Hrvatska policija 🚓

A zašto oni nisu uz narod nego uz političare?

pa političari su slika naroda :smiley: nije ni političare ni policiju niko sa neba spustio na zemlju, narod ih je birao

1 Like

Politicari (kakvi god) su najbolje ogledalo naroda… Eto postoji ta tendencija da gdje su ljudi korupmirani da i politicari budu takvi

naravno, samo se nemojte čuditi zbog toga što pobjeđuju

pogledajte samo koliko su najveće stranke u državama regije zaposlile ljudi u javna preduzeća i državne ustanove … pomnožite sve sa 3 (prosječan broj članova porodice) i imate armiju glasača koja ih drži na vlasti

tako da ja sad pobijam onu moju teoriju od maloprije, pošto jedva da glasa 40-50% onih koji su sposobni da glasaju … neka stranka koja osvoji izbore dobije 20% glasova glasača znači da oni vladaju sa 10% glasova naroda … tako ispadne da narod uopšte ne bira … baš zato što ne izlazi na izbore

sve se poklapa hahahha

Brat, ja i prijatelj (sva trijica dvometrasi) smo fizički napadnuti u discu od strane specijalne policije (redari, u civilu) samo zato što smo im izgledali kao “potencijalno opasni”. Netko iz mase je pozvao policiju u našu obranu, a tu smo samo još gore prošli.
(Postoji više online članaka o ovom dogadjaju)

Uz to imam barem još 5-6 neugodnih iskustava s RH policijom koja me još nikada nije zaštitila od bilo čega.

Jedino pozitivno iskustvo s RH policijom je kad sidnem s rođakom na pivu… on je policajac, ali ga se ne bojim dok je u civilu.

Inače, samo pojavljivanje policije u mom okruženju čini me nervoznim i nesigurnim. Potpuno suprotno od “sigurnost i povjerenje”.

2 Likeova

rođaka odbaci. nepouzdan je.

Nije ljudski tako lako odbacivati ljude…

Šta ne valja treba odbaciti iz svog života. Poznam drugaricu koja je rođaka pitala - treba li ti se legitimirati, kad je posta pandur. Neka van Ona svima bude uzor.

1 Like

Stisnuo like jer ne kuzim, a smijesno mi :grin:

Mi smo dva suprotna pola: vi govorite u ljutnji poučeni lošim iskustvima a ja govorim u vjeri koju imam za ljude…
Ja ipak sama volim zaključiti što je krivo, a što ispravno…
A meni ispravno može biti samo ono što mi srce govori a to je da ne sudim nikome.

Bila je samo jedna spell greška i nju smo riješili. :+1:
Ostaje pitanje jedino tko koga legitimira? :blush: :o:

2 Likeova

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/dalmatinac-ogorcen-postupkom-patrole-na-autocesti-policajac-u-civilu-vezao-me-lisicinama-jer-sam-zatrazio-provjeru-njegove-znacke/8554949/

Kako znati istinitost “ičega”, kada medijima nebi nitko ništa prigovorio da i u kompletu ovakvu priču izmisle?

Al ne mora bit izmišljeno, dovoljan je pokvareni telefon i preuveličavanje i nepristranost bilo koje od strana koje daju izjavu…

Sve to rezultira da mi se neda ni pročitati ovakve članke, mada bi mogli biti važni.
Pogotovo kad vidim da kolaju drustvenim mrezama kao plaćene objave.

Tamo se ajd bar vidi kada su neki tekstovi plaćene objave, ali generalno se ni to ne vidi.
Što znači da nam privid istine kroji lova…

…nije to ni skroz nepravedno, jer istina je temeljena na autoritetima istine, a novac i moć jesu jedan od autoriteta… valjda je caka u tome…al tesko je to pojmit nama obicnim smrtnicima. :slight_smile:

Meni je interesantno kako neki su protiv policije. Tima bi preporucio da malo razmisle u detalje o cemu se prica.

99% ljudi ovog foruma nebi prezivjelo ni jedan dan da nema policije. Bilo bi jaci tlaci. internet, marketing i sve to bi palo u neznam koji plan, prvi plan bi bilo prezivljavanje, borba prsa o prsa, borba hladnim oruzjem, borba vatrenim oruzjem…

Eto pa malo razmislite kad pricate protiv policije, a ove clanke po novinama nebi uopce citao. Zasto ne pisu kada policija radi dobre stvari, i oni su ljudi od 1 000 000 dobrih stvari nadje se jedna losa i onda narod ko narod zajedno sa zutilom se fokusira na losu stvar.

1 Like

Da ima policije najmanje 100 ljudi sa ovoga foruma bi bilo u zatvoru zbog krade itd.

Gdje je policija kada posjetis neki sajt, a antivirus poludi?
Gdje je policija kada se registriras na neki sajt, a pocnes primati spamove o nekom xy sajtu?
Gdje je policija kada vlasnik sajta ili vlasnik neke stranice na socijalnoj mrezi reklamira webshop, a nema tvrtku?
Gdje je policija kada vlasnik sajta reklamira iptv usluge? Nema ni modova da izbrisu temu, a kamoli policije (stavio bi onaj emoji, ali sam zaboravio koji je).
Gdje je policija ako te netko pokrade u manjem iznosu od 2000kn?
Gdje je policija na netu? Svi nesto hakirani ovo ono, a sajtova na clearnetu gdje mozes nauciti svasta ima ih na stotine.

U zadnja 2 dana, neka djeca rano ujutro bacaju petarde, deru se nema ni P od policije, neki dan policajac parkirao auto nasred parkiralista. Pa o cemu drugo imamo pricati?

Treba razlikovati policiju. ovo za internet je Cyber policija, i vjerujem, odnosno gotovo sam siguran da imamo strasne strucnjake. No problem je zakon kojeg nemamo i vjerojatno ga necemo imat jos neko vrijeme jer imamo probleme s drugim stvarima.

Nevidim nikakav problem sto se djeca deru, ajd petarde nebi smjela bacat, ali zasto se djeca nebi smjela derat? Bolje da se vani deru nego u stanu ili kuci bulje u ekran.

Po meni policajac bi slobodno parkirao bilo gdje. Pazi on ide hvatat lopova pa nemoze ga uhvatiti jer nije bilo parkirnog mjesta… Dobro sad sto oni tu povlasticu rabe da odu po krafne po meni nije uopce problem ako na kraju uhvati lopova.

Eto 100 ljudi 1000 pogleda na rad policije.

Policija je policija. Problem je taj sto u 3 sata ujutro djeca se deru, nekome imendan bio pa se na kraju pretvorilo skoro u vatromet koliko su petarda ispucali (kazem djeca jer po meni covjek od 50 godina moze biti dijete u glavi). Sto se tice parkiranja, ako covjek radi svoj posao neka parkira gdje hoce makar napravio kolonu od 2 kilometra, jbga sada sam pretjerao jer sam zaboravio hitnu, ali uglavnom nema rotirke, ugaseno auto samo stoji nasred parkiralista usred bijela dana, vjerojatno jer je isao nesto kupit ipak je bio 10m od trgovine ili otisao popit kavu opet 10m ili otisao u stan, drugo nije imao gdje ici u tom dijelu grada, osim ako se nije otvorilo ljetno kino pa otisao pogledati Vice.

Ma dobro djeca, zna se sto su djeca, ovo su ili tinejdzeri ili kao sto kazes stara djeca. I u 3 sata ujutro nesmije se nitko derat to se slazem. Pa sta nisi pozvao policiju.

Ja kad sam bio u ZG sam imao dosta kontakta s policijom, ja sam bio s druge strane i uredno je uvijek sve proslo jer sam se ja uvijek postavio da su oni red i da se nemogu s njima zajebavat…

kaze u onom naslov (nisam uopce otvorio link) da je pitao policajca za znacku a ovaj mu stavio lisice. Ja da sam policajac ja bi mu jednu zidarsku priljepio. Na autoputu je vjerojatno jurcao ko budala i sad umjesto da se ponizi jos se pravi pametan, takvima treba s pendrekom po glavi jer kao sto znamo sudstvo ne radi svoj posao, pogotovo ako se radi o povlastenima.

Dobro, ali netko iz policije je rekao da ne mozemo mi kada nas zaustavi policija zvati 112 i provjeravati jesu li to policajci, a u drugu ruku policija kaze cuvajte se laznih policajaca, pa kako ces provjeriti jesu li ljudi policajci ili ne? Svaka budala danas moze staviti rotirku na auto, uzet laznu znacku, pravit se da je policajac i poceti naplacivati kazne. Shvacam i covjeka i policajce jer covjek nezna jesu li to pravi policajci, a policiju je iznerviralo sto je covjek zvao 112.

Svaki policajac je dužan pokazati značku na upit građana, isto ko šta je građanin dužan pokazati osobnu na upit milicionera.
Ja miliciju nevolin. Spanđali su se sa političarima protiv naroda koji ih hrani.

2 Likeova