[JOURNEY] Dropshipping zarada - Moj put do 1000$ dnevno!

ulozio si 10$ zaradio 40$?

promocija na fejsbuku ili?

ja sam cuo da su ljudi zadovoljni kada je ROI 50-100% sa dropshippingom

Za zaradu od 1000$/day ti treba veliki cash flow, trebao bi imati nekih 20-30k $ koje bi koristio za placanje reklama/narucivanje robe dok cekas da ti sjednu novci od kupaca. Zasad pretpostavljam radis samo na nacin da prihvacas novce sa pp, placas robu i reklame isto sa pp pa je to jednostavno. Kasnije postane prava nocna mora.

dugo traje i zakomplikuje se kad radi preko wire?

Sta tocno smatras pod wire? kartice?
Na dropshippingu gubis otprilike 40% prodaja ako imas samo paypal a nemas neki drugi servis za karticno placanje kao npr stripe. Taj postotak varira s obzirom na sta tocno prodajes i koja ti je publika. Koliko se sjecam na stripe isplata bude svakih 7 dana, dakle ti moras imati novca da pokrijes sve troskove dok cekas tu isplatu.

Zato ovo i ne smatram metodom ili putovanjem kojim cu doci do 1000$ dnevno u roku od mesec dana… jos mali milion problema me ceka, ali cekam i ja njih, spremniji nego ikad :smiley: Gledam da ukljucim 2Checkout samo je malo zeznuto jos uvek

Za mog druga @Bob1 jedan video!

1 Like

2checkout ce te prihvatiti jedino ako mozes pokazat transakcije u prosla 2-3 mjeseca zajedno sa shipping informacijama. Dakle da bi kod njih se prijavio moras vec imati nekog providera za kartice. Trenutno je najbolja opcija stripeov servis Atlas.

i ja sam negdje cuo da 2checkout u zadnje vrijeme teze prihvata dropshippere

a opet skoro sam naletio na sajt jednog poznanika koji ima 2checkout a poprilično sam siguran da se nikad prije nije bavio dropshippingom :smiley:

Evo pronasao sam email kad sam se ja zadnji put apply kod njih

Evo mali preview zarade, cisto da vidite napredak.

Inace, udario sam fokus na to sada, vraticu blog cim uhvatim malo vremena i napravicu detaljan post… Kao sto vidite ipak sam presao na shopify, napisacu u velikom clanku i zasto i kako…

Mene zanima kako dovlačiš posjetu i kako radiš promociju, jer bez toga zarade nema. Da li je to isključivo facebook ili još nešto?

Iskljucivo FB ads…

Inace nikako nisam u plusu od kada sam krenuo, sprzio sam par stotina eura na ads pre nego sto sam ubo pravi, jos jedno 500-600e na shopify plugine temu i ostalo, i jos oko 400e za kurs :smiley:

Na koje plugine si sprzio toliko i koji kurs si kupio?

1 Like

Ono sto mene zanima (ne mislim ulaziti u ovaj posao ali generalno me zanima ulozeno/dobijeno) koliko si do sada ulozio da bi dosao do ovoga?

Pitam posto koliko kod fb ads bio koristan ako se sve zasniva na njemu kad prestanes da pumpas pare u njega ode i priliv novca.

Isto je i sa adwordsom, ali ako si stalno u plusu, zasto ne?

Ulozio sam oko 1500e, vratilo mi se oko 250-300e… Sto je super, jer sam dosta toga naucio kroz “gorenje” para, kupio sam temu koju mogu vise puta da koristim, jos uvek se upoznajem sa shopify, jos uvek radim na svemu ali bice rezultata :smiley:

Zasto bi netko prestao pumpati pare u nesto sto mu ih donosi. Kao da stavis na ormar 50 kn, a slj dan je tamo 100kn, isto je i s fb ads ako pogodis dobru kampanju suludo je prestati :slight_smile:

Koji pluginovi i koji kurs. Opisi malo?

samo je bitno da on pronađe šta dobro prolazi i da na osnovu tih podataka može pronaći dobru metodu sa kojom može dobiti dobar ROI, nešto slično što ja pokušavam za cpa, kupim posjete sa popads, preusmjeravam na offere i gledam sta sve donosi konverzije

ako nađe neki način da plati fb ad 200$ a da iz tog oglasa izvuče nazad 300-400$ odnosno da bude u plusu 100-200$ to ce biti super

sve najbolje, sa srećom

Nema na čemu, kritika podstiče na rad. :stuck_out_tongue:

jadan si da jadniji ne mozes biti