Jeftin Dedicirani Hosting u Hrvatskoj

Ma covjek je kod Hetzner-a. Evo vidite: www.toni-informatika.hr - IP Adresse von Deutschland IP. Lokalisierung, Provider und mehr Info.
Ovo je tracert: Traceroute, Ping, Domain Name Server (DNS) Lookup, WHOIS express www.toni-informatika.hr

Sto na kraju izgleda da radi skupa sa studio4web :slight_smile:

[quote=“lxGuru”]@off, BSPHosting, zerocoolos O odličnom hetzneru na razne gluposti:

Ljubomoran klinac fino je sloĆŸio sebi vremena da napiĆĄe complaint da se na zakupljeno serveru kod HZ-a nalazi neki njegov kod potpuno iskopiran, koji nikada nije ni postojao, gospoda niti je proverila niti me je opomenula. Dobio sam nullroute ip-a, da bih ja napisao njima mejl o čemu se radi i oni meni prosledili tu ĆŸalbu tek tada (Alo, svaki normalan provajder ti poĆĄalje ĆŸalbu pre prekida i daje ti 24h, a hetzner mi je umesto da da 24 časa, oduzeo toliko), ĆĄtaviĆĄe, rekli mi da obriĆĄem sadrĆŸaj, ip nullrouted a pristup mogu samo da sanjam -.- Naravno, snađem se i za to, kreiram VPN na server2 (poĆĄto se fizički nalaze u istom rack space-u), pristupim i traĆŸim taj kod, ali naravno, nigde
 PoĆĄaljem Hetzneru da taj kod niti sam imao niti ga mogu ukloniti, niti odgovaraju, niti iĆĄta. Nazovem ih, kao otvori tiket. I to uradim, tiket ladno iskuliran. TraĆŸim backup, nema odgovora. Generiram ga ja prebacim na server2, onda dalje od toga niĆĄta. Nazovem ih, nahebem se keve i ćao. Sada koristim NL LeaseWeb i mislim da nećeĆĄ moći očekivati neĆĄto od drugih provajdera, ono ĆĄto ti LeaseWeb pruĆŸa.[/quote]

njihov klijent sam od 1/2011 i niti jedan problem, nikada. na tickete nikad ne cekam vise od pola sata, mislim na one tehnicke prirode


Jel ima iko iskustva sa Dedicated Servers, vSERVERs – SERVER4YOU

Osobno znam jedan web sajt koji je smjesten kod njih, izgledaju ok, datacenter je njemacka.

Google is your friend. Varaju ljude, skriveni troĆĄkovi, katastrofa mreĆŸa, katastrofa konfiguracije, loĆĄa podrĆĄka i sl.

Server4you.net sam imao server kod njih oko 6 mjeseci i nebih se sloĆŸio sa vaĆĄom izjavom.
Kao prvo ne varaju ljude, nemaju skrivenih troĆĄkova mreĆŸa je solidna i uptime je odličan a konfiguracija je sada u ponudi dobra ako mislimo na Opteron.
Podrơku nisam ni trebao tako da nemogu niơta reći.

Moj razlog odlaska je ơto sam u to vrijeme uzeo server Athlon Quad Core na 2.3 sa sporim diskovima 5400 i bio je preslab za moje potrebe a sever je bio u Francuskoj ne sjećam se viơe koji je datacenter.

Sigurno OVH.

Da li znate jos neki sa ovakvim cenama kao sto je server4you i da je proveren?

Hetzner je provjeren i niske su mu cjene.

koji je najolji host imam jedan minecraft srw

www.hrvatski-hosting.com čisto ok

Nije da “kudim” jer sam im konkurencija, ali zaista ljudi bjezite od te “firme” koliko Vas noge nose. U zadnjih 2-3 mjeseca migrirao sam valjda jedno 10 accounta s njihovih servera. Ljudi su bili ocajni, server im je cesto bio down, nisu mogli do mailova, podataka 
 uzas. Najgore je to sto se ne javljaju na telefon, a na mailove odgovaraju valjda svaki 3. dan. O loadu i brzini stranica na njihovim serverima necu ni komentirati.

Istina u vezi web hostinga, katastrofa su
 Ali game hosting, frendovi su prije 4-5 godina imali minecraft server i uvijek je radilo sve super