Iskustva s BSP Hostingom?

Pozdrav,

dali netko ima iskustva s BSP reseller hostingom? Izgleda jako povoljno ,a uz to i besplatna domena.url=http://www.bsp-hosting.com/reseller/[/url]

Osim njih,ima li netko preporuke za dobar reseller hosting?

Besplatna reklama :slight_smile:

Ako nije problem,osim svojih komentara da preporučiš neki reseller hosting?

Ja ti mogu garantirati da je i hosting i reseller sto se toga tice jako su dobri a i podrska ima je dobra …

od mene preporuke ja sam se iznenadio a mislio sam da nisu nesto

vjerovatno sad sve preselim kod njih

[quote=“Pixy”]Ja ti mogu garantirati da je i hosting i reseller sto se toga tice jako su dobri a i podrska ima je dobra …

od mene preporuke ja sam se iznenadio a mislio sam da nisu nesto

vjerovatno sad sve preselim kod njih[/quote]

znam :kuc: :kuc: već sam kupio kod njih reseller i ide ko munja! stvarno se i meni činilo (zato sam i pitao) zbog cijena da nije dobar ali je stvarno fantastično…Još nijednom mi se stranica nije srušila niti se teško otvarala

Palac gore i nadam se da ćete takvi i ostati i naravno - s takvim cijenama! :rolleyes:

da i prijatelj mi je uzeo isto reseller kod njih i sve super sve 5 i kod njega i kaze nije jos niti jednom otvorio ticket jer mu nije ni trebala pomoc oko bilo cega … ja otvorio jedan samo da nesto pitam i nije ni proslo nije proslo ni 3 sec bas sad gledam dgovoreno mi je i sve 5 i to u ponoc sto je rijetko kod bilo kojeg hosting provajdera mogu mozda jos samo jednog nabrojati

Vidim da ste i vi zadovoljni, pa da se i ja prikljucim. Isto tako sam zadovoljan imam Gold paket kod njih, i jako sam zadovoljan

Sve preporuke samo

a sada me zena ceka tipkamo se

Postovanje,

Zahvaljujem se od srca u ime cijele ekipe BSP Hostinga na ovim lijepim rijecima!

Nadamo se da ce i ostali ljudi prepoznati nasu kvalitetu, i jos nesto vaznije, uvjeriti se u to da jeftin hosting ne znaci los hosting kao sto mnogi misle.

Srdacan pozdrav,
ing. Branislav G.

Pozdrav,

također da se priključim temi, posjedujem kod njih reseller paket i stavarno su dečki dobri, nema šta server radi ko lud, a podrška je izvrsna, dečki su tu 0-24h, baš smo jučer nešto skupa radili i svaka im čast, samo tako naprijed sa cijenama i kvalitetom usluge. Palac gore od mene :wink:

Pozdrav,

da i ja pohvalim BSP Hosting, imam kod njih 4 paketa i jako sam zadovoljan, server isto vrti ko lud heheheheh …

Podršaka - nemam komentara sve 5

A u vezi cijena, ljudi misle ako je jeftino da nije dobro, pa eto vam primjer BSP Hostinga JEFTINO A ODLIČNO (barem meni)

Surfala sam internetom tipkajući povoljan hosting pa mi je izbacilo ovu temu!
Zanima me dali je hosting kojeg preporučujete dobar i dali ste zadovoljni iz prve ruke ili ste čuli od nekoga za njih da su dobri?

Danas sam ih zvala ali nitko se nije javio (na mobitel) a ne znam dali uopće danas rade?

Inaće, hosting mi treba za udrugu i dali mi može netko reći što je potrebno za besplatnu domenu?

da bi se registriro moras prvo odabrat domenu upisem neku bezveze i kliknem da provjeri dostupnost.Surfam internetom i nakon 3 minute nije provjerio jel domena dostupna…
Pa kolko im onda treba da se otvori stranica

Sto se tice hostinga decki su super i cijene su jako povoljne a kvaliteta na nivou

sto se tice domene

provjera domene mozes vidjeti ovdje
https://secure.bsp-hosting.com/klijenti/domainchecker.php

[quote=“mojzicer”]da bi se registriro moras prvo odabrat domenu upisem neku bezveze i kliknem da provjeri dostupnost.Surfam internetom i nakon 3 minute nije provjerio jel domena dostupna…
Pa kolko im onda treba da se otvori stranica[/quote]

Poštovanje Webmajstori,

Ispričavamo se radi nastalog problema. Sada bi sve trebalo biti ok. Problem je nastao prilikom današnje izmjene stranice jer se u skriptu dodalo slovo viška pa nije radila svoj posao. :slight_smile:

@MajaGigic

Dokumentaciju za hr domenu možemo mi srediti,a što se tiće hostinga mislim da komentari iznad govore sve =)

Što se tiće telefonskog razgovora, danas nismo radili u firmi, pa nismo bili telefonski dostupni.Sutra smo od 13.00 h u firmi pa nas možete kontaktirati i telefonski.

@Beonline

Hvala, trudimo se

Lijep pozdrav,
ing. Branislav G.

Evo riješili smo i sve je dogovoreno.

Puno hvala!!

[quote=“MajaGigic”]Evo riješili smo i sve je dogovoreno.

Puno hvala!![/quote]

Nisam ni sumljao da oni nešto neće sredit :slight_smile:

S obzirom koliko su mi puta pomogli i izašli u susret bilo bi nepošteno da ne ostavim feedback i ne pohvalim BSP hosting, stvarno su odlični i trude se na najjače, samo da se ne pokvare! hehe

Samo da se ne pokvare ili ne propadnu :smiley:

Kada smo već kod toga, što se desi ako hostinng firma propadne?

Nestanu sa lica zemlje :slight_smile:

Hvala svima na pohvalama! Odgovorna smo i financijski stabilna tvrtka tako da razloga za brigu ne trebate imati. :slight_smile: