[Journey] Adult + Twitter

Resih da se malo da probam i ovaj vid zarade. Generalno ne ocekujem nista, vise ovo radim da naucim kako ide i kako funkcionise nego sto mi je fokus na zaradi. Naravno nisam gadljiv na novac, tako da ce da bude lepo ako i nesto kapne. Da ne idemo previse oko nego ajd da se drzim teme.

Kupio sam jedan naizgled dobar Twitter nalog, naravno adult. Ima 46k pratilaca i vidim da fino raste. 35% je US, 20% South Africa i onda na dalje ima svakakvih. Za pocetak plan mi je da probam na najjednostavniji nacin da to monetizujem. Probacu da nadjem video snimke gde se samozadovoljavaju “glumice” i iznad toga bih napisao nesto tipa, “I’ll be live here (link) in next hour, join me now!” Ili tako nesto. Promovisao bi CAM offere. To mi je plan za pocetak. Ako neko ima neki predlog za dalje takodje je dobrodosao, takodje moze neko ko radi vec da podeli iskustva ukoliko zeli.
Ukoliko ovo krene, radicu onda i na drugim nalozima ali otom potom.
Trudicu se da pravim update svakog dana.

Investicija:
Twitter nalog - 100$

Zarada:
0$

Dan:
0

2 Likeova

Sretno radia sam to sa 10 accova i fino se isplati :slight_smile:

1 Like

Bas ovo sto ja hocu? Cam offeri? Koliko si followera imao?
Malo sam se bio zaglavio sa skracivanjem linkova, morao sam domen da uzmem da bi odradio redirekciju… Ni goo.gl ni bitly ne dozvoljavaju ove linkove :frowning:

Pogledaj odi : https://valar-solutions.com/
Ima prelandere njih sam koristio za skracivanje linkova i onda samo te prelandere redirectao na offer…
Da,cam offere sam radio
Vidia sam da broj followera i nije toliko bitan,ali po meni je bolje imati sto vise followera jer te onda ovi iz twittera ne zaje*avaju kad zapratis vise ljudi… Ja sam ima oko 90,000 followera na svih 10 accova

1 Like

Ma nemam nesto poverenja u druge, sem u google i bitly. Tako da je najbolje da kupim domen za 2$ i da sam miran. Odradim prostu redirekciju i miran sam da me neko ne krade.

Da slazem se, dzaba milion ako ne konvertuje. Testiracu u narednim danima offere pa cemo da vidimo. Jutros sam postavio jedan, ali nije vreme bas za to. Podesicu preko postcron-a da sibaju objave. Menjacu offere na dva dana dok ne dobijem pravu kombinaciju. I ici cu na 3 objave jedan offer da ne preteram sa spamom.
Inace ja ne pratim druge, prirodno raste nalog. Ako ovo krene lepo da radi, onda cu da pravim naloge i da teram tako.

Nemoj nista da uzimas od Valara, uzasan je lik. Kvalitet 0, support 0.

Sto se tice redirekcije kao i sam sto kazes, uzmes na namecheap domen za $1-$2 i miran si.

Koju CPA mrezu koristis? Preporucio bih ti crakrevenue.com imaju odlicnu smartlink opciju.

Bas sam to i uradio. Uzeo domen preko njih i odradio redirekciju.

Bas crakrevenue nalog imam i njihov neki cam offer sam postavio danas. Video sam da mnogi hvale smart link, moracu da pogledam danas to pa cu da testiram u narednim danima sigurno.

Za sada imam solidan broj klikova ali za sada u prazno :slight_smile:

1 Like

de mi reci imaš li iskustva ili saznanja kako bi išao crakrevenue smartlink ili neki offer ako kupujem traffic sa neke adult mreže

@NekoIzMase @4nusnation jel je analitika realtime na Crakrevenue? Vidim da odmah klikove ucitava, a da li ucitava i zaradu odmah?

Ne znam nikad nisam to radio.

@Jeronimo034 nisam siguran, nisam dugo radio sa njima.

1 Like

Probaj linktr.ee za skracivanje, oodlicna stvar.

Koje affiliate/cpa koristis, samo ca?

Hvala za sugestiju, bice uteftereno ako mi opet zatreba tako nesto. Za sada sasvim dobro ide ovo sa domenom.

Za sada je samo Crakrevenue. Danas sam poceo, tako da videcu da testiram svasta nesto dok ne ubodem nesto da ide. Danas sa jednim postom sam imao 40 klikova, ali za sada ne pise da ima neke zarade.
Nastelovao sam za danas za ceo dan a veceras cu za vikend da postavim. Naredna 3 dana ce samo cam offeri da idu, pravicu mix slika i video snimaka da vidim sta donosi najvise klikova.

Ako imas neku drugu mrezu koja dobro placa i ima dobre offere pisi.

Ne mogu da editujem post tako da moram post za postom.

Jel radio ili jel radi neko Chaturbate? Kakva je zarada, isplati li se?

Par drugara je radilo ali svi su prestali, kazu da je chatrubate poceo da ih krade. Nisam ih nista detaljnije ispitivao :smiley:

Citam o mogucnostima koje imam i naidjoh na par tema o ovom sajtu. Vidim da svima lepo konvertuje postioce sa Twittera, pa reko mozda da se utefteri za kasnije da se proba.
Koliko vidim jako su poznati, tako da mozda se ljudi lakse odlucuju za registraciju i kupovinu tokena.

Proveri po stranim forumima, video sam da se jos ljudi zale da ih chatrubate zakida u poslednjih par meseci.

1 Like

Gdje kupiti pouzdan twitter account?

Ja sam ovaj uzeo na jedom od social media marketplace-a. Da ne reklamiram sad ovde posto je forum u pitanju.

DAN 1.:
Evo izvestaja za jucerasnji dan.
Imao sam 3 slike sa linkom na offer. U toku dana sam menjao offere sto je mozda greska bila jer nemam jasnu sliku da li neki offer radi ili ne. Danas cu da nastelujem za naredna 3 dana i ne diram niti cu bilo sta da gledam pre ponedeljka prepodne.
Ono sto mi je cudno,ovaj offer donosi 3.5$ a ja sam dobio 0.18$. Zemlja je sa spiska gde je dozvoljeno da se offer promovise…
Za naredne dane cu da postavim amater kam offer da vidimo kako ce to da ide. I od sad se drzim pravila 3 dana testa.
Jos jedna stvar, cini mi se da bolje reaguju na video nego na slike, tako da cu link da stavljam iznad video snimaka.

Rashod: 100$ nalog
Prihod: 0.18 :laughing:

Nisam siguran,ja bi gleda jednom dnevno prije nego sto bi otisa leci
Najslade bi mi bilo kad bi se probudia ujutro i ono neko se registrira i ocito nesto kupia preko offera kad ono puff konverzija od 54,00$ :smiley:

1 Like