Google algoritam apdejtovi

Ovo bi bilo odlicno u teoriji, ali u praksi to kod Googla uvik izgleda drugacije. Iako bi ovo trebalo pomoci manjim sajtovima, mislim da ce, NAZALOST, ponovno pomoci vecima jer je vecinom tako uvik bia slucaj

2 Likeova

Jel čekate početak update-a haha? Kod mene zadnjih tjedan dana neki rast, valjda će tako nastaviti i kada krene update :fearful:

Hoce li vise krenuti s lotopom, pa da znamo ma cemu smo?! Procitah negdje 22.08. Ja ne vidim neke promjene…

Updates Regularly But Several Months Validation Period

Google said the helpful content update system is automated, regularly evaluating content. So the algorithm is constantly looking at your content and assigning scores to it. But that does not mean, that if you fix your content today, your site will recover tomorrow. Google told me there is this validation period, a waiting period, for Google to trust that you really are committed to updating your content and not just updating it today, Google then ranks you better and then you put your content back to the way it was. Google needs you to prove, over several months - yes - several months - that your content is actually helpful in the long run.

PS. evo Dzon veli da je pocelo…

Ko primijeti promjene?

moze da potraje i do tri nedelje dok se ne vide prve promene

1 Like

Sto bi Trump rekao “stop the count!”

8 Likeova

Tresla se brda, rodio se miš?

Ima li kod vas promjena?

Moj AI site za sad samo polako raste (ne ureklo se, update je vjerojatnost tek na pola).

1 Like

Osetim primetni rast :slight_smile:

Kod mene bio rast sitan, zadnja 2 dana blagi blagi pad (doslovno 2-3%), ali mi se čini da je i rast i pad rezultat nekakvog prirodnog nadmetanja stranica, a ne update-a.

Kod mene poludelo sve ahhaha samo da se nešto ne pokvari haha

1 Like

Da vas pitam, je li promijenio tko način pisanja od novog update-a ili nešto?

Ja pišem sve po starom osim što sam promijenio uvod… Počeo sam pisati kraće uvode, dok bi se prije uvijek forsirao da to bude 3 odlomka, nekad i 4 ako ubacim answer paragraf.

Promijenio sam jer sam vidio da je neka full jaka stranica, e ubite me sad ne mogu se sjetiti, uglavnom, pisali su članak npr. top 10 laptopa, i uvod im je bio doslovno ovo:
" Ovo su top 10 laptopa na tržištu."

Nisam toliko skratio, ali svakako pišem malo kraće nego prije

Mislim da ne treba cim je neki update pokosio stranicu trcati i popravljati od reda, jer se ne radi o rucnom penalu. Sacekaj do sljedeceg.

A sto se tice uvoda meni je vodilja mobile first, user bi trebao nakon dva do tri skrola na mobilnom da napusti uvod i predje na poentu.

1 Like

Ma nisam fasovo od updateaa, nego eto ovako malo razmisljam staa bi poboljsalo ux

Kod mene slučaj recimo.

Predposlednji update pokosio stranicu unistio je bukvalno pad za 95%.

Nisam nista dirao ,pisao sve kao i pre i sada kada poslednji update bio skočila naglo za 150% u odnosu na pre redposlednjeg updatea .

Da naglasim da je udalje u naglom porastu ,dokle će ići ne znam !

1 Like

Do sljedeceg apdejta :grin:

2 Likeova

Videćemo dokle će biti ,za sada je sve super hahaha

Kod mene stranica otisla na duplo vise posjeta. Meni dobro :smiley:

Ispada da svi pisu super tekstove na stranicama za korisnika na ovom forumu :+1:

1 Like