Google Update - ima li promjena kod vas

Da, ima smisla to što kažeš. Treba možda najbolje sačekati da sajt počne davati neki feedback pa ga onda malo pogurati. Videćemo, valjda će se uskoro stabilizovati ovo gugl osciliranje pozicija pa da možemo neke zaključke izvesti.

Na svaki njihov update ja odgovorim sa još članaka, i još malo, pa još par njih… čuvam konstantan rast posjeta tako, nije da nemam šta drugo raditi…

Koji se ■■■■■ dešava kod mene ?

Nakon update-a su mi smanjili traffic, sada vidim na anlytics-u da nemam uopšte posjeta sa google.com/ba/rs/hr

Sajt je indexiran i nadjem sa ga site:imesajta.com …

Zadnja dva dana nekakakv pad na jednoj od stranica:

Meni zadnja 2 dana porasla posjeta na 2 weba.

meni na jednom, za nekih 20-30%

Taman je prije par dana izašao novi Google update pa je vjerojatno do toga: https://www.searchenginejournal.com/google-speed-update-is-rolling-out-now-for-all-users/260293/

1 Like

Kod mene sve po starom :slight_smile:

Izgleda da je site samo malo zaplesao, tek je pola dana a vec je na projecnom broju korisnika.

Zna gugl poslije nekih dodavanja (dobijanja) beklinkova ovo ucinjet, par dana srusit posjetu pa podici. Mozda se to desilo i kod tebe

Da li je neko skoro pokrecao adult sajtove kakvo je stanje sada, znam da je jedno vrijeme google sve presjekao…

2 posts were merged into an existing topic: Winter is coming: Google September 2019 core update