Instagram-Stranice za zaradu

Pozdrav.Da li ko zna neke stranice gdje se mozemo prijaviti i traziti brandove ili sta vec i tako to da ih promovisemo na svom instagram profilu,imam 5000 followera pa vidim da se inace ta brojka trazi iako znam da se ne moze puno zaraditi od 5000 followera ali ako moze ista dobro je. Hvala

Gdje si vidio da se ta brojka trazi? Ne kuzim…a to je premalo folowera za bilo kakvu promociju, kada ti provil dosegne 20k+ tada ce te kako ti kazes “brandovi” sami kontaktirati, barem mene jesu.

Inace imas influencer pa pogledaj tamo, i cijene i profile.

1 Like

Pa vidim na Grapevine i jos neku stranicu sam gledao tj samo da se prijavis treba 5000 followera na to mislim pa reko da pitam sta sve ima i sta je najbolje al ako je tako kao sto ti kazes onda cu poslusati tvoj savjet i cekati jos.Pozz, Hvala

Nije to moj savjet, nego realnost i vec imas temu u kojoj se pise o ovome ali kao i obicno ne pratis.

Zapravo citao sam tu temu ali htio sam samo listu ili imena stranica gdje se moze sve prijaviti za to

1 Like

For non instagramers
Quick page build up.
Great idea
Awesome niche.
One more income stream.

Enjoy it.

Ja imam 132k followera, javljaju mi se brendovi, nekad se ja javim u svakom slučaju zaradi se nešto… ali nisam čuo da postoji program gde se tebi javljaju… da li moze neko da mi ostavi link tog sajta ili da mi objasni kako to funkcioniše?