Isplati li se upisati tecaj za web dizajnera

Vidim svakakvih odgovora uglavnom ne znam zakaj odgovaraju oni koji nisu bili na tecaju. Da ne bi trebalo ici i bacati novce. Skolovanje nikako nije bacanje novaca.

Ja sam bio prije desetak godina u algebri, tada sam dobio dobre temelje. O tome kaj sam kasnije sam izgrađivao. Ali nekada je dobro znati i definicije i osnovu nekih stvari. Da bi lakse kasnije gradio.

Ucenje na internetu moze biti dobro svaka cast pojedincima samoukima, a moze i tesko jer program ucenja se sastoji od nekog redosljeda. Ako ne znas kojim redosljedom bi ucio moze biti tesko. Ako znas onda dobro.

Ni Kuca se ne radi od kata nego od temelja tako i sa programiranjem ili oblikovanjem htmla.

Ako te zanima i imas novaca i viska vremena onda zasto ne. Ja sam prije cca 10 godina zavrsio i naucio osnove htmla i crtanje. Paralerno sam puno naucio sa ovoga foruma i YT-a. I od tada samo se bavim online biznisom i vise se uopce ne vidim da radim za nekoga…

1 Like

To sve zavisi od tebe, kod mene je nažalost dok nešto neplatim ni ne koristim :slight_smile: Tako da sam ja išao u Algebru ali za programera web aplikacija i rješio sve od prve jer sam naravno platio. Sigurno da osnove možeš pohvatati sam, ali mi smo radili i naprednije stvari tako da svakako potpisujem za to i nije mi žao pogotovo što sam zahvaljujući “Algebri” tj nekim stvarima koje smo tamo prošli dobio odličan posao i sad mogu polako online učiti o Internet marketingu i ulagati u to te se posvetiti tome…