Instagram Journey

Pozdrav svima,

Nakon duugo vremena provedenog na Instagram odlucio sam napraviti nekakav svoj journey ovdje gdje bih svake Nedjelje postavljao statse mojih računa koje vodim.

Plan mi je do kraja godina imati 30 Instagram profila i da svaki ima najmanje 56,120 followersa.

Vec sam postavio nekoliko postova na BlackHat forumu te ako vas zanima mozete pogledati ovdje: https://www.blackhatworld.com/seo/another-instagram-journey.920869/

Kupio sam 3-4 profila prije 2 tjedna te sam ovaj tjedan kupio jos nekoliko profila. Evo statsi za ajmo reci 2 i pol tjedna:

Profili rastu po planu te sam se isto tako odlucio malo baciti u CPA vode te sam se prijavio na CPAgrid da isprobam malo. Napravio sam link te sam danas dobio oko 30ak link klikova sa ova 4 najmanja profila. Nije bilo nijedne konverzije no to me ni ne cudi jer accountovi su jos premali a i broj klikova je isto tako malen.

Ako vas nesto u vezi Instagrama zanima slobodno postavite pitanja,ja cu dati sve od sebe kako bih vam odgovorio na postavljena pitanja. Ovaj post cu updateati svake Nedjelje.

4 Likeova

koje proxyje koristiš?

Ove ovdje: https://usaproxies.net/shared.php

Dosta su jeftini i nisam nikad imao nikakvih problema s njima( koristim ih vec 3-4 mjeseca za druge svrhe pored Instagrama)

Follow/unfollow? …

Malo si zakasnia :smiley: Ali da,F/U sam radio onda

Pa sto ne updajetova temu kad si je vec otvorio i stavio journey :smiley: Dosta nas ima sto radi instagram, pa bi i dobro bilo vidjeti kako ostali to rade…

1 Like

Sto si prestao? .,…

U redu :slight_smile: Nisam iskreno ni mislio da bi ovo nekome bilo zanimljivo,nastavit cu azurirat temu od sutra

Pozdrav, zanima me na kojem principu zaradjujes na instagramu ?

Pozz,
Prodaja accountova,IG managament,power likes (uskoro),prodaja shoutoutova :slight_smile:

Kakav si trenutno? jel idu followeri dobro, jel metoda idalje ista?

Followeri idu sasvim u redu,metoda ista sa dodanim skrivenim metodama koje jos testiram pa ne mogu podjeliti sa nikime jer ni sam ne znam hoce li funkcionirati.
Trenutno sam na 242 accounta sa ukupnim brojem pratitelja od 670,000 (samo 110 accounta od tih 242 je aktivno i radi,ove ostale nisam stigao namjestit)

Super. Jesu pravi i aktivni followeri?

Jesu :slight_smile: Nikada nisam kupovao pratitelje na instagramu niti imao bot pratitelje

I sve follow/unfollow preko bota?

Follow/Unfollow/Like,detaljno ciljanje i analiziranje publike jer sto ti vrijedi i 100,000 ako ces imat 0 lajkova na postu jer imas ljude koje ne zanima tvoj sadrzaj

Da, to se podrazumijeva naravno… Samo sam mislio- jel sam cin pracenja i unfollowanja ide cisto preko bota? Vidim po netu kukaju da to vise ne prolazi

Tako je :slight_smile: Ne znam koje programe drugi koriste ali sam ja uzeo freenlancera da mi iskodira privatan bot tako da ja ne koristim javne botove

Kako rastu profili? …

cca 50-250 pratitelja po danu/profilu
Sa novom metodom bi trebalo biti vise i bolje