[JOURNEY] Dropshipping zarada - Moj put do 1000$ dnevno!

ima li dokaza o zaradi ili samo mastarije

Ako hoce,moze da lazira i screenshot,to je najmanji problem.Ali kao sto vidis rekao je da tek pocinje.

Dimi3je
I mene zanima onaj deo za Paypal,kako to ide business ili personal acc?Ako je business kako to resavas?

ne mozes traziti dokaz kad je tek poceo, za to journeyi i služe, da krene, korak po korak objavljuje šta radi pa ako uspije uspije

Koristan tekst za pročitati…

http://www.istokpavlovic.com/blog/sta-je-dropshipping-i-kako-ljudi-prave-milionski-biznis-pomocu-njega/

4 Likeova

Ma u pravu si, eto ja planiram ovde otvoriti temu; “Moj put do milijun $”, pa ako uspem :grin:
Mislim da se ovde radi o iskorišćavanju foruma u marketinške svrhe, nešto kao planiram, radim, a sve to vreme vučem saobraćaj na svoj blog. Koji uzgred rečeno ne vredi ništa, kao ni FB stranica sa 300 i nešto lajkova :joy: Trik je u tome da se što više odugovlači, kad god opadne interesovanje eto novog posta. Sve u vezi dropshippinga podesiti i uraditi ne treba više od nekoliko dana, ko zna.

daj naporan si ko kurac vise, ak nemas sta normalno za reci - dvojka. sta trolas koji kurac stalno

3 Likeova

Bitno da ti znas sta vrijedi, radis wordpress stranice za 10$, mislim da nam je svima sve jasno o tebi.

1 Like

Pitanje za postavljaca teme koliko sam skontao ti si podigao neki webshop u wordpressu, zasto nisi isao na varijantu Shopify + dropshipping nekako mi jednostavnije djeluje?

siguran sam da si ti veoma uspješan u svojoj branši

@Edis_Alic wordpress je malo kompliciranij za postavit, to je vise za ljude sa vec postojecim znanjem.
Shopify je dobar ali ja npr preferiram wordpress jer mi daje vise slobode.

2 Likeova

A i ako znas da postavis manje te kosta u startu :slight_smile: A i po mom misljenju profesionalnije izgleda sto je jako bitno za prodaju.

Aha, hvala. Gledao sam vezano za to dosta videa na YT-u pa vidim svi furaju Shopify a i onako izgleda mi fino Shopify a jednostavan za koristiti pa sam se zato pitao zato ne Shopify :slight_smile:

Nek postavi šta hoće, daj da vidimo rezultate. Gde su te pare? :slight_smile:
I još nešto, ja nisam tema ovde pa vas molim da mi se ne obraćate, osim ako ne budete direktno pomenuti. U prevodu, ne trolajte. :hand_splayed:
Postavio sam pitanje postavljaču teme gde je zapelo i očekujem odgovor, a koga to ne zanima nek ide na drugu temu. Glupe primedbe na moj upis nisu vredne odgovora. :-1:

jedino glupo ovdje si ti

5 Likeova

Nema vise smisla ovo majke mi… Gde su te pare?? Ajde idi ubrzavaj ljudima sajtove za 12e i pravi im za 10, pusti mene i ostale ljude da radimo ono sto radimo…
Jedini koji ovde prica a nista ne radi si ti… Administracijo molim vas, kulturni clanovi foruma ce napustiti isti zbog osoba kao sto je doticni.

1 Like

To nije odgovor na moje pitanje.
Druže ti si ovde postavio temu,“Moj put do 1000$ dnevno”, a u uvodu teme naveo da zarađuješ stabilnih 100$ dnevno! Znači 3000$ mesečno! Pa zatim napisao:
“P.S Administracijo, nadam se da nije problem da delim svakog dana link ka novom clanku u ovom postu,”

Međutim ne samo da ne deliš svakoga dana link već se ne javljaš, a i kad se javiš sledi pljuvanje po mojim pitanjima, i trolovanje čime se ja bavim. Lepo sam pitao gde je zapelo i molim odgovor jer verovatno zanima i druge. Još se kao uvredio što pitam, svašta. :grin:

Posto izgleda ti JEDINI nisi shvatio(pitam se zasto) objasnicu ti. Imam stabilan prihod od 100$ dnevno, taj prihod nema veze sa DropShippingom,totalno drugi vid zarade. Dok je ovaj Dropshipping moj drugi kanal prihoda u izgradnji, kao sto vidis to je JOURNEY, PUTOVANJE, da si procitao clanak shvatio bi da krecem od NULE sa NULA znanja i NULA zaradjenim novcem.

2 Likeova

Ma ajde beži, vidiš da si najobičniji folirant. Moderator slobodno može da obriše ovu temu.
Da je nisam u nekoliko navrata pomenuo verovatno bi odavno bila na dnu foruma.
Još treba da si mi zahvalan. :joy:

Citam ovu temu od pocetka i toliko zavisti i hejta je jedino moguce vidjeti na balkanu.
Ovo je malo offtopic ali morao sam se javiti…
Dakle decko je otvorio temu i niko mu ne brani da je otvori i pise o svojoj zaradi, ali mi balkanci, ah… Nije vrijedno komentiranja.
Zasto bi se netko morao nekome pravdati od kud mu novci, koliko zaradjuje i gdje, umjesto da ste imalo zahvalni da vam neko pise kolike tolike sitnice vi i to popljujete, ja da sam u situaciji ko dmitrije maknuo bih se iz ove teme i stavio ovim hejterima i manijacima da se sami s sobom raspravljaju.
Ne zaradjuju 2€ dnevno i umjesto da koriste forum i ljude koji tu pisu u pozitivne stvari i lagano krecu u nesto sami, oni se ipak odluce sjest pred tipkovnicu i ekran i svoju nervozu prenosit na ostatak ekipe.

Uglavnom svaka cast dmitrije samo nastavi tako i nadam se da ces kroz odredjeni period doci do onog sto si htio jer na internetu je jedino nebo granica, a ukoliko ces imati volje nakon ovih ispada pojedinaca, slobodno napises kako ide i na cemu trenutno radnis.

Sretno i ne obaziri se na pojedince odnosno samo ih ignoriraj kao da ne pisu, to ce ih samo otjerati :wink:

3 Likeova

Zavisti? Hejta? Haha. Pa on na ovoj temi nije pokazao ništa.
Planira 1000$ dnevno. Učinak?
Na čemu da zavidimo? Ideji, glupostima, rezultatima?