JedanDva.com - besplatna registracija .com domena

A što ako uspije i jednog dana ostaneš bez nje???

Tad onda nemaš nikakav dokaz niti možeš ikako jamčiti da je bila Tvoja…

[quote=“Borg”]A što ako uspije i jednog dana ostaneš bez nje???

Tad onda nemaš nikakav dokaz niti možeš ikako jamčiti da je bila Tvoja…[/quote]

A koji dokaz možeš imati ovako? Jedino da sklopimo ugovor ili šta ja znam, a da će se netko povlačiti po sudovima radi domene, sumnjam. Gle, ja znam da neću nikoga prevariti ali eto, ljudi to ne mogu znati. Ne znam, meni se neda komplicirati sa pravnim stvarima, niti mi je to potrebno.
Morat ćete mi vjerovati na riječ.

Također hvala svima na savjetima/kritikama, bit će poslušane.

Ne kažem ja ništa protiv, ionako sam i ja među onima tko je dao zahvtjev.
Nego iznosim neke činjenice koje (nedaj Bože) bi se mogle dogoditi… Vjerujem ja da hoćeš biti čiste duše… Nije stvar samo u domeni recimo koja košta 70kn nego je stvar principa ukoliko dođe do većeg razvijanja tog weba na toj domeni a ona samo jednom padna u vodu…

U svakom slučaju thumbs up :wink:

Meni je ovo zanimljiva ideja ali moras paziti na to da ti u biti ne dajes besplatne domene nego su domene i dalje tvoje ali dajes pravo koristenja. Tu bi ti se vec ljudi mogli osjecat da ih muljas, druga stvar je sto navodis da “nema svatko” za domenu, mislim tko nema 50 kn za nesto nema vjerovatno ni za internet, uglavnom nece te ljudi shvatit ozbiljno.

Svidja mi se ideja u smislu da je dobra za tebe ako ti se dovoljan broj ljudi pomami i uspijes prodat oglase :slight_smile:

Mislim da biš trebao još staviti tutorijal za izradu domene, jer jbg neki neznaju…ostalo sve 5! :slight_smile:

sve 5 :doki:

Puno ozbiljnije djeluje sad, sretno s projektom :doki:

Hvala puno :strumpf:

Pozdrav,

Meni se sviđa i ideja i sama stranica… Ali imam jednu sugestiju… Logo je konfuzan, ako već postoje brojevi 1 i 2 onda ih nije potrebno pisati i riječima… Inače super…

[quote=“gregor0306”]Pozdrav,

Meni se sviđa i ideja i sama stranica… Ali imam jednu sugestiju… Logo je konfuzan, ako već postoje brojevi 1 i 2 onda ih nije potrebno pisati i riječima… Inače super…[/quote]

Hvala :slight_smile: Poraditi ću na logotipu, niti ja nisam najzadovoljniji.

Poslao sam zahtev, videcemo sta ce biti :stuck_out_tongue:

super ideja, al kaj to meni znači kad trenutno nije moguča registracija, a ja kad se drugi put sjetim otiči na tu stranicu, prođe baba sa kolačima :smiley:

Omogučene su registracije već cijeli dan :slight_smile:

Ideja kao ideja nije losa, al pod ovim uslovim da ima neki TOS u kojem je detaljno opisano nacin “kasnije” prisvajanja domene.Kao sto ovi predhodnici rekli ako domena uspije a mi imamo “tvoju” rijec i sta onda. Ova recenica “imate moju rijec” te odmah svrstala u totalno ne profesionalnog subjekta koji bi danas sutra trebao da ponudi neshto vishe.Al s obzirom da ce ova tvoja “furka” za mjesec dana biti na google necu dalje tipkati. Uglavnom puno srece i da krenes sa hostinzima, a mogo bi dodati i moto “Imate moju rijec” :stuck_out_tongue:

Vol se drži za rogove, a čovik za rič.
Kompletno ugovorno pravo se svodi na pretpostavci “onaj drugi će me zajebati”.
A di je nesta moral i čvrsto održanje date riči? Ovaj svit je posta doslovno nakazan!

@gigolo

smijesno da ti promjenish nadimak u unreal ? ,) nego rodjak neces ovde dobit ni Nobelovu niz Oscar tako postedi me tih govora, uhvati se blogger’a ukrstenica i koje kakvih tih igrica.
Jer zamisli napravis web koji ima dosta dobru posjetu i postane profitabilan ko ce dokazati da ovaj LIK (ne kazem nistal lose za njeg daleko od tog) nece prisvojit sebi web znas ono “cist racun duga ljubav.”

hajd Z

ma to su sve laži! :smiley: čekam 3 dana od domene ni D :smiley:

Bilo ih je koji su čekali i do 6 dana tako da si još dobar :slight_smile: Fakultet radi svoje :slight_smile: Požuriti ću.

Uskoro nam dolazi u ponudu i besplatan hosting!

[quote=“xinu”]@gigolo

smijesno da ti promjenish nadimak u unreal ? ,) nego rodjak neces ovde dobit ni Nobelovu niz Oscar tako postedi me tih govora, uhvati se blogger’a ukrstenica i koje kakvih tih igrica.
Jer zamisli napravis web koji ima dosta dobru posjetu i postane profitabilan ko ce dokazati da ovaj LIK (ne kazem nistal lose za njeg daleko od tog) nece prisvojit sebi web znas ono “cist racun duga ljubav.”

hajd Z[/quote]

Onda ti fino, na starobalkanski nacin, prisvojis njegove noge. I miran si. :dada: Svatko zasluzuje jednu priliku.

Isprobao sam JedanDva i imam samo pohvale i za samu ideju i uslugu…u kratkom roku sve odradjeno.