Ideja za ime stranice - apartments manager

Postoji i hrpa servisa za nekretnine koji bozoou radi.

Mislim da je najsličniji ovome što on pokušava napraviti - https://bookingready.com/

A drugi kompleksniji renting managment sistemi su:

fjaka.rent

" a particular relaxed state of body and mind"
Mozes brendirati app kao ce omoguciti vlasnicima iznajmljivanje bez puno napora.

Nesto na foru Litto Agency

1 Like

rentalioo.com

Da, to je taj tip servisa.

S time da sam ja napravio (tj. radim) alat s kojim se takav tip servisa može “lako” izgraditi za bilo koju nišu …i to kroz kolobraciju ljudi koji se međusobno ne moraju poznavati.

Jer potreba za ovime postoji i u domeni apartmana i restorana, i kafića i frizeraja i automehaničarskih radnji, vulkanizerskih radnji …ma nebo je granica.

Za bilo koju od niša uvijek se dešava isto:

  • model podataka (vezan uz nišu)
  • ponuda template-ova (dizajnova) koji moraju biti također izrađeni prema potrebi niše

  • gornje dvoje se merga u web stranicu

Moj sistem omogućuje da bilo koj beckendaš može izgraditi forme za unos podataka. To je ono gdje će krajnji korisnik unositi i upravljati svojim podacima u admin dijelu
Zatim bilo koji frontedaš može graditi template-ove za prikaz web stranice. Dizajn.
Master admin sustava za neku nišu odabire od izgrađenih template-ova koje pušta u produkciju… i to su oni template-ovi koje će krajnji korisnik moći odabrati za izgled stranice za prikaz svojih podataka.

Na ovaj način je osnovana hijerarhija da svi mogu surađivati i stvarati pomoću ovog alata, a da se ne moraju niti poznavati. Što onako, otvara vrata mogućnosti gradnje zajednice kakvu ima Wordpress.
Neću reći da ciljam na nešto tako veliko, ali otvaram vrata takvoj mogućnosti da se gradi … pa do kuda stigne,nek stigne. Ako će kapat ikakva lova od prvih projekata, ja bum samo potpaljivao da se širi. :slight_smile:

jednom rječju… Doors :wink:

Dajem glas za apartigo, zvuči baš dobro. :blush:

1 Like

Doorsi su još sloj iznad. :blush:

Ovakav tip servisa je tek jedan od featura koji će Doorsi nuditi svojim developerima.

No Doorsi nude još svašta nešto, i ako Bog da … ta ponuda bi se trebala konstantno širiti. No limits.