Kad Anđeli slože puzzle :)

Hehe, bilo bi mi drago da mogu pokupiti sve zasluge za kreativnost ovih puzzli, ali teško da bi ih sam smislio bez vođenja koje sam dobio :slight_smile:

Moja malenkost je svakako provela ideju u djelo…i mogu reći da sam jako ponosan što sam dio ove iluzije, jer mi je baš cool ideja.

Uživajte u slaganju i javite dojmove kako je išlo. :smiley: :smiley:

http://www.technoangels.hr/index.php?page_path=ugly5

Učitavaš resurse lokalno iz raja, nama zemljanima javlja error…

localhost/test_any/img/puzzle-curves/centar.png:1 Failed to load resource: net::ERR_CONNECTION_REFUSED
localhost/test_any/audio/klik.wav:1 Failed to load resource: net::ERR_CONNECTION_REFUSED
localhost/test_any/audio/happy.wav:1 Failed to load resource: net::ERR_CONNECTION_REFUSED
6 Likeova

46

Ovu sam prepoznao odmah :innocent:

1 Like

Hups…ostalo. Popravit cu uskoro.

Hvala na opaski, popravljeno.

P.S.

Nadam se da u duhu logičkih zagonetki, nećete spojlati drugima zagonetku i objavljivati ovdje rješenje.
Hvala. :wink:

Ilaminati.

Btw. stavi negdje napomenu da se ne spajaju boje, trebalo mi je vremena da skuzim da moze svaka sa svakom, ili bolje rascjepkaj neki fini jpg.
Dala bi se fina app sloziti od ovoga s levelima, gdje su u pocetku male slikice od po 4-6-8 elemenata, bez rotacija i onda se postupno komplicira s povecanjem elemenata i rotacijama.
Mogucnost multiplajera i ko ce prije sloziti pa povecavati +XP, rang liste po drzavama, tjedne mjesecne…
Promocija, neki dobar video kao one sto vidjamo na instagramu za razne igrice itd itd…
Eto nadam se da sam ti dao moj mali doprinos u pokoravanju svijeta. :slight_smile:
Go TechnoAngles… TA

Kada se donose pravila,onda je bitno napomenuti što se ne smije raditi…a ne, što se smije raditi.

Sve što se smije raditi…je neograničeno i ovisi o mašti pojedinca.
Zato think out of box, najbolji primjer je ova iluzija:

…koja baš igra na tu kartu da se pojedinac zarobi u svojoj iluziji da ne smije napustiti kvadrat.

Isti efekt se preslikava na ovaj stvarni svijet…gdje svaki dan kročimo istim ograničavajući se nebrojenim pravilima koje smo si sami umislili. :wink:

Na puzzlama vrlo jasno piše da ih treba sve smjestiti unutar kvadrata, bez da se preklapaju jedne preko drugih. Sve ostalo, dozvoljeno. :wink:

Hvala na sugestiji, a imam i ja nekih ideja što ću sa ovim “enginom” raditi. :slight_smile:

Nego, jesi složio na kraju puzzle? :slight_smile:


Nije jasno :smiley:

Na zalost ne, nemam toliko vremena igrati se hehe, ali sad sam vidio nesto novo, svidja mi se sto pamti polozaje od zadnjeg otvaranja (ne generira novu). Samo moras bolje gledati i promjene rezolucije.
Slucajno sam otvorio na drugoj rezoluciji i sve je pobjeglo iz kvadrata, kao i ona gornja preklapanja.

1 Like

Svjestan toga, ali nije mi se dalo sa time zezat (zasad). Računam da će igrači uglavnom imati istu rezoluciju…a ako im se baš desi da im se raspadne ili pobjegnu puzzle iz ekrana zbog takvih promjena, imaju zato SHIFT+R da restoraju na početnu poziciju.

Kako si uopće uspio da ti se promjeni rezolucija? Namjerno si resizeao browser ili? Bit će otvarao si consolu browsera da stokaš malo, pa zato? :slight_smile:

Onda nisi vidio čaroliju. :smiley:
Jesi barem shvatio zašto se zovu “ugly5” ,ili nisi ni do tud došao? :slight_smile:

Moram priznati, zanimljivo je gledati reprize kako ste slagali :slight_smile:
Bilo vas je koji ste se zvjerski potrudili (sa preko sat vremena rješavanja), ali upali ste u iluziju. :stuck_out_tongue:

** a samo 26 puzzlica** hehe

Enjoy the game. :wink:

Slucajno smanjio browser, da napravim mjesta.

Nek uđe u zapisnik, pojavila se prva osoba koja je rješila zagonetku. xd
(Tek nakon 60 sudionika i nije sa ovog foruma).
Vrijeme rješavanja 46min, broj poteza 590. Nažalost dotični nije upao u iluziju i susreo ugly5 ekipu, hehe. Zato ostali koji su odsutali su ih uglavnom sreli, iluzija radi poprilično očekivano. :smiley:

Uf, i to sa 26 dijelova?! Nisam otvarala taj puzzle, al‘ eto dacu jednom 9-godisnjem djecaku danas, slozice u cugu. Javicu koliko mu je trebalo :wink:

PS. kakva ugly5 ekipa? Ako su neke horor slike, ili neki neprimjeren sadrzaj, da ne dajem klincu.

Zbog čega onda pričaš o nečem što nisi ni pogledala?

Ajde da prvo pogledaš i probaj sama?

Ajde ne pametuj,pisala sam poruku s mobilnog

Ne znam ja tko ovdje pametuje…

A neee, nisam mislila da je puzzle lak, naprotiv. Nego mali je sigurno inteligentniji od mene, rjesavao je puzzule kao beba vec, pa me cisto zanima hoce li rijesiti.
A hajd i ja cu pokusati…

Ovdje nije cilj sloziti puzzle vec pronaci rijesenje za mir u svijetu, eliksir mladosti i lijek za rak. Puzzle su samo za odvracanje paznje.

2 Likeova