Instagram Journey

Koliko profila ti u prosjeku ugasi instagram :smiley:

Prije je puno vise jer sam bio nepazljiv pa sad koristim 1 acc po proxiju. Prije 2 miseca sam kupia 80 starih nerabljenih profila i svih 80 mi je bannalo. Na tome sam naucia lekciju pa od sad pazim pa mi ugasi u prosjeku 1-3 tjedno sto je relativno malo jer stalno dodajem nove profile

Jel imas ikakvih solidnih savjeta za podijelit sa rajom? :smiley:

Uzimaš li proksije kod npr sharedproxy. proxymilion itd ili uzmeš VPS kod recimo OVH sa dosta IP adresa pa napraviš svoje proksije? Kontam da je ova druga opcija bolja (i dugoročno mnogo jeftinija) jer ne djeliš IP adrese sa drugim korisnicima ali opet ne znam jer mi djeluje da je veći problem do bota koji se koristi.

Iskreno i nisam bas nesto kreativan pa ti ne mogu ovako iz glave izvuc savjete :smiley: sto god te zanima samo pitaj nastojat cu odgovorit

Proxye koje trenutno koristim su smartproxy.io
Residental proxiji su,jest da su skupi ali su jako kvalitetni

1 Like

Razmišljao sam o takvim proksijima jer svi kažu da je to najbolja opcija ali mi nije jasno baš najbolje kako funkcionišu. Recimo ovaj paket od 200$ za 20 GB prometa, jel to znači da mogu to koristiti za bilo koji broj profila (IP adrese se mjenjaju stalno) ako tih 20 GB može biti dovoljno za sve funkcije follow, unfollow itd?

I znaš li otprilike koliko jedan profil potroši prometa mjesečno?

Potrošnja varira od profila do profila,zavisi oces li objavljivat i slike ili ces samo raditi F/U
Pitao sam ih na supportu no nisu mi mogli dati tocan odgovor,na ove proxye sam se tek prebacia pa na kraju miseca ti mogu reci tocno.

1 Like

Koje mailove koristiš za registraciju? Jel registriraš ručno ili? Koliko followa/unfollowa radi po satu? Radi 24/7 ili ima pauze preko noći ili kak? Jel te često traži da upišeš broj mobitela na account? Koliko su aktivni followeri? Pri postanju slika stavljaš hashtagove?

Ja imam par accova i na jednom imam 26k followera i dnevno raste 300+ followera, a svega 200-300 lajkova po slikama, dok na drugom imam 7k followera a slike često skoče 1000+ lajkova, ima i slika s 4000 lajkova i 40k reach od hashtagova, jel bi moglo biti da ovaj prvi acc muči proxy ili nešto drugo?

Iskreno koristim od svega pomalo,nekad registriram sam a nekad jednostavno kupim već gotove račune pa ih uredim. Ne idem preko 60 followa po satu. 3-4 sata rada pa 3 sata pauze između. Trazilo me cesto na starim proxijima no otkad sam se prebacio na nove ne trazi me. Followersi variraju od niše do niše,na nekima bude i do 40% engagement (10,000+ followersa) dok na nekima bude 2-3%. Da,koristim hashtagove.
Moguće da je i proxy i targetting,a moguće je i da si previše followao pa ti to narušilo engagement,a može biti i do same niše i contenta.

Jel si koristio možda highproxy? Ovaj smartproxy mi je malo preskup za početak 75$ mjesečno, a vidim da highproxy isto ima “instagram proxy” ali se plaća po IPu…

Izgleda da je onda do proxyja i followanja, jer sam trenutno na besplatnom proxyju, tematika je slična, tj. na ovom s većim engagementom je uža tematika, podgrupa prvog accounta :smiley:

Onda je sigurno do proxija kad imas besplatan proxy :smiley: Savjetujem ti da ulozis malo u kvalitetan proxy viruj mi da ce se isplatiti. Highproxies sam koristio u proslosti,bili su mu dobri na dane,nekad idu nekad blokovi :smiley:

Znaci najbolje kupiti ovaj koji koristis? To dobijes isto ip adrese proxyja ili? Svaki instagram ima posebni ip? Malo mi je cudno jer pise za gige a ne pise koliko ipova je u tomu :smiley:

A kak zaradujes od toga? Cpa, shootoutovi ili?

Kako to da nasi mediji ne forsiraju instagram profile? Mislim naravno na ovaj dio Europe…

Ja imam profil od preko 50 tisuca clanova i vecina objava jako dobro prolazi putem storya. Prosjek je 1500-3000 ‘klikova’. Samo steta sto zaguse reach namjerno ali i dalje to sve fino prolazi kad su aktualne vijesti u pitanju.

A kad google daje onda to gori…

Ne znam da li je najbolje,ali za sada meni izvrsno radi :smiley: Imas nekoliko miliona IP adresa na njima,biras sam koju ces sve ti je u dashboardu
Sve pomalo :smiley:

Mediji i ne prolaze toliko dobro na Instagram-u jer ne mogu djeliti linkove stalno kao sto inace rade. Instagram je,barem po meni,napravljen da se dijele slike i zato najbolje prolaze smisne slike,videa,putovanja itd…

Znaci mozes koristiti vise ipova odjednom? Ili?

A zarada, jel zaradujes i kako?

Možeš koristiti koliko hoćeš. Problem je promet, 10-20 GB mjesečno nije ništa ako hoćeš veliki broj profila da imaš.

1 Like

Mislim da je @flex vrlo dobro odgovoria na tvoje pitanje :smiley:
Zaradivao sam ove godine preko CPA (OGADS network) o ciframa ne bi tia pricat al je bilo xxxx$
Trenutno growam accounte pa cu ih kasnije prodati

Posto preko browsera na instagramu se ne moze poslati poruka, jel koristite neki android emulator ili neki dodatak na google chrome, uzasava me ova extenzija na chrome sto je koristim