likeova

Nekako mi je i logično da sad bude apdejt, kontam da će s apdejtom i plesanjem pozicija u doba praznika, natjerat mnoge da više ulažu u oglašavanje.

Onda ja neću radit ič zarad čovječanstva.

Do sad su preskakali BF i CM i rokali su uvrk pocetkom decembra, ove godine poranili, izgleda nisu popunili kase dovoljno tokom godine.

Bogami mene je pogodila, dva dana zaredom 20% manje prometa… vidjet ćemo šta će dalje biti, nadam se da je to ono početno skakanje, valjda će se unormaliti.

Sa 3500 na 1200 i gdje li ce se zaustaviti.

:smiley:

Meni grafik u GSC kao zvezda padalica, ostalo mi je samo zelju da pozelim. Sreca u nesreci je da je u pitanju noviji strani sajt, pa je to donekle i normalno.

Slicna stvar na jednom sajtu… sa skoro 2000 na 700-800.

Koji je tip sajta u pitanju?

Content i Adsense. Bez backlinkova. 20 karaktera.

Nista blackhat i tako to? Bas jak udarac…

Nista. Nevin ko VIP clanovi foruma :slight_smile:

4 Likeova

A nemoguce da bas svima pada hahah, morat ce se onda ispraviti, evo meni je vec jucer malo bolja situacija, vidjet cemo danas…

bgmi meni jučer baš loše, lošije za 30% … možda je neko preslagivanje, vidjet ćemo narednih dana

1 Like

Evo jedan od mojih webova se polako budi, na ostalima nisam (za sad) primijetia neke padove, a nadam se da ce tako i ostati

5 Likeova

Jesi za ovo vrijeme dok je pao dodavao nove članke i ažurirao stare ili si samo čekao?

Stranicu sam pokrenia pocetkom godine ja mislim i od tada svakodnevno dodam po 1 clanak… do ovog pada sto se vidi na slici sam dodava i po 2 clanka dnevno a nakon tog pada sam smanjia na 1 clanak dnevno

1 Like

Treci dan trese, ima li kakvih promena?

Kod mene na jednom sajtu star nekih 8 meseci porasla poseta za 500% dokle ce da se zaustavi ne znam videcemo.

1 Like

Meni je prekjučer skočila posjeta za 50% u jednom danu, ali mi je čudno što je samo jedna objava dobila neki boost. Kao da isprobavaju nešto haha…

Uglavnom, jučer opet stanje slično ko i prije, doduše uz blagi rast, tako da nije loše.