Jeftin Dedicirani Hosting u Hrvatskoj

Pozdrav ljudi…

Evo Dedicirani hosting … 3999,00kn/2 godine…
Jeftinije neće nigdje proći…
Serveri su smješteni u Hrvatskoj…

4 GB Rama
4GHz procesor na 4 jezgre
2 TB Disk
Flat Promet
Uplink 200 MB i rdp Pristup
Vlastite IP Adrese
SSL Certifikat i 2 DNS-a

Ovo je AKCIJA i neće dugo trajat ( do 15.5.2012 )… kontaktirati me možete preko maila … [email protected]

koja firma?

toni informatika

a kupnja ide preko firme? gdje se tocno nalazi masina?

Da to je firma koja ima vlastite servere… agregate … svu opremu… inaće dedicirani serveri znate da dođu jako puno… ali preko mene možete dobiti puno više…

Sve ide preko TONI INFORMATIKE… ja im samo klijente dovodim…

Cijena je odlična, nadam se da je sa PDV-om…

Uglavnom morat ću razmislit, puno vise placam masine na hetzneru…

Još oko plaćanja, jel se mora odmah sav iznos uplatiti ili postoji mogucnost na vise rata?

PDV je uključen u cijenu… nema na rate… gle… inaće su ti dedicirani serveri 2000,00kn mjesečno a ovo dobiš za 3999,00kn 24. mjeseca…

Koji datacentar ako smijem pitati? :slight_smile:

Koji točno diskovi, procesor, malo više detalja ako nije problem?

Pa oni imaju vlastiti DATA Centar u Hrvatskoj… i vlastitu optiku imaju

jeftini jesu to stoji, ali tako skupe server kako ti navodis nadjes kod preprodavaca hostinga, npr kod hetznera koji ima vlastiti datacentar cijene nisu ni blizu toliko visoke, primjer:

http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex4

pogledaj malo naše tvrtke… avalon, plus, posluh… pogledaj im cijene d.servera.

Intel R Core TM 2 Quad CPU q940 @ 4,0 GHz
8 GB rama DDR3
Optička mreža od servera do mrežnog switcha
Windows Server 2008 R2 Enterprise Edition Full
Enkompass by cPanel
200 MB uplink, flat promet, vlastiti IP pool,
Dirskovi Western Digital, 2TB, WD RE4, 7200rpm, SATA 3 Gb/s, 64MB

Javio mi je vlasnik da ima još 3 slobodna Servera … ide to brzo. :slight_smile:

[quote=“zerocoolos”]jeftini jesu to stoji, ali tako skupe server kako ti navodis nadjes kod preprodavaca hostinga, npr kod hetznera koji ima vlastiti datacentar cijene nisu ni blizu toliko visoke, primjer:

http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex4
[/quote]

@off Zamolio bih te da pogledaš koje procesore koristi Hetzner i kasnije da pitaš što su jeftini serveri…

Hetzner je odličan no, (govorim sada za njihov onaj server sa 64 GB RAM što mi je totalno bezveze)
treba uzeti u obzir da je to desktop CPU koji ne prima ECC RAM , je zvjer no, EX6 i EX8 su već nečemu. Iako je to jak procesor, sa 2 diska u swraidu (ili single disk) će iowait biti katastrofa tako da ćete iste performanse dobiti na slabijem Xeonu, štoviše, CPU je totlani overkill za tu konfu, bar što se hosting mašine tiće.

@dottnick

OK, kužim to da ima vlastiti datacentar, no koja je točna lokacija i koji je ISP?

prosvijetli me, ne proucavam bas previse procesore, u cemu je problem sa procesorima na Hetzneru?

[quote=“BSPHosting”]Hetzner je odličan no, (govorim sada za njihov onaj server sa 64 GB RAM što mi je totalno bezveze)
treba uzeti u obzir da je to desktop CPU koji ne prima ECC RAM , je zvjer no, EX6 i EX8 su već nečemu. Iako je to jak procesor, sa 2 diska u swraidu (ili single disk) će iowait biti katastrofa tako da ćete iste performanse dobiti na slabijem Xeonu, štoviše, CPU je totlani overkill za tu konfu, bar što se hosting mašine tiće.

@dottnick

OK, kužim to da ima vlastiti datacentar, no koja je točna lokacija i koji je ISP?[/quote]

Lokacija je Otok Brač … a ISP neznam moram ga pitati…

@dotnick

ti to prodajes hosting na tom serveru ili cijeli server ?

ajde malo procitaj sta pises jer u tvojim textovima ima takvih nebuloza da je to strasno

[quote=“Alen”]@dotnick

ti to prodajes hosting na tom serveru ili cijeli server ?

ajde malo procitaj sta pises jer u tvojim textovima ima takvih nebuloza da je to strasno[/quote]

NE PRODAJEM JA NIŠTA… nego firmi TONI INFORMATIKA tražim nove klijente… a oni imaju AKCIJU s tim DEDICATED Serverima…

još nešto?..

[quote=“dottnick”]NE PRODAJEM JA NIŠTA… nego firmi TONI INFORMATIKA tražim nove klijente… a oni imaju AKCIJU s tim DEDICATED Serverima…

još nešto?..[/quote]

Naravno :slight_smile:

Ti kazes ovako : a ja ti odgovaram u zagradma
Intel R Core TM 2 Quad CPU q940 @ 4,0 GHz (intel Q9400 im 2,26 GHz i izasao je davne 2008-me)
8 GB rama DDR3 ( malo prije je bilo 4)
Optička mreža od servera do mrežnog switcha (nevjerujem da ih ima jer mu to nista nepomaze na toj infrastrukturi sto je ima)
Windows Server 2008 R2 Enterprise Edition Full ( aha super kojel icenciranje po procesoru ili useru )
Enkompass by cPanel ( koliko accounta licenca)
200 MB uplink, flat promet, vlastiti IP pool, ( 200 mbita ili megabayta ??, flat tu nista neznaci kada je covjek spojen na 60/60 mbita preko optime)
Dirskovi Western Digital, 2TB, WD RE4, 7200rpm, SATA 3 Gb/s, 64MB

uglavnom moj ti je savjet da nebrukas mozda dobru firmu tu na forumu