JedanDva.com - besplatna registracija .com domena

zašto nisi naplaćivao u 1/2 cijene ?

Problem je što se proces ne može automatizirati. Dizajn sam kupio na themeforest.net Ja sam samo logotip radio.

Zato šta svako plačanje povlači za sobom poreze etc. a i neda mi se s time zezati, uostalom sumnjam da bi netko registrirao da treba platiti.
Ovako je jednostavnije :slight_smile:

istina,treba firma,a pretpostavljam da to još uvijek nemaš…

Nemam :slight_smile: Još studiram.

Svaka čast za ideju :eu:
Sigurno si član mladeži HDZ-a kad besplatno dobivaš domene :zub: (sori na offtopic)

[quote=“Zgubijumf”]Svaka čast za ideju :eu:
Sigurno si član mladeži HDZ-a kad besplatno dobivaš domene :zub: (sori na offtopic)[/quote]

Hvala :slight_smile: Hahaah nisam, radije bih :visi: :hmm:

izvrsna ideja :zbogom:
upravo se idem registrirati,
dali može ići na nfonet.hr/hosting ? pa da njihove nameservere upišem
kakvi su to baneri , mislim dali će bit textualni , slikoviti ili kakvi ?

hvala !!!

Pozdrav, bilo koji nameserveri, odnosno hostinzi, su u redu, podržani. Bannere možeš pogledati ovdje

http://dl.dropbox.com/u/20590482/JedanDva-banneri-veliki.zip

To su veliki, ali možda se budu mijenjali.

[quote=“APazinjan”]Pozdrav, bilo koji nameserveri, odnosno hostinzi, su u redu, podržani. Bannere možeš pogledati ovdje

http://dl.dropbox.com/u/20590482/JedanDva-banneri-veliki.zip

To su veliki, ali možda se budu mijenjali.[/quote]

hvala.

zapravo, mi dobijemo free domenu , a mi tebe reklamiramo godinu dana
ili koga već budemo reklamirali… to mi baš nije previše fer :cool:

[quote=“chief_wolfinjo”]hvala.

zapravo, mi dobijemo free domenu , a mi tebe reklamiramo godinu dana
ili koga već budemo reklamirali… to mi baš nije previše fer :cool:[/quote]

Tako je, ako ti nije fer, onda plati domenu :hico:

Domena ide na tvoje ime što znači da nam ne nudiš ništa kao garanciju da je nećeš uzeti sebi ako postane “nešto” osim svoje riječi.

Zašto ne regaš domenu na ime poručioca ako vec traziš svoje banere na njihovom sajtu to mi je nekako malo više fer.

Btw. Fina zamisao ali nekako više volim dati 10-15$ za domenu na moje ime nego free za koju nemam nikakvu garanciju.

nes ti dat 50-55kn za domenu,kao sto je covjek iznad rekao fina zamisao ali kad nemas nikakvu garanciju nista onda :slight_smile:

[quote=“HepeK”]Domena ide na tvoje ime što znači da nam ne nudiš ništa kao garanciju da je nećeš uzeti sebi ako postane “nešto” osim svoje riječi.

Zašto ne regaš domenu na ime poručioca ako vec traziš svoje banere na njihovom sajtu to mi je nekako malo više fer.

Btw. Fina zamisao ali nekako više volim dati 10-15$ za domenu na moje ime nego free za koju nemam nikakvu garanciju.[/quote]

Kako si zamislio da registriram domenu na tvoje ime? Domena je i dalje u registru kojim ja upravljam tako da ne kužim.

pliz nemoj se ljutiti , ideja je odlična ali po mojem mišljenju nije fer ponuda
jer ja tebi dajem godinu dana reklame za jednu domenu vrijednosti 70kn.
znači godina dana reklamiranja tebe za 70kn :visi:
ili mjesečno 5,83kn :kriza:

[quote=“chief_wolfinjo”]pliz nemoj se ljutiti , ideja je odlična ali po mojem mišljenju nije fer ponuda
jer ja tebi dajem godinu dana reklame za jednu domenu vrijednosti 70kn.
znači godina reklamiranje tebe za 70kn :visi:[/quote]

Pa ne ljutim se ja uopće lol. Di bi završio da se ljutim. Samo ti kažem, ako ne želiš ne moraš, ja sam ponudio tu opciju i odaziv je super. Kome ne paše, ne paše i gotovo :slight_smile:

nema beda. sretno s projektom :win:

Zanima me ako se domena prijavi na čije ima glasi, Tvoje ili ime naručioca?
Ako je na Tebe, to nije onda dobro, ni u kojem trenutnu korisnik domene ne može biti siguran, Ti možeš bilo šta učiniti s njoj, prodati čak… u tom slučaju samo vodu drži Tvoja riječ…
No ako nudiš besplatnu domenu s potpisom imena naručioca i od njega očekuješ da Te reklamira godinu dana i nakon toga da si preseli domenu na neki drugi registar to onda štima, (onom kome paše) a i Tebi dobar marketing kao što @chief_wolfinjo kaže za 70kn godina dana reklamiranja :wink:

Jedna kritika što se tiče forme, djeluje kao odlična ideja ali vapi za nekim “uvjetima korištenja”. Tamo bi stavio zapravo odgovore na ova pitanja koja si dobio na forumu. Ova rubrika “kako to ide” je previše pojednostavljena imho, ne trebaš sad konkretne podatke o procesu davat, ali neku opću shemu koja bi to dodatno utvrdila ne bi škodilo. Napisat još negdje da imaš poslovnu politiku takvu i takvu…

Ovo treba negdje bit zabetonirano na stranici. :smiley:

Ja ne vidim razlog za ove sve kritike i prigovore, kome se svidja uzeti domenu pod njegovim uvjetima neka uzme, kome nije fer i posteno neka ignorira ovu ponudu i stvar rijesena.

Meni djeluje kao sasvim ok ponuda, imas ideju za neki site, uzmes domenu besplatno, stavis reklamu i pokusas… ako site na kraju ne uspije, nisi barem domenu platio…