[JOURNEY] Dropshipping zarada - Moj put do 1000$ dnevno!

Idi ti potrazi neku pomoc u nekoj psihijatrijskoj ustanovi…

U pravu si, postavljaču teme treba pomoć :grin:
Mašta o nekoj zaradi od 1000$ dnevno, a ni kvalitetan blog ne zna napraviti.
Kaže, “pratite me na blogu” :grin: Još preti, kao napustiće forum ako mu neko ne veruje. :weary:
E pa druže ne verujem ti ništa, a ti nas uveri u suprotno.

Jos jedan offtopic, znaci bez obzira na bilo kakve komentare samo ignore :slight_smile:
To noobove ubije :smiley: sreo sam ih puno i jos cu, hahahha :smiley:
Toliko od mene

1 Like

Molim vas momci, ako se i ne slažemo, zadržimo se u pristojnim i akademskim okvirima barem u pokušaju. :blush:
Ovo sve iznad je OK. Bobe, daj brzinu niže, molim te. :smile: :o:

Ozbiljno shvatam kad neko nešto napiše i tražim rezultate.
Ovde se radi o 1000$ dnevno!
Znači velika para, i normalno da tražim objašnjenje, postupak i rezultate!
Ako mu se to ne sviđa nek ide slobodno, koj će mi q.
Ima ovde i teme o 100$ dnevno, ali je realna i urađena kako treba pa nemam zamerki.

Malo korisnih stvari da se vidi u ovoj temi:


Ovo mi je upravo iskocilo.
Sajt kao i svaki drugi koji koristi Shopify. FB Ad lepo odradjen, verujem da ima dosta konverzija.
Shipping je 7 funti, par satova odatle sam video da se na Aliju krecu oko 3$.

Jedino ne razumem zasto su dva puta stavili adresu sajta.
Da li im je to pomoglo u necemu? Ili mozda cak odmoglo prilikom ovog oglasavanja?

1 Like

@Loxo Uglavnom svi stavljaju tako po par istih linkova… Izgleda trik neki, stavio sam i ja pa cemo videti :slight_smile:

@keisuke Hvala druze od srca :slight_smile: Bice update naravno, ne zelim da zbog pojedinaca odustanem od cilja ili od bloga :slight_smile:

ONTOPIC: Sutra stize veliki update, stvari su postale vec malo ozbiljnije :slight_smile:

1 Like

Dok sam pisao ovo pala je i prva prodaja :smiley: Nije mnogo, profit je negde oko 4$ ali sam presrecan iskreno, nije u novcu, stvar je u tome sto je pocelo da se kotrlja :smiley:

8 Likeova

@Dimi3je samo naprijed, ali prvi rezultati su uvijek najznacajniji, bude covjeku drago kada vidi da se napreduje

Maloprije je meni bas na fejsu izbacilo dvije stranice koje se bave sa istim stvarima, konkretno je bio onaj lazy bag na duvanje. Kod jednog 29KM, a drugi 34KM :slight_smile: Obje komentara hrpu…

Evo ga momci novi post, upadnite, pročitajte, dajte sugestije, postavljajte pitanja :smiley: HAJMO U NOVE POBEDE!

http://dimi3je.com/dropshipping-zarada-moj-put-1000-dnevno-dan-3/

2 Likeova

Mene samo zanima da li je potrebno registrirati neku firmu za poslovanje kako bi se krenulo sa Dropshippingom? Ili to ide sve preko paypal businessa,znaci ne treba nista formalno registrirati?

Ako ništa, zainteresirao si me itekako s ovom temom :slight_smile:

I ja sam u tom problemu… Iz Hrvatske sam gdje od ove godine prijete da porezna prati sve transakcije, zanima me na koji način se legalno baviti dropshippingom. Imam već pripremljeno i nekoliko instagram profila za ovo, ali strah me je krenuti…

I ja isto iz Hrvatske, pa eto, očito oboje čekamo isti odgovor :smiley:

Koja ne razlika izmedju business i običnog paypal računa?

Što se tiče zakonskog dijela, ja planiram raditi sa www.bigbuy.eu, sto znatno olakšava zalonski dio u odnosu na suradnju sa veletrgovcima non EU zemalja. Kada se radi unutar EU onda ne postoji uvoz i izvoz nego samo “stjecanje robe” te se dropshipping business može voditi kao klasična trgovina.
Ali, mislim da se dropshipping može zakonski voditi kao klasična trgovina čak i ako je u pitanju uvoz/izvoz robe.
Dakle:

  1. Otvoriti j.d.o.o. (najjeftinije i najbrže za otvoriti, lako likvidirati u slučaju neuspjeha)
  2. Registrirati djelatnost vanjske i unutarnje trgovine
  3. Angazirati računovođu koji ce voditi račune i “knjige” firme

Instalirao sam program za praćenje anonimnosti na internetu i htio sam da mi kaže tko je bob1.

Nije mi uspio naći točno ime i prezime, ali mi je rekao da je bob1 s IP konekcijama povezan sa moderatorima foruma. Valjda je pogrijesio, ali smijesno.

https://www.porezna-uprava.hr/HR_publikacije/Lists/mislenje33/Display.aspx?id=19247

Evo vam momci tekst koji ce mozda da vam pomogne :slight_smile:

I ja sam pomislio da je to nalog nekog moda koji sluzi da pravi raspravu na forumu, odnosno dize aktivnost foruma. Ko zna… :smiley:

1 Like

haha nadam se da se ljudi salite…ako je istina to sto @pmatej govori, jos jedna velika 0 za odgovorne ljude.

EDIT: vidim da je pmatej novi, @c3po sta ti kazes na ovo?

Ma daj Limenko, :blush: nisam htio ni odgovarti na ono gore;.

Momak je nepunih mjesec na Forumu, ali već je naučio instalirati programe ali i obukao je široke gače., što bi rekli kod nas… :smile:
Evo jedna prikladna sličica za kraj posta. :black_medium_square:
Pametnom dosta. :blush: :o:

1 Like

A nisam ni gledao odmah da je novi, ali sam vidio kasnije. Nesto mi je nick poznat, pa sam mislio da je neko od starih clanova.

Nema mi nista mrze od ovih polovicnih postova, onaj neki dan prozva da ga neko pokrao pa dajte covjece ime i prezime lopova, dajte slike i screen IP adresa ako je istina @pmatej mada i meni zvuci smijesno i nerealno, postavi sliku ako je istina!