Islamska društvena mreža

Pozdrav majstori, prije nekoliko dana sam pokrenuo svoj “privi ozbiljan” projekat, za koji se nadam da će me isčupati iz kategorije početnika web majstora. Na stranici radim već neko vrijeme, ali je u pogon puštena prije nekoliko dana. Da sada sam uradio jednu mini promociju među svojim prijateljima i mogu reći da sam dobio samo riječi hvale i podrške i 60 članova u samo dva dana.

Za nekoliko dana krećem sa pravom promocijom, pa bih zaista volio čuti mišljenje profesionalaca, da do tada popravim šta se da popraviti i završim posljednja poliranja koja sam planirao.

Unaprijed zahvaljujem na kritikama i nadam se da neće doći do religijskih prepucavanja :fajt:.

Islamska društvena mreža: www.mojummet.com

username: webmajstor
password: password

Hmm, nije loše, jomsocial i kunena, jesi template sam radio ili si ga uzeo od negdje?

Hvala maydayy, template sam radio sam

Sviđa mi se.
Samo par sitnica nedorečenih, npr. na stranici kontaktirajte-nas Potvrdi bih preimenovao u Pošalji i stavio u centar da se ne treba tražiti.
Tu i tamo pojavi se ponešto na engleskom, to će se valjda riješiti u hodu…
Nemam primjedbi. :doki:

Hvala gambo, mislim da si upravu, stvarno ljepše zvuči “pošalji” i moglo bi biti malo veće i u sredini. Bit će popravljeno čim prije

Lijepo. Jedina stvar koja meni bas i nije po gustu je malo zbijen content nakon logina. Stvore se dva relativno siroka sidebara koji uzmu previse real estatea stranice.
Ukupni dojam definitivno pozitivan.

Odličan :wink:

Samo ovaj logo promijeni stavi neki drugi, npr iz footera logo je dobar…

Super stranica aferim! I ja bi se slozio sa vallterom da logo iz footer-a bi bolje “ležao” gore umjesto ovog log’a “sarenog” uglavnom super potez, dizajn super ma sve 5 :wink: lamse

Radeći na ovoj stranici sam puno vremena gubio na nekim vizuelnim sitnicama, npr logu. Dešavalo mi se da dva dana radim nešto na stranici a na kraju vidim da se nisam ni pomjerio sa jedne te iste tačke. Jako teško donosim odluke oko izbora boje, fonta, dimenzija, loga itd… Prvobitno je bio logo koji je sada u footeru, pa poslije toga desetine drugih i ništa mi se nije baš sviđalo. Nikako da potrefim onaj pravi. Pa sam nakraju skrpio ovaj za 10 minuta i odlučio da ga ostavim i ne gubim više vrijeme na tome. Al biće još korekcija na stranici pa možda i samom logu.

Salamu Alaykum
Nisam bas neki profi za optimiziranje ovakvih “dinamicnih” webova.
Ali ako ipak mislis da mogu nekako pomoci…tu sam :wink:

Zanimljivi tekstovi, sviđa mi se i dizajn. Sretno sa projektom :wink:

Hehehe wealejkumu selam, hvala na podršci. Pridruži se zajednici, pa nek si tu kad zašteka :).

Zgubijumf ljudina bio i osto, hvala ti drug

Cool, nema nista takvo na trzistu kod nas?

Živio drug Tito! :stuck_out_tongue:

Svaka čast, ovo je jako lijepo! Odličan dizajn. I logotip je super, baš paše.

u internet explorer 9 se sve poremetilo - zeleni login gore desno je otvoren i cijeli sajt pomiče dolje.

dok je drug Tito bio živ bilo nam je svima dobro

ot: super ovo mi se svida samo naprijed, sretno

Izgleda da nitko nije pogledao sa IE :zub:
Nemam pri ruci IE9, ali u IE8 ima više ozbiljnih grešaka :razbi:

Hmm… da.
Neće biti religijskih prepucavanja, ali već vidim o kojoj temi ćemo raspravljati sljedećih 27 stranica :rolleyes:

:jaooo: u svim verzijama IE totalni raspad sistema! Nisam provjerevao u IE šta se dešavalo nakon posljednjih izmjena. Hvala vam ljudi na ukazanim propustima, zato sam uvijek volio poslušat pametnije od sebe. Čeka me juš puno posla na ovoj stranici prije promocije.