Google algoritam apdejtovi

Okey, tako sam i planirao. 15-20 clanaka mjesecno ono sto ce uvijek biti u trendu.

EDIT: Testirao sam onu metodu koju su postavio gore od Ahrefs. Extra su ono napravili, korisno je, s tim da je meni pokazalo da obrisem sav content sa sajta :joy:

1 Like

od 9 sajtova dva su potonula. ta dva su na istom google account (analytics i search konzola)

pitam se jeli to slucajnost ili…

ima tko takav slucaj?

Vjerovali ili ne ali moje pozicije su se popravile nakon sto sam vratio yoast a maknuo rank math plugin. Za nekoliko keyworda sam na dnu prve strane, negdje na drugoj, a za te iste keyworde pred tjedan dana sam bio od 30 mjesta nadalje.

3 Likeova

Mene je jučer nešto zadesilo…
SC

Jeli ima kod vas nekih tumbanja ? Ovo je eng site, Amazon aff

2 Likeova

Ja korsitim rank math pro na 23 sajta i jako sam zadovoljan. Neke sajzove mi je preporodio.

Ako nekome trebaju tutoriali oko SEO,Dropshipinga,Making Money Online,Izrade stranica … preko 1000 tutoriala. naravno dajem besplatno pristup tome! Ne znam da li je dozvoljeno postati link ovdje pa onda šaljem porukom!

3 Likeova

n

4 Likeova

Pre dva dana je izgleda bio neki apdejt, bas jako tumbanje je bilo po ovim alatima

I kod mene isto tako bilo

I kod mene je tumbanje na jednom sajtu

preživjet ćemo i ovo

nije apdejt, ali je zanimljivo

https://www.klix.ba/biznis/google-pristao-placati-sadrzaje-koje-objavljuju-mediji-u-vlasnistvu-ruperta-murdocha/210217128

budućnost novinarstva

@Kosana jel mirno spavas?
Ima li kakvih promena kod vas?

znat ću sutra :smiley:

Opet ti! :smile:Taman sto mi bude dobro kad ono…:face_with_head_bandage:
Ne znam, nesto mi je sumnjivo danas, skace, pada…vidjecemo. Od 13:00 je bio osjetan pad u odnosu na proslu nedelju, ali sad opet ide na gore…Bilo bi posteno da me ovaj put zaobidje u sirokom luku.

Na domacem sajtz nikakva promjena

1 Like

Evo o cemu se radi. Bas apdejt koji se tice nas koji radimo Amazon.

1 Like