JedanDva.com - besplatna registracija .com domena

Ako radiš hosting napravi automatsku mogucnost instaliranja joomle i wp

CPanel ima Softaculous tako da oko toga nema problema :wink:

Evo ja stvarno ovo ne razumijem. Definitivno vam savjetujem DA NE UZIMATE DOMENE SA OVOGA SAJTA…Član Damien prikupio mi je 1000 lajkova na fb stranicu, meni je u međuvremenu ruter otišao u kvar i do danas nisam moga odgovoriti na poruku i poslati mu novce…gledam danas email i ukinuta mi je domena zbog ovoga…

Ruter ti je otišao u kvar a bio si online? Stvarno čudno kako se stvari poklope kada treba nekome platiti.
O članu Damien ovisi hoćeš li dobiti ili ne domenu natrag.

Lijepi pozdrav.

Mislim da se ti tu ne bi trebao stavljati u poziciju arbitra.

Inače ne bih, ali jako sam dobar sa prevarenim članom i ovo neću trpjeti. Mrzim varalice i smutljivce.
Član je svaki dan bio online na webmajstorima, a nije mu radio ruter. Pa čak i da nije, kao da je danas problem doći do neta i ispričati se.
Ali naravno, čim je stiglo moje upozorenje o ukidanju domene, evo njega online.

Ne trebaju mi takve osobe na mom servisu. Tako će i druge varati na svojim dojavama?

Evo da se i ja javim. Dakle AlPazinjanin je ispao korektan prema meni a ovaj gore sph1nx je čisti lažov. Kaže otišao mu ruter. Ok… zar se nije moglo negdje drugo logovati na net i srediti račune?
Ja sam odradio svoje, i završio posao u četvrtak a on se redovno logovao na forum svaki dan iza četvrtka pa do naredne srijede. I nakon ignore mojih poruka pričao sam na skype sa APazinjan .
I onda je on predložio da mu finke domenu jer tip je varalica očito. Sutradan će i njega gledati da zayebe.

E sad nakon što domene nema sph1nx se javlja na pm sa ovom šupljom nudi da plati 30€ preko Western Union . Samo mu trebaju moji podaci…
Dobio je alternativu kako će odraditi plaćanje za uslugu i kako stvari stoje i to ne namjerava ispuniti.

Jer kako mi se čini postavljat će neke blogove sa negativnim komentarima o usluzi koja se ovdje oglašava.

U svakom slučaju ja bih definitivno kupio domenu kod APazinjan jer:

  1. Pošteno radi
  2. Izašao mi u susret iako nije bio obavezan
  3. Kad je meni plaćao uredno mi je platio unaprijed, dao confirm i plus platio paypal fee
  4. Još me tip pitao kasnije ako naleti na koga da hoće lajkova po većoj cijeni pitao je fino jel može deal samnom pa da faktički uradi outsource na meni. Po meni mnogi to ne bi ni pitali nego bi tako uradili. :slight_smile:

Da li se može u paketu dobiti i hosting i domena?

Hvala.

[quote=“ellyx”]Da li se može u paketu dobiti i hosting i domena?

Hvala.[/quote]

Moći će se uskoro. Samo da nađem čovjeka za posao pa da to već jednom krene kako spada :slight_smile:

@APazinjan

  1. Pošteno radi
  2. Izašao mi u susret iako nije bio obavezan

sve pohvale covjeku sve sta sam ga pitao odgovorio je konkretno svaka cast

I ja imam samo reci hvale za APazinjana, tako da sve preporuke za njegove usluge.

za sada sve pohvale ja se nadam da ce tako i ostati i da nisam ga jos pitao pa da ovdje pitam

da li je domena regana na 1 god. pa mi kasnije produzujemo ili

Da, kasnije vi produžujete sami, tj prebacite na neki drugi registar.

Ljudi samo da znate ovo je sve ilegalno … ako netko hoce ja cu mu poslati na pm kako se radi

Ajde daj na PM

ja znam otprilike ali može na pm kako se točno radi

Ajd meni pošalji molim te, i ja bih htio znati.

A zašto ne napišeš javno ovdje?

Svi ce moci gurati domenu 1 godinu a onda op gotovo uzet ce vam se domena pa malo pogledajte isto da li je on vlasnik ijedne domene koju je kao zakupio … NIJE

oni koji su trazili su ga i dobili na pm javno ga necu objaviti zato sto je ilegalno

To što si ti nama poslo je tebi poslao apazinjan kad je tražio radnike to je samo dio
ja otprilike znam šta on radi ali neću nikom reći,da mu nebi stvarali konkurenciju
čovjek to radi besplatno u zamjenu za reklamu, a vjerujem da bi većina vas preprodavala.

[quote=“xxl”]Svi ce moci gurati domenu 1 godinu a onda op gotovo uzet ce vam se domena pa malo pogledajte isto da li je on vlasnik ijedne domene koju je kao zakupio … NIJE

oni koji su trazili su ga i dobili na pm javno ga necu objaviti zato sto je ilegalno[/quote]