Imate li iskustva sa PaYoneerom i kakva su?

Ja svoju Payoneer koristim eto skoro godinu dana, jedini problem je u tome da lovu mogu dobiti od američkih klijenata na istu.

to kad se termichki (dakle pod toplinom slijepi, imaš dojam da je jedna, ali je druga slijepljena sa tvojom. Prijelaz se ne vidi. Kako prije napisah, Par prijatelja u US imaju takve probleme, poslali karticu natrag, i dobili novu sa 10 $ na njoj već. No mislim da taj bonus vrijedi samo za US

Kako staviti novac na karticu, mozeli nekako u banci?

Posle godinu dana su se sjetili da mi aktiviraju nalog i sad cekam mjesec dana karticu da mi posalju.

Zasto ih nisi kontaktirao odmah poslije 3-4 dana?

ja jesam, al im je nesto dugo trebalo da mi odgovore, i posle zadnjeg mejla 4 mjeseca je proslo i aktivirali nalog danas.

A da slučajno ne okrećeš pogrešno karticu? Visine kartice se okreću prema vidljivom čipu koji je na desnoj strani kartice (obično), dok se mastercard kartice (isto i vizine bez vidljivog čitača) okreću drugačije. Problem što su slova utiskivana ne može predstavljati ni jedan bankomat jer je skoro svaka mastercard pripejd kartica (ako ne i bukvalno svaka) sa utiskivanim podatcima.

Ovako …

Ja sam imao ovu karticu ali sam je izgubio negdje sada da li je moguće da dobijem novu karticu jer kontaktirao sam support i nisu mi nista jos odgovorili.

Moguće je, dobićeš novu sa novim brojem kartice, ali ćeš platiti nekih $13 (ako se dobro sećam)

1 Like

Moze sa paypala na payoneer!

Dodase racun od payoneer na paypal i novac se posalje

kako se može kad ja ne mogu dodat ni karticu ni bank account

@Mia1 , ne moze. Do nedavno se moglo dodati US bank account, ali vise ne moze ni to.

Probala sam na sve moguće strane na raznim bankomatima. Budem išla ovih dana probat opet xD

U svedskoj moze, kada se treba dodati bankovni racun ima opcija da se prebaci na amerika i onda se doda sa payoneer-a podaci

E pa mi nismo u Svedskoj…

Hrvatska je isto u EU zar nisu ista pravila?

Nisu budi sigurna to je samo na papiru :wink: