Google algoritam apdejtovi

Nemam nekih velikih promjena ali vidim da je vjerojatno izasa neki nenajavljeni update: Google Search Ranking Update Monday On May 16th - Unconfirmed

1 Like

Na manjim sajtovima mi je pala poseta

1 Like

Evo nekih novosti od danas

Kod mene je mali uzorak da mogu bilo što napisati.

Kod mene zasad blagi porast, ali da se ne ureknem… haha

Sve raste, ne ureko, i to nevjerovatno brzo. Cak i jedan agregator sajt na staroj domeni za samo 3 sedmice skocio na 2.3k organic. Do duse, moram da istaknem da (kako mi je blokiran fb), radimo samo organic, pinterest, twt i ponegdje viber/telegram/mailing. Sjatovi ludo rastu kako ne sherujemo nista, zarada od adsense isto.

1 Like

Kod mene na jednom sajtu semrush kaze 9.4 ali nema nista od toga ostali sajtovi ti su negde na istome

1 Like

i kod mene da ne ureknem raste od 19.05 kako reach i to vec za preko 50% tako i views za preko 100% na youtube, ima li update neke veze i sa tim ili ja tripujem? hvala!

Obavezno pogleedati! vrh hhaha

2 Likeova

SVE je palo i sve otislo u tri najlepse hahaha

Kakva je situacija kod vas?

1 sajt propao skroz ostalo okej :sweat_smile:

Daj malo info. Kakve konstrukcije je site koji je pao. Jeli imaš ideju zašto je pao i što bi mogao uraditi da ga vratiš ?

Kod mene je pala poseta na nekoliko stranica, na jednom od njih je razlog verovatno neaktivnost, a ostali su nastradali (ne puno). Na nekim sajtovima mi je vec duze vreme poseta zakucana na 400 dnevno, a na primarnim sajtovima mi je manje vise sve isto.

Ja ne vidim nekakve posebne promjene, bio je neki blagi pad od nekoliko posto, ali mislim da je to beznačajno…

Ladno 45% pade. I pada dalje. Ali tjesim se, poslije apdejta slijedi novi apdejt

Nije se još posložilo sve, samo polako i bez panike. Ja sam jučer nešto googlao i izbacilo mi je neke gluposti u rezultatima. Tako da se to još preslaguje.

1 Like

kod mog jednog sajta bio pad al se vrno na isto


ovo je jedan poklon sajt što sam prodo prije nekih godinu dvije. on je baš pogođen dobro ovim apdejtom 17 maja. i onaj sajt za niče čelendž što prodadoh helasu je nagrđen i zaustavljen mu je onaj planirani rast kakav je bio. eo skrinšot, valjda neće zamjerit što djelim

ja sam za taj sajt imao projekciju da će u maju ići na oko 30ak posjeta, a posjeta je bilo 20ak i po meni nije ni to problem jer je nov sajt, sve se sporije indeksuje i sporije ide no ranije, ali čini mi se da je ovaj apdejt učino nešta da ovi ovakvi poklon aff sajtovi ne ferceraju, možda se nešta i promjeni ali meni ne izgleda dobro uopšte. sad moguće da se to samo potrefilo sa ova dva sajta, a i na onom prodanom sajtu je rađena redirekcija i natrpano je tona loše kvalitetnih best članaka na čist poklon sajt, ali i to tako je ferceralo do skora. kako ne radim ič nemam previše volje ni izučavat šta se dešava. ali kontam da apdejt ne udara na svaku nišu jednako, možda je i do tipa članaka, tema koji se pokrivaju… ma ko će znat šta čine. @Kosana od kad je tebi pad jel neđe od 17og maja ili od nekog skorijeg datuma? @Mentolinho ima li kod tebe promjena na sajtovima

Kod mene rapidan pad od 40%-50% za skoro sve kljucne rijeci, od 31. maja. Posto sam na odmoru, danas tek to vidjeh. Ali nece mi vala Gugl sjebati odmor, nesto se ne uzbudjujem, poslije apdejta je novi apdejt, opet ce se to korigovati. Buduci da sam bas neaktivna bila na tom sajtu, ovo mi je sad razlog da se moram aktivirati.

Na dva sajta bas nikakve promjene ne vidjeh.

Na jos jednom juce cak 75% dole

Proći će

…kaže pričica iz drugogo topica :slight_smile:

1 Like

Neki mali pad na glavnoj stranici al nista strasno. (6-14%)
Na drugoj stranici je osjetniji pad, cca 20-25%
Na trecoj stranici (ova za niche challenge) nema pada.

1 Like

Evo neki screenshot i od mene… domaci sajt u pitanju, nesto radim pogresno jel da?.. :joy: