Imate li iskustva sa PaYoneerom i kakva su?

Došo si ovdje prodavat svoj link. To znam i ja da mogu dobit 25$ ako nekog dovedem na payoneer al baš si našao mjesto gdje ćeš navest ekipu da se registrira preko TVOG linka pa da TI dobiješ 25$. A to za PayPal znam isto.

Kako si uspio napraviti withdraw na PP?

Koristim Payoneer vec duze vrijeme i nikako ne mogu povezati te 2 usluge. Kaka pokusam dodati USA bank account na paypal vidim ovaj error:

We were unable to process your bank account registration at this time. We apologize for the inconvenience. Please try again at a later date.

I tako vec vise od godinu dana.

Pokusao sam kontaktirati PP support ali su mi rekli da jednostavno otvorim racun sa svojom USA adresom (lol) i linkam Payo acc. Naravno da su me trazili dokumente koji potvrdjuju da imam adresu u USA (posto imam bank account u Bank of America) tak da nist od tog.

andreint je u pravu. Ja sam takodjer pokusao povezati Paypal i Payoneer, ali ne ide, jer je pisalo da Paypal vise ne podrzava virtualne US bank accounte, i da je moguce povezivanje jedino ako si rezident US .

Kada ne prolazi autorizacija US bankovnog računa (od payonnera), kontaktirajte Payoneer, a ne PayPal.
Zadnji Payoneer sam vezao sa Paypalom prije 2 tjedna i sve je prošlo bez problema.
Payoneer koristim 2 godine, plaćao sam sa njim i u Hr, i u Srbiji, Makedoniji i Italiji - bez problema. Zadnji put sam je “provukao” jučer.
Jedini problem na koji sam naišao je u slučaju kada sa Paypala povlačim više do 100 dolara odjednom. Onda mi novac ne legne na Payoneer u roku, nego tek nakon 10-14 dana (navodno rade nekakve provjere, ne znam zbog čega). Ako prebacujem iznose manje od 100 dolara, prolazi bez problema u roku do 4 radan dana…
Uglavnom, nemam nikakvih problema sa payonnerom i paypalom.

Ja sam kad sam povezivao PayPal i Payoneer kontaktirao PayPal i odmah su nešto napravili, pa mi je odmah nakon toga prihvatio račun. Novac(<$100) zna npr u subotu napravim isplatu a sjedne vec predvece u ponedjeljak!

Jel ti je PP akont bio potvrđen prije? Meni nisu tražili adresu ni ništa!

Da ne otvaram novu temu, ako platim nesto u nekoj trgovini ili restoranu imali tada neka provizija?

Zivim u Svedskoj.

Nema provizije, samo kad uzimas kes sa bankomata.

Hvala na odgovoru.
Kako povezati da sa paypal-a prebacujem novac na payoneer?

Nikako
20 znakova…

Nekad se paypal i payoneer moglo povezati preko U.S. Bank Account iliti U.S. Payment service, medjutim vise se ne moze ni tako. Ja sam medju zadnjima kojima je to uspjelo

Jesam ja jedina kojoj Payoneer ne ide u bankomate? Predebela je kartica.

2 Likeova

ROFLMAO, ovo je za antologiju.

Mislim da jesi, ja imam payoneer izdatu preko 2checkout, savim je normalno koristim na banokomatima ili bilo gde drugde, s’tim što je konverzija to jest kurs koji računaju za dinare (ne znam za kune) blago rečeno kriminalan…

Ja stvarno ne razumijem, bila sam u bezbroj bankomata i u nijedan neće da uđe :smiley: Jedino u trgovinama mogu direktno plaćat s njom.

Nije u redu da trolujete :smile:

To sam doznao od nekih američkih korisnika payoneera. Kako im automatski (u Payoneeru izbaci kartice) i pod toplinom lijepi logo i utiskuje ime i sve, zna se desiti da se zalijepi još jedna kartica za vašu.

Samo reklamirajte kod Payoneer

Tražiti će da vratite istu na NJIHOV TROŠAK, i dobiti će te novu (mislim da se kod takvih greški dobije čak na novoj kartici i neki mali bonus od 10ak dolara kada dobijete novu). Nisam siguran ali ako se dobro sjećam tako je bilo

Pa da li je moguće, ili me neko zajebava, pa kako pobogu ne pogledaju pri pakovanju, pre slanja ili kad god… Nemojte mi reći da robot pakuje koverte i šalje :smile:

Hmm ne djeluje mi ko da je još jedna zaljepljena za moju. Kartica je više manje iste širine ko i ove druge ali su ova slova na njoj ful izbačena na van i zbog toga mislim da neće. Al ionako više ne koristim Payoneer tako da nije neki problem.

da, upravo robot pakira kako dobija od centrale narudzhbe