Gospodari Budućnosti

Dakle, u potrazi za poslom slučajno sam naletila na internet zaradu affiliate marketingom, pošto je danas naći posao kao naći iglu u plastu sjena, rekoh, ae da probam i s time…

http://www.facebookzarada.com/

knjiga košta 35 eura, autori knjige su je pisali 5 god. i u njoj su opisane taktike zarade, koje affiliate mreže su isplative, tj. mreže za koje su oni sigurni da će vam platit , itd…
i naravno za amatera kao što sam ja opisano je ono najvažnije, kako napravit web stranicu(NVU editor), zakupit domenu, host i sve to ukomponirat i bacit na net(Xftp)…
i eto problema, napravim ja sve i stranica mi je vidljiva na netu ali slika nema :zbunj:
svaka čast autorima na knjizi ali kad nešto treba objasnit ili pomoć = 0 bodova
pa pitam vas za malu pomoć, šta trebam napravit da mi slike budu vidljive?

Znam za taj problem…neki ljudi placu kad skuze da su im oteli novac.

Obrisi suze pa ce ti slike bit vidljive :slight_smile:

Pisali je 5 godina? :roflmao:

Hvala!

Znao sam da sam zaboravio izvristat na nesto…:smije:

Edit: Neobaziri se na nas, mi tako radi reda…

Pojasni nam malo svoj problem, gdje kako kada, link nesto :slight_smile:

Danas se definitivno isplati pisati knjige pogotovo ako znaš srati poput vlatke pokos,nives celzijus… i imaš para.
Da sam kao mlađi bio pametniji završio bi 8 razred i danas bi vjerojatno pisao knjige :fiju:

Draga @pointless, ako se nastavis bavit webom, za par godina ces se vratiti na ovaj topic i bit će ti u potpunosti jasne reakcije ljudi.

Da ti skratim muke, za pocetak:

  1. Ni slucajno ne bacaj novce na knjige koje govore o zaradi na internetu. Sve te informacije možeš vrlo lako (i puno kvalitetnije) pronaci online besplatno.

  2. Nema zarade preko noci.

  3. Nema zarade bez znanja. Nemoj ni pomisljat da mozes jednostavno stavit stranicu napravljenu u nekom WYSWYG editoru na internet, nakacit affiliate oglase i zarađivat od toga. Ima tu puno više posla, znanja i iskustva nego sto se cini na prvi pogled.

  4. Kada ti bilo tko prica bilo što vezano uz zaradu na internetu, uzmi sve informacije sa veeeeeeeelikom dozom rezerve. Usudio bih se cak reci: ne vjeruj skoro nikome ništa.

Nista ljudi idemo se skupit nas 4 i napisat knjigu kako zaraditi na internetu. :visi:
cjena knjige nek bude recimo 50 eura da ipak izgleda da vrjedi. :potboy:

50 * 2000 primjerka = 100 000 razloga da ovo realiziramo :klanjamse

Slažem se sa Tonijem. Informacije o zaradi na internetu nisu nigdje tajne, imaš ih besplatno na masu foruma, blogova, sajtova.
Ovi što prodaju takve informacije zapravo kradu novac budalama jer to ne postoji.

Ako misliš zarađivat preko weba za početak se uhvati višemjesečnog učenja.

tako je, nikome nemoj vjerovat. Tako ni ja nevjerujem da si zensko, skrinšot (I<3BU) il se nikad nie desilo.

:smije:

A decki su tipkali na onaj stari mamin, tipkalo ono, stenograf, sto vec, sporo je islo u pm, ne znate vi nista. Pa lupi krivo, pa korektor, pa baci list, i tako, 5 godina.
Nisu htjeli uostalom zurit, da su je napisali za recimo 6 mjeseci nebi jos ni facebooka bilo, ni 90% affiliate mreza.

Steta sto si vec bacila 35€.

Inace, ne mogu vjerovat ovakvim scamovima. Inace sam debelo za sirenje nekakve web poduzetnosti al ovakvi su*ci mi dizu zivac. Nije cak ni da ne bi smio prodat knjigu o FB aff marketingu, nes ti - sve 5, al pisat apsolutne gluposti, nisam siguran jel to legal uopce.

Ti si idealan kljent za gospodina Sanjin Frlan, on ti ima prodati par takvih knjiga od koji češ se obogatiti za par dana.

JA bih cak rekao da on stoji iza ovoga. Jer kad sam odlazio sa jedne stranice pojavila mi se identična skripta koja me pita dali zaista želim otiči sa stranice kao i na stranici od Frlana .
Inače kad završavam sa pregledom neke stranice a vidim njegov oglas kliknem malo da vidim kaj ima novog :zub:

hahahahahahahaha… komentari su zakon…
nego, to što su pisali 5 godina mene čisto zaboli, BITNO mi je probat i napravit nešto, jer ako već moram bit doma onda da bar napravim neš korisno, pa makar ispala budala što sam dala 35 eura za neku knjigu, bar sam probala,ne?

domena zakupljena na godaddy.com,
host na hostanje.com
web stranica napravljena u NVU-u
preko Xftp-a stavljeno sve na net i sve super bajno sjajno, osim tih slika (NEMA IH)

ako može neki pametna savjet - hvala, jer sve tipa “ako hoćeš radit nešto korisno briši si prašinu doma” itd. sam već čula :smiley:

Pametan savjet? Izbjegavaj placati ista na internetu dok o tim stvarima ne budes znala vise od ovih sto obicno pisu knjige i to :slight_smile: Nije to tak slozeno s FB da knjiga treba. Da si pitala ovdje dobila bi cak i bolje ideje.

Nda, daleko od toga da inicijativa je nesto lose; go girl!

Skini sve dolje. Fak ove luzere sto briju s NVU, cisto te uvuku bespotrebno u novu cijelu domenu posla i za*bancije s HTMLom i slicno. Stavi fino WP, ako ti treba opsirnije da ti ispricam baci mi PM, nest cemo uredit, ugl, slozi dobru landing stranicu i sibaj ekipu s nje na clickbank proizvod. WP ces savladat za nekih par dana, bez ikakve frke, a template i plugin support community-a ti je dobra pomoc.

Doduse, nije mi jasno kako su genijalci elaborirali dobijanje traffica. Jer, sem PPC na FB-u (sto je placena reklama i moze biti propast za investitora ako se ne radi dobro) i onih fan grupa (koji nece ionako kupovat kreditnom) ne vidim neki dobar nacin. Bar ne brz, ako ne vec dobar.

Bla.

OK, evo ti konkretan savjet:

Ako želiš živjeti od affiliate-a, trebat ce ti znanje ili suradnici iz ovih oblasti:

SEO, Internet Marketing, web dizajn, web programiranje.

Uzmi u obzir da tvoji konkurenti koji se bore za isti položaj na Google-u imaju par godina znanja i iskustva ispred tebe, tako da pocni Googlat i ucit :wink:

Mos prekrizit zadnja 2, cemu to woot? Ako hoce uci u posao s optimiziranim trudom, ne vidim potrebe za rudarenjem po kodu i fotoshopu. Ti programiras malo pa onda seoiziras ili?

Sumljam da možeš biti strucnjak u SEO-u bez osnovnog razumjevanja barem jednog server side i jednog client side programskog jezika.

Lupi on tako i ostane ziv. OK. Ne slazemo se. Zasto?

[quote=""]domena zakupljena na godaddy.com,
host na hostanje.com
web stranica napravljena u NVU-u
preko Xftp-a stavljeno sve na net i sve super bajno sjajno, osim tih slika (NEMA IH)[/quote]

Dva onak trivijalna pitanja.( NIsam pročitao tu knjigu pa oprosti ukoliko nisam na tvojoj razini znanja :cyber:)

Dali su slike uplodane? Dali je url ispravan od tih slika ?

Kladim se da je ovo drugo. Za 35 eura oni bi trebali pružati tehničku podršku jer ipak prodaju zrak.
A one cifre koje krivotvore na njihovoj stranici garantiram ti da nečeš uspjeti niti 10 % od takvih iznosa zaraditi. Dok si vratiš uloženo(min 6 mjeseci al vjerujem da ces i 10 $ tesko zaradit) pošalji ovdje screenshot pa da se svi divimo .

Da je tu knjigu kupila moja cura reko bi joj je idiot, tak da ne misliš da netko ovdje ima nešto protiv tebe.

@ pointless – jel ima ta stranica link? ono
http://.

@ ostali – pointless je rekla da joj je knjiga super ali samo joj podrška nije dobra. Cijena knjige $55USD!!!WTF!!!

kažu da su prodali više od 2,500 primjeraka x 55 = $137,500 USD iliti 100 hiljada ojra

@pointless – ponovo — kada želiš naučiti kako nešto napraviti – pronađi onoga tko radi tako kako bi ti htjela i pokušaj ga imitirati — od ovih možeš “naučiti” kako prodati knjigu za $55 USD.

Ako su uspjeli prodati u HR više od 2,5k virtualnih knjiga kartičnom naplatom – onda svaka čast. Druga stvar — kada učiš od nekoga dobro se uvjeri da je on napravio to što kaže da je… photoshop izvodi više ne prolaze ni kod djece ispod 13 godina.

Ako netko da svjedočanstvo i isto je objavljeno tada iza tog svjedočanstva mora stajati - puno ime i prezime, mjesto i po mogućnosti slika i kontakt — iako i tada ljudi daju svjedočanstva da bi sebe promovirali. Prodavačica i Mehaničar ne piju vodu u ovom slučaju.

Eto da ti uštedim malo vremena.