Google algoritam apdejtovi

:grin::grin::grin::grin::grin:

3 Likeova

I dalje se drži dobro nakon updatea. Nije toliko dobro ko sta je bilo u 3, 4. i 5. mj ali mislim da je za moju nišu bas proljece nekako najbolje doba jer uvijek na proljece imam najvise posjeta.

4 Likeova

Generalno jako su retki affiliate sajtovi koji su dobili benefit od ovog updejta sta vise znam ljude koji su izgubili 80% traffica u danu a sve su legit radili pricam o sajtovima sa 15-20k poseta dnevno…

Ja sam generalno izgubio 60% traffica na dva sajta koja su imala do nekih 400$ mesecne zarade,
Na dva glavna sajta izgubio sam oko 15% a ostali su ostali na istom, sta reci osim da je gugl nastavio Majski update u slicnom ritmu, sajtovi u health nishi su opet jako pogodjeni a generalno ovo je bio jak udar na sve affiliate sajtove sto govori da ce gugl nastaviti u tom trendu, ne rangiranja aff sajtova za jace kljucne reci, dok npr. woocommerce sajtovi jacaju nakon svakog updejta, ima tu sigurno i toga jer woocommerce trziste cesce placa reklame od aff sajtova.

Kod mene neki domaci sajtovi oslabili za 20%, a onda jedan skočio za 100% i kompenzirao sve.

A ti affiliate sajtovi, samo radite reviews za razne proizvode i to prolazi? Ima li gdje na forumu tutorijal, možda bih i ja probao jer odlično znam pisati engleski.

Meni se sajt polako vraca, nadam se da ce za koji dan sve doci na staro

Meni se sajt polako vraca, nadam se da nece za koji dan sve doci na staro.

1 Like

Opet tumbanja, ima li kakvih potresa kod vas?

Covjece prestani vise!
Pocecu tebe da okrivljujem :grinning:

Ja u blagom minusu

1 Like

Hahahahaha meni laganica, sajtovi tek poceli da se kotrljaju, jedan tek nedelju dana, drugi 2 meseca al nisam radio na njemu, tek na 15 poseta, tako da lagano prozivljavam ove stresove, al te razumem u potpunosti :smiley:

men se vratilo polako na staro…

Jel to dobro il lose, nisam upratio.

Meni niti gore niti dolje, na niti jednom sajtu, ni domacem ni stranom. Iz nekog razloga rijetko kad osjetim bilo kakav update :confused:

Ne trazi vraga, sta ti fali ovako. To znaci vjerovatno da su ti sajtovi jaki i vec etablirani.

Volim adrenaline rush i iščekivanje… Ovako mi pomalo dosadno :smiley:

Sajt koji sam prodao u oktobru…-50%

idi na berzu po kick :wink: Sta cekas update

Dobro si se izvukao.

Joj tamo sam se previse puta opekao, nikad vise.

Evo jedini sajt koji je imao turbulencije:

Al to nema veze s apdejtom, nego sa zenskim europskim prvenstvom u rukometu. Radi se o hr-rukomet.hr :smiley:

Jesam, al mi opet zao jer sam ulozio vreme, energiju u sve to. Ne volim da vidim kad nesto moje zvekne ovako…Mada siguran sam da ce da se vrati u narednom periodu.

1 Like

pa nije neki adrenalin rush kad te sjebe gugl, no je živčanluk rush pa djeca bježe po kući jer tata malo lud

Da ali kad skoci onda nastupi adrenaline rush, slican onom kao kad imas dionice na Wall Streetu, a Pfizer objavi cjepivo protiv korone. Ili kad Ronaldo zabije gol za pobjedu Juventusa u 92" minuti, a tebi su zadnji par na ticketu.

Zapravo lazem, tada nastupi veselje, a adrenalin se podize u fazi iscekivanja, ipak.

To bude kad sudac poništi Ronaldov gol nakon VAR provjere.


Ovako pak nekako izgleda puls covjeka koji zivi bez previse uzbudjenja: