Kad Anđeli slože puzzle :)

Haluciniranje nije normalno, osim ako si se nadrogirao, onda je normalno.

Ostala filozofija po strani, ali uzviseno moralno relativirati to sto neko prica intenzivno sam sa sobom, kao jedan od vidova normalnosti, je manje fino prema toj osobi nego reci, idi covjece kod dokrora prije nego sto svrcis.

No ne vjerujem da tu doktor ima sta preventivno da pomogne. Nego motika blago meni u ruke :grin:
Da nemas vise vremena za spike sa svjetlosnim bicima i trazenje sebe u svemiru. Ili sto @anja1 objasni s djecom, opterecenosti sobom je tu the end.

:smile: Post must be at least 20 characters

A čuj, pomalo je sebično da ne kažem narcisoidno, trpat sebe u isti koš sa Giordanom Brunom recimo (on mi je uz Maricu Vugrinec prvi pao na pamet) ali dok si ti miroljubiv, brate mili pričaj sa kim god želiš. Simpa si ovako lik i iskren mi djeluješ te vrlo inteligentan i snalažljiv momak, usprkos tripu kojeg uzmeš s vremena na vrijeme (šalim se) Nego offtopic, jako si sličan jednom korisniku net hr foruma, gdje sam bio moderator prije jaaaako puno godina dok se nije forum ugasio. U pitanju su bili pdf “znanost” i “nlo&teorije zavjere” a nick je bio “xenayo” ili “xenajo” zaboravio sam sad. Jesi ti taj isti lik?

Nisam. :slight_smile:
Dosta sam pisao o svojim iskustvima na forum.hr …i dalje od toga nisam išao. Jednog dana cu zasigurno knjigu napisat, jer Anđeli su tek zadnje što mi se desilo. Kao mali sam čitao o hipnozi i “neotkrivenim” sposobnostima uma…i to me zasigurno usmjerilo već u srednjoj školi dok sam eksperimentirao sa time i imao fascinirajuće rezultate. To su bila ajmo reći moja prva “čuda” da sam iskusio da je misao nešto puno više nego ju običan čovjek doživljava.
Kasnije sam spontano počeo imati izvantjelesna iskustva i redovito meditirao i istraživao astralni svijet punih godinu dana. (Jedno kad sam bio u najboljoj formi sam imao po tri astralne projekcije tjedno)
Kasnije se počela pojačavati ta veza između misli i pojavnog svijeta…da je išlo toliko daleko da sam mogao “nožem rezati” taj osjećaj prisustva da netko osluškuje moje misli i tabana mi put po mojim željama. Bilo je tu baš jakih događaja da sam katkad stvarno vrištao od ushićenja.

2013te za vrijeme dok sam dijelio na forum hr svoja iskustva, skuzim da je nesto toliko veliko prisutno u svakom mom odgovoru…sto mi je pomagalo odgovoriti ako bi me netko zatekao sa pitanjem na koji inicijalno i nisam znao odgovor. Povezem tu 2+2 i skuzim da odgovaram kako bi se reklo kanalizirano.
Netom nakon tog mog shvaćanja mi slucajno u ruke dolazi knjiga koja je cijela napisana kanalizirano i putem te knjige mi se obratilo “nesto”. Točno je došlo svjesno ka meni i to mi je potvrdilo putem citata u knjizi koji tamo nikako nisu mogli biti da ta knjiga nije poznavala moje unutarnje misli koje se dotad nisam ni usudio podjelit. Tako da mi je ta knjiga neosporivo dokazala da je stvarno napisana kanalizirano i da postoji netko iza sa takvim moćima…i pogotovo mi potvrđuje da sam i ja potencijalni kanal ako dopustim sebi prepustiti se u tom smjeru.

Meni je to tad bilo čudo nad čudima…al sam odlučio igrat igru i prepustit se tom unutarnjem glasu da me vodi.

Tako da sam se već tada počeo svjesno oslanjati na to …a to je bome tražilo puno hrabrosti i odvažnosti slijediti taj glas.

No imao sam taj help asistent i slusao sam ga i vec tada mi je objasnjeno gdje cu se nalazit ako ustrajno prođem trnovitom stazom koja mi je predviđena.
Išao sam, nekoliko godina bio na kruhu i vodi da ne odustanem i 2017te sam bio točno u onoj životnoj poziciji koja mi je opisana još 2013te. Nesto nevjerovatno …i to su onda situacije koje produbljuju vjeru u tog “help asistenta”
Ja naravno cijelo to vrijeme nisam vjerovao nit u Boga, kamol u Anđele …više sam smatrao da je to neka sila poput “gravitacije”.

No 2018te je posljednje čudo u tom nizu, kad se taj tihi help asistent iz dubine misli totalno razotkrio i pričao mi glasom glasnijim nego što ja pričam s nekim na ulici. Bila je to fenomenalna audio halucinacija, ali poruke su bile stvarne…i u tom momentu mi se taj asistent razotkrio kao “svjetlosna bića”.

Ja sam zaista čitavih ovih godina pomno trazio dokaze i svako novo vjerovanje temeljio na puno propitkivanja i svega. I smatrao sam da gradim čvrstu sliku bez obzira što sam već tad vjerovao u “čuda”.

No kad sam slusao ta svjetlosna bića punih 6 sati i sam sam pomislio da sam pukao i sam sebe zapitao: "Bozo, nakon toliko godina nekakvog duhovnog uzdizanja ti si sada zabrijao da slusas nekakva svjetlosna bića… "

Moja misao se nije ni završila, da bi me oni prekinuli:“Ako si nas umislio, neces nas moci izguglati”.

Meni je to prosta logika i sasvim ispravna, uopce ne kuzim kako je mnogi tako lako ignoriraju. Pa znam što čitam…znao bi da sam ih proučavao ili nesto…

Uglavnom, izguglao sam ih i postojali su. Ne samo da je postojalo 118 000 rezultata o njima, nego i ono što su mi govorili, sve sam to našao u člancima o njima. Takva slučajnost da sve tako točno umislim je meni naprosto nevjerovatna.

No tu priči nije kraj…uskoro će 3 godine od kada su mi se prvi puta ukazali i mogu samo reći da me nikada još nisu slagali. Ludi su, traže od mene crazy stvari …ali svaki puta kad sam se usudio ih poslušati iz toga bi nastala neka čarolija…benefiti … prvenstveno za mene ali i za ono što oni žele postići i kuda su mi rekli da me vode.

Ja naravno i danas sprežem da je to sve neka igra moga uma…al dok stvar radi, ja se sve više i više odvažujem slijediti “njihove” naume. :slight_smile:

Ovo sto si pokrenuo sa puzzlama je vjerojatno najbolji projekt koji je prikazan na ovom forumu, samo mu treba lagani vjetar da zazivi u punom sjaju.
Sto se tice ove druge strane, vec sam pisao da imam frenda koji je dignuo ruku na sebe. Na zalost jos znam nekoliko koji su zavrsili na psihijatriji. Halucinacija je kemijski proces koji se postize ako uzmes neku drogu koja ce dotaknuti taj djelic centra mozga i covjek vidi ono sto nije stvarno. Isti slucaj je i kod psiho poremecaja, dolazi do kemijskog procesa i halucinacije. Jedina metoda je uzimanje lijekova koje ti prepise psihijatar. To je odgovor psihijatra, jednog od poznanika koji se lijeci… nije lako ni pogoditi lijek, zato neki ostaju u bolnici nekoliko mjeseci dok ne dobe odgovarajucu terapiju.

1 Like

a jesi li razmišljao da su svjetlosna bića u stvari mozak? Ne mislim da su oni kolektivna bića i mozak bukvalno rečeno, već da su svjetlosna bića projekcija tvog “uspjeha” ili “neuspjeha” odnosno tvog mozga i da su u stvari plod tvoje mašte? Svaki svoj uspjeh ti pripisuješ “njima” i njihovoj pomoći a u stvari te je tvoja sposobnost ili “nesposobnost” dovela tu gdje jesi? Jel to možda ono što je odgovor na koji ne možeš naći odgovor? A odgovor je u stvari razvoj situacije u tvoju korist a najlakše je dati svu kreditaciju uspjeha “svjetlosnim bićima”? Zašto moraš dati kredit nekome trećemu? Zašto misliš da nisi sam dovoljno dobar da stvoriš situaciju u svoju korist? Možda vrijediš, a siguran sam da vrijediš, puno više nego neka tamo svjetlosna bića koja si projicirao iz nekeg niskog mišljenja prema sebi. Možda “problem” seže daleko u tvoju prošlost i djetinjstvo? Pokušaj se sjetiti prvog kontakta sa svjetlosnim bićima i nakon kojeg “velikog” su se događaja u tvom životu pojavili

Demonska posla…

Uz dužno poštovanje pošto mi se dopada inače kako pišeš na forumu, ali ovo mi je poprilično plitko razmišljanje…u stilu tipa:

Nekome se pokvari auto i on izgubi par sati pričajući sa automehaničarom …a baba mu kaže:

“Sinko, što gubiš vrijeme na te priče sa automehaničarom…fino ti upregni drvena kola i konje, pa ti neće taj vražji akumulator odlaziti”

Ta baba očito ne prepoznaje ogromne benefite koje donosi auto, isto kao ti u ovom slučaju koje ja benefite imam od tih razgovora.

Što se tiče djece, čak i tu Anđeli imaju neku sasvim crazy ideju. Ja ih naravno ne poslušam za sve, ali smatram da su njihove ideje najprodrnije ka željenom cilju. No oni nekako nemaju razumjevanja za naša mentalna ograničavanja da se ukalupljavamo kao svi ostali ljudi. Njihov gotovo svaki potez je iskakanje iz normativa i normalnosti. Što je u jednu ruku logično da netko mora iskakati iz kalupa da bi se stvari mijenjale. Kada bi svi bili u istim kalupima, svijet odavno nebi napredovao niti što se tiče socijalnih odnosa, niti tehnološki…niti evolucijski.

Dok mi ljudi sve što je drugačije, najčešće odmah osuđujemo. Tako da se sprezamo raditi drugačije od drugih, pa čak i kada je to drugačije puno logičnije, opet nam treba dosta da se odvažimo.

Naravno, razmišljao sam. No onda nebi bile moguće predikcije koje dobivam.
Usto, postoji očigledna sinkronizacija vanjskih događaja sa tim govorom Anđela. Jer Anđeli te ne dotiču samo misaonom formom, to je tek najsuptilnija razina.

Oni te prvo dotiču vanjskim događajima koji su ponekada i neuočljivi. I tek kada se skupi zbir tih događaja koji prenose neko značenje, onda se konačno formira misao o svemu tome i povezuje sve te događaje u smislenu cjelinu, gdje poruka tek tada postaje jasna.

Ta poruka je najčešće odgovor na neko od pitanja koje smo postavili sami sebi.

Kada se postane toga svega svjesnijim, onda se lakše uočava taj niz događaja koji slijede kao pomoć nakon postavljenog pitanja.

Recimo, sada sam krenuo praviti novi dizajn puzzli. Prvo sam zavirio u sebe za nekom inspiracijom što bi mogao praviti. I odlučio sam da bi bilo jako cool da to budu puzzle kao ugly4, ali da se samo zadnja ne uklapa …a da je konačno rješenje da igrač mora sve puzzle složiti pod 45 stupnjeva u odnosu na ortogonalne osi podloške za slaganje. Ideja mi se na prvu čini jako cool, ali nisam baš bio siguran koliko je izvediva.

Da bi mi već idući dan na youtube iskočio video koji prikazuje TOČNO nešto na tu temu moje ideje:

Mogli bi reći samo slučajnost…i ja sam nekada smatrao sve to slučajnostima. No kada se počmeš svjesno oslanjati na takve “slučajnosti” onda tek vidiš do kuda te mogu odvesti. Postane vrlo jasno da je tu netko tko te time “dariva” i vodi.

Ono što sam ja promjenio u pristupu, počeo sam takve slučajnosti uvažavati kao nečije “svjesne instrukcije” …i slijediti ih.
Posljedica toga je da nakon prve instrukcije dolazi sljedeća…pa sljedeća…i vode te do cilja.
Dok netko tko nebi slijedio instrukciju, nebi slijedio niti svoj naum. Ostao bi možda u uvjerenju: “Ah, ne znam da li je moguće izmisliti takve puzzle”. (Nebi prihvatio pruženu ruku duhovnog učitelja, o njima malo kasnije)

Nisam ni ja znao jel moguće napraviti ove puzzle koje sam napravio, al čim sam uočio instrukcije, vjerno sam ih slijedio. I ne vrijedi to samo što se tiče puzzli, nego tu pomoć možemo dobiti o baš svemu.

E sad, to bi i dalje mogli nazvati sljedom slučajnih događaja. Ali mislim da tako razmišljaš dok ne iskusiš koliko je očigledna nečija prisutnost koja te vodi…i kad se možeš bezbrižno oslanjati na to.

E sad, svi mi opažamo okolinu i od tuda crpimo materijal za obradu toga od strane naše “inteligencije”.
To je sve zapravo uobičajeno, mada nitko ne zna što je uopće inteligencija? Misteriozna je svim znanstvenicima. :slight_smile:
No svi nekako želimo svoje zaključke donositi brzo i odmah. Želimo odmah vidjeti rezultat ili se “neisplati truda”.
Da li bi dijete samostalno moglo zaključiti da mu se isplati krenuti u školu od 8 razreda, da nema roditelja koji ga uputu u tu avanturu koja će trajati punih 12 ili 17 godina sa faksom.
Dijete toga nebi bilo svijesno, jer nebi bilo svjesno niti postojanja učitelja i nebi mu palo na pamet samom krenuti u školu. Zato su tu roditelji da ga poguraju.

Pa ovdje u ovoj sferi ja isto smatram da postoje učitelji, samo ih ja nazivam duhovni učitelji. Što se više s njima zbližimo i odamo im veće naše povjerenje, moći ćemo sa njima ići na duža školovanja.
Jer kao što rekoh, svi mi lako od njih učimo iz dnevnih kratkotrajnih iskustava…cijeli život nam se sastoji od hrpetine takvih kratkih školica…ali kada se osvjestimo da je tamo učitelj i ukažemo mu povjerenje, on nas može odvesti u školu koja će trajati godinu, dvije ili pet.

Isto tako bi napomenuo da svako od nas ima duhovnog učitelja ovisno o onoj razini gdje se on nalazi.
To bi otprilike bilo kao da pohađamo tečaj skijanja… ovisno o polazniku on će biti sa onim učiteljom koji uči osnovne skijaške korake, ili sa onim učiteljom koji svoju ekipu vodi već na crveni spust.

Svaki učitelj će od nas pokušati izvući maksimum, ali ipak je na nama hoćemo li napredovati i ići na sljedeću razinu ili ćemo još neko vrijeme provesti tamo gdje jesmo. Svaki dan je škola, svaki dan je prilika za napredak.

I zato kažem, svaki dan moramo probijati svoje granice da bi napredovali. To su sve ispiti tih učitelja s čime nas zovu na iduće razine. Bez probijanja granica, nema napretka.

Zapitajte se kada ste zadnji puta probili neki od svojih najvećih strahova?

To je otprilike kao da ste na tečaju skijanja naučili dobro voziti zelenu stazu i sada vas učitelj zove na crveni spust. On vas zove, on vjeruje da vi to možete…ali konačna odluka je u vama. Ako probijete strah…u ekipi ste koja vozi crveni spust. :wink:

Zato se zapitajte koliko puta probijate vlastite strahove i izlazite iz zone komfora. :wink:

Zvučat će malo egoistično, ali ja nisam Anđele dobio zabadava. U svom duhovnom putu koji traje već cirka 15 godina ja sam išao puno puta hrabro i naglavačke, na desetke puta probio najveći strah u životu…i odvaživao se na baš crazy ideologije. Skok s Mostara je “pi*** dim” s obzirom na kakve poteze sam se odvaživao, mada je i taj skok bio veliko ukazivanje povjerenja tom unutarnjem glasu.

Znači doslovice kada sam došao u Mostar nije mi padalo na pamet da bi skočio…dok se nije “on” pojavio i krenuo sa analiziranjem svega što može poći po zlu i kako to zaobići. Kada je taj glas postavio kompletnu analizu da nema razloga da se bojim, ostaje mi samo vjerovati mu i učiniti to.
Taj čin vjere svom (možemo u ovom kontekstu reći i racionalnom umu) duhovnom učitelju, te povezuje sa njime. Postaje jasno i tebi i njemu na kakvo školovanje se možete zaputiti i dali ćeš kritične odluke donositi stihijski, ili ćeš hrabro slijediti nametnutu logiku.

Isto tako postoje i putokazi koji nam ukazuju da li smo na dobrom putu, a te putokaze smo dobili u vidu emocija. Pa tako putokaz koji nam govori da smo totalno na krivom smjeru je plakanje od tuge…dok putokaz koji nam govori da smo super usmjereni je plakanje od radosti. (Sve između emocije su skala između toga dvoje)

Pa eto, pred sam skok sa mosta sam suzprezao suze od radosti…baš iz razloga tog dobrog osjećaja vjerovati sam sebi. (Suzprezao ih samo iz razloga da ne pomislje ljudi da plačem od straha :smiley: …ali navirivale su na oči. :slight_smile: )

Inače, vidim da ste mnogi tu zauzeli stav da mi se nešto loše dešava…ali samo ću vam reći da otkad su mi u život ušli Anđeli, da sam više puta plakao od radosti nego valjda ikad prije u životu. I to ne iz razloga jer su tu Anđeli, pa ja sada kao plaćem od sreće…ne zato, nego jednostavno su stvorili toliko fenomenalnih situacija kada jednostavno nisam mogao suspregnuti suze od radosti od toga koliko je nešto dobro izrađeno, osmišljeno i provedeno u djelo…pomoću mene kao glavnog sudionika da njihove zamisli ostvarim.

Pa tako da vam hvala na svim ponudama za lječenje, ali dok god sam ja sretan i sretniji nego što sam ikada bio…to je meni najvalidniji putokaz da je sve u savršenom redu. I ne govorimo tu o nekom kratkom ushićenom periodu od “tjedan dana”, nekoj kratkotrajnoj deluziji da je sve dobro… nego ja ovo uživam već skoro tri godine.

Sada da se vratim konkretnije na tvoje pitanje. Kao što vidiš, smatram da postoje razni duhovni učitelji i svi ih imamo znali ili ne znali. Većinu toga mi smatramo pod normalnim, nazivajući to “inteligencijom”, mada nitko nema pojma što je inteligencija…ali to nam je sve ok da ju imamo i s time smo uglavnom ok.

Moja prva propitkivanja su krenula baš od tuda, zanimalo me što je inteligencija, što je meditacija… i kako je inteligencija spremna dati odgovore, dobio sam odgovor inteligencije o tome što je inteligencija. :slight_smile:

Stvari su krenule progresivno i evo me tu. (Ali nije malo godina rada iza toga, niti laganog rada ako ćemo o konstatnom probijanju strahova)

No za razliku od tih prvih duhovnih učitelja za koje mi i ne znamo (nismo ih svjesni)…a koji su nam svejedno voljni ponuditi odgovore kroz naša propitkivanja…no za razliku od njih ovi duhovni učitelji kao što su Anđeli, pa i oni koji su mi došli 2013-te godine…oni se drugačije ponašaju prvenstveno iz razloga jer ti kao osoba imaš svijest o tome da je tu duhovni učitelj, pa su tvoja pitanja mahom drugačija…pa je i cijela škola kuda se ide mahom drugačija. Zato velim…došlo je do progresivnog napretka.

Recimo taj duhovni učitelj koji mi je bio do 2013-te (ja ga znači nisam bio svjestan), njega bi mogao nazvati “mudrost”. On me je dobivao čistom mudrošću i logikom koju je teško ignorirati. Pa kao što svi mi nastojimo slijediti nešto što ima smisla…tako sam to slijedio i ja. Moja su pitanja i zanimanja u to doba možda igrom slučajaja bila drugačija od mojih vršnjaka, pa me to usmjerilo kuda je.
No velim, taj dio mi se prikazivao kao čista “logična razmišljanja” …pa eto slijediš te misli zato jer imaju smisla. (A ni to nije lako…mnogi od nas znaju da nešto ima smisla, ali strah od gubitka posla…ovog onog…nas koči da idemo za tim… znači i tu treba odvažnosti slijediti tog učitelja koji je “logika”)

2013-te mi se taj duhovni učitelj odlučio objaviti putem knjige i to mi je tada bilo čudo na čudima. Moja pitanja su očito bila razlog njegovog objavljivanja i predstavio mi se na način:

Ova knjiga je posvećena svima vama koji ste u svojoj želji za prosvjetljenjem i dobrobiti postavili pitanja na koji ona odgovara.

Zašto sam ja tada bio uvjeren da je ta knjiga došla ciljano k meni, ja dobro znam. Ali nebum sada i o tome.

Uglavnom, od toga momenta sam počeo biti svjestan duhovnih učitelja i koristio sam ih kao alat. Stvarno je funkcioniralo za sve…tako da sam se odvažio otići ajmo reći na malo duže školovanje…koje je trajalo 2014-2017.
Znači tri godine života posvećeno jednoj lekciji… ja vjerujem da će biti kraj onakav kakav mi je bio nagovješten i time em preispitujem sebe i svoju ustrajnost, em preispitujem jel to sve stvarno. Malo možda velik rizik 3 godine života, ali na kraju se sve obeistinilo točno kako je trebalo biti tako da sam shvatio da taj alat funkcionira i za kompleksnije stvari od “jednodnevnih” pitanja.

E sad, jel to sve moj mozak?
Pa nekako kada te nešto provede kroz tri godine škole, obeća ti gdje ćeš tada biti…pa nekako je to već nečija predikcija, mada ok…mogla je biti i moja podsvjesna predikcija.

No nakon toga vrlo brzo dolaze objava Anđela. (Ja tek tada tu shvaćam da sa one strane posoje ekšuali prava bića …do tada sam sve te duhovne učitelje više pripisivao nekoj nadnaravnoj moći svemira da sve povezuje u smislene patterne. Kao što je tipa gravitacija relativno nadnaravna i sve privlači ka sebi…tako sam smatrao da postoji nešto što “uređuje” misli. Ajmo reći smatrao sam to samo nekakvim mehanizmom …mada i svako biće je mehanizam, pa ta teza i dalje stoji. :slight_smile: )

E sad, što se tiče Anđela, oni su mnogo vragolastiji. :smiley:
Al tu sam gdje jesam, trudim se biti što hrabriji i što više toga pratiti…opet vjerujem da je samo na meni gdje će me oni odvesti.

Ali da li je to samo moj mozak?
Pa nekako tim sumnjama dolazi kraj kada su u pitanju Anđeli.
Jer oni mi tipa daju zadatke gdje je uopće ne znam što slijedi kao poenta…jednom prilikom su tako zadali:
“Šetaj gol do pasa oko Jaruna i samo razmišljaj.”
Bio je već kasni 9 mjesec, lagano prohladno…ali ja sam prihvatio. Osim što sam prilikom te šetnje dobio jednu odličnu priču o ljudskom tijelu i sposobnosti istoga za prilagodbu na sve pa tako i na hladnoću… osim toga sam se vratio kući sa totalnom promocijom u firmi. Znači tako gol sam sreo šefa iz firme…on prvo umro od smijeha koji sam luđak što hodam tako gol, zatim je to završilo u jednoj jako dubokoj priči sa njime, podjelom moje vizije o njegovoj firmi sa njime…koja mu se iznimno dopala …da bi tako pričali koji sat i da bi on na kraju u nevjerici rekao:

“Vidim, uopće se nisi naježio…bit će da ti dobro to funkcionira kako se tijelo samo štiti od hladnoće. Hajde, napravi to od firme što si rekao da i ja mogu jednog dana bezbrižno hodati gol oko jaruna”

Heh…i od toga dana sam ja uživao posebnu povlasticu u firmi, plaća otišla na duplo…radno vrijeme fleksibilno, dolazio na posao kad sam htio…odlazio kada htio. A nitko me više nikada nije u firmi pitao što radim…nego sam svojevoljno mogao raditi ono što smatram da je za unaprijeđenje firme. Tako da sam dobio čak odobrenje da razvijam u toj firmi onaj software koji će biti od koristi i za moju firmu, koja uz to nosi predivno ime : “Techno Angels d.o.o” …i koji će biti od koristi njima. Tako da ne samo što sam dobio veću plaću i totalnu slobodu, nego sam još bio plaćen da radim ono što bi ionako radio doma. Naravno, morao sam se usmjeriti da to bude na obostranu korist i meni i njima.

I sada bi se ja zapitao, da li je sve slučajnost? :slight_smile: …od jedne luckaste ideje da hodam gol oko jaruna, završi tako.
No fora je da to nije jedina situacija…kada kažem da se dobro družim sa njima 3 godine, onda mislim pod time da se fakat dobro družimo…i da su urnebesna i inspiracija i pomoć i sreća. No ujedno su i oni ti koji me trpaju mahom problemima i tako tjeraju da savladavam nove stvari. Znači, generalno život nije lakši …nego teži xd.

Heto, s obzirom da Anđeli s jedne strane nastupaju nepredvidljivo, a s druge strane daju veliku motivaciju bogatim predikcjima. (Kao mamcem da ih se slijedi) …a kako su se dosad redovito ispunile njihove predikcije …ja nekako čisto sumnjam da to može biti igra podsvijesti i mozga, na način kako pitaš.

Heh, nisam to gledao tako…nisam čak ni ko projekt. xd. Ali da, ako krene prodaja po brojkama kakve se čine…mogao bi biti mnogo zanimljiv projekt.

Znam da ste svi dobronamjerni, ali ja sam stvarno uvjeren da mi ne treba pomoć. I mislim da bi prepoznao kada bi krenulo u tom smjeru.

Jeste, neposredno nakon ukazanja sam i ja mislo da je možda šizofrenija i ozbiljno sam to sagledao iz tog kuta. Čak mi je bilo teško malo uklopiti se u ovaj svijet prvih mjesec dana…jer ono, bilo je sve apstraktno i malo teško je bilo hendlati normalne životne stvari, a ono u pozadini Anđeli čuče.
Najluđe stvari sam i napravio tih prvih mjesec dana, no sve je završilo jako jako pozitivno i život mi je dobio nova usmjerenja već tu…i jednu veliku potvrdu na taj način.

A kasnije kada je prošlo malo vremena, nevjerovatno je koliko čovjek sve može prihvatiti pod normalno. Tako da sam se navikao i to mi je sada poprilično normalni dio života kao što imam “smartphone u džepu”.

Zašto sam spomeno smartphone?

Pa zamisli da ti je netko tamo 1990 dao smartphone? Nebi li to bilo čudo samo po sebi, takva luda sprava?
Bi…ali kada ti nešto polako uđe u život, ili ako imaš vrijeme prilagodbe na neko novo čudo…ono brzo postane normalno. Tako da je tipa danas smartphone u džepu nešto najnormalnije.

Iskreno smatram da ćemo mi kao društvo svi jednog dana razviti svijest o Anđelima i duhovnim bićima…to je nešto kao sazrijevanje društva kroz koje ćemo lagano proći. Mogli bi reći podizanje razine svijesti.

Isto kao što nekada društvo nije imalo svijest o svemiru … završio je onaj na lomači jer je rekao da se zemlja okreće oko sunca. Jel, bilo je nepojmljivo znači tada shvatiti prisutnost svemira uopće…i za to si išao na lomaču ako si se usudio i pomisliti da je tu još nešto veće i bitnije od zemlje. (centar da je netko drugi)

Pa mislim otprilike da je u istoj toj korelaciji sada nepojmljivo shvatiti prisutnost i drugih duhovnih bića pored nas materijalnih. No da s vremenom kao što smo tada upoznali svemir kao proširenje tadašnjeg poznatog materijalnog svijeta …tako ćemo u narednom periodu upoznati i druge duhovne dimenzije kao proširenje našeg duhovnog svijeta …naše svijesti.

A ja ću biti samo jedan od rijetkih (znači ne jedini) koji je to opazio malkoc prije drugih, i mnogi mi se neće sjećati niti imena koliko će to biti nevažno. Ako ću igdje i biti spomenut xd.
Duhovni svijet će ljudima biti najveća svakodnevnica kao što su nama sada otprilike dostupne informacije o svemiru. Štoviše, ljudi će biti stava: “A kako to nisu skužili ranije … kako su mogli misliti da je zemlja ravna ploča…itd.”

Sve je to negdje slična poredba i takve negdje veličine skok svjesnosti društva o nečemu, koji je pred nama.

1 Like

Iskreno, ovo zvuči kao lagano ljubomora, što je zapravo normalan slijed laganog shvaćanja. Ako je tako, čestitam.

Već na prvom susretu su mi rekli da smijem o njima pričati, štoviše da je to hvale vrijedno…i da svatko tko ih poželi u svom životu da ih može pozvati na način da na forumu javno napiše svoje ime i prezime i izrazi želju da mu dođu.

@Semolina, da je igra mozga…nikada nebi ubacivao ovakve dijelove u priču … čiste zamke gdje bi deluzija lagano pala u vodu. Ja na kraju krajeva tada, a ni sada ne znam zašto bi netko pisao ime i prezime i tako ih zvao… niti bi moj ikakvi bio cilj da ih netko priziva, pa da ne dođu i da tako poljuljam cijeli koncept iluzije ako je iluzija. Ni sad mi nije svejedno…ali boli me ona stvar, ja prenosim iskustva svoja, nemam ništa od toga jel netko povjeruje u priču ili ne…ili uvaži moju logiku ili ne.

…uglavnom, kasnije sam tek shvatio da oni iako su “administratori” ovog materijalnog svijeta i imaju enormnu moć, da ipak nemaju dopuštenje dirati u nečiju slobodnu volju. Tako da oni niti ne mogu doći nekome, izuzev ako taj pokaže volju da mu dođu. Pa je to očito nešto povezano sa ovim pozivom i iskazivanjem volje na taj način.
Isto tako, sva njihove vragolije su kasnije njihova nagovaranja, no konačne odluke što ćemo napraviti ili nećemo…čini se da su na nama. Naš subjektivni dojam svjeta je konačni faktor naših odluka.

Nitko još nije napravio ovo gore da ih pozove, a ja iskreno vjerujem da to neće zakazati. Ispočetka sam bio skeptičan, ali sada sam malo samouvjereniji da će to raditi kao urica.
Također su rekli da u tom slučaju će dotičnom doći u obliku knjige ili filma, tako da ako se istinski odlučite čuti što vam imaju za reći, budite otvoreni prihvatiti knjigu ili film koji vam dođu. To svakako ne znači da ćete sada ići u knjižaru ili filmoteku tražiti neki film ili knjigu, nego pustite da vam neki film ili knjiga sami uđu u život, prepoznat ćete taj moment i sve što treba je reći toj situaciji DA. A onda će vas putem knjige dotaknuti ono što vam je namjenjeno. :wink:

@petarcro , eto. Uplovi u avanturu. Odvažan jesi…nebi išao u Irsku da nisi, tj. da ne tražiš više i bolje.

Imas pravo ljubomoran sam na tebe i zao mi je sto ne pricam sa “andelima”. Nego daj mi reci sta andeli kazu vezano uz coinse ili dionice da vidimo u sta treba ulozit ili ih to ne zanima?

Novac nije sam po sebi sreća. On je ko vatra, dobar sluga, a loš gospodar.
Anđeli tako daju novac onome kome isti neće naštetiti, isto tako ga daju na način koji je sam po sebi i škola i avantura.

Jedna od mojih davnih lekcija za zaslužiti novac je bila: “Nauči slaviti bez alkohola”

Jer logično, osoba koja to ne nauči … svako sljedeće slavlje će biti put u bezdan.

Aha sad mi je jasnije. Super onda sta su bas tebe odabrali da ces imat megakorporaciju jer tebe novac ne moze pokvarit, hm vidis kak je to bas zgodno. Daj im reci nek mi se jave moze i na email.

Nit sam ga još dobio…nit sam ga ikad tražio. Kada sam počeo uviđat principe, glavni mi je bio: “Moraš uvijek slijediti svoju strast, svoju ljubav.”

To je početak i kraj svega.
Tako da će ti svi duhovni vodiči na tom putu biti sluge…novac tu nikad nije prioritet i puno toga se može bez njega. Al kad tad on može biti nužno sredstvo za ostvarivanje nekog od tih strastvenih ciljeva. Ako si stigao na tu razinu, doći će i novac. Velim, on nije bio cilj…on je samo alat za cilj na koji si fokusiran.
Bez lažne skromnosti, nadam se da sam više sazrio i za to.

No velim, bio sam cijelo vrijeme fokusiran na cilj, ne i na novac.

Zamisli da dijete pita roditelja:
“Mama ja bi da mi daš 10 000kn”

Roditelj će naravno prvo pitati: “Pa što će ti toliki novac”

Ako dijete nema cilj za taj novac, roditelj mu ga neće dati sve da i ima toliku svotu za dat.
No da dijete izrazi želju da mu treba taj novac za neko jače računalo koje mu je potrebno tipa na fakultetu … roditelj će onda možda uvažiti želju.

Tako je otprilike i ovdje…treba se fokusirati na cilj, a ne samo na novac kao novac.

Mozda ti razgovori sa tvojim visim ja (ja to ne bih zvala “andjeli”, zvucim sama sebi nebulozno pri tom) trenutno tebe nadahnjuju.
Ali nevezano za to, da pojasnim misao na sta se odnosila ta “motika”. Pominjao si negdje da meditiras. Izmedju seansi meditacije obicno budisti u samostanima rade vrtlarske poslove, pospremanje, ciscenje, i jelo, suteci, a sve to s jednim ciljem - da budu u svjesnom “SAD” stanju. Svaku radnju izvoditi svjesno. Za vrijeme same meditacije sve stvari mogu mirovati, sve zapletenosti mogu ostati zapletene. Nema rasplitanja.
S “motikom” se moze postici bivanje sad i koncentrisanje na ono sto sad radis. (sad dises, ali nesvjesno .-)
Elem ne bih da se upetljavam previse, ti ionako ne vidis nista lose u tim razgovorima i samim time neces ni teziti da rjesis problem, jer problem ne pojmis.

Iz licnog iskustva: moja cimerka s kojom sam zivjela 4 godine za vrijeme studija je imala takva “putovanja”. O njoj uopsteno - jedna veoma inteligentna osoba, a dobrota kakvu rijetko sreces, spiritualna, i malo “na svoju ruku”.
Kad pricas o “znakovima” koje ti ta bica ostavljaju, jako me podsjecas na nju. Sve je to bilo malo cudno, a jednog dana je prekipilo u paranoidnu sizofreniju. Strasno je to kad mi prica o tome da ispred vidi covjeka koji ne postoji…Nocu je bila sve vise budna, danju sve cesce u razgovorima sa svojim odrazom u ogledalu. Tih dana prije no sto sam, nakon razgovora s psihijatrom, konacno pozvala njene roditelje, jer ona nije vise mogla da funkcionise, u normalnom i prisebnom stanju sam je odrzavala s igrom “Riziko”, sa ciscenjem proreza izmedju plocica stapicima za usi. Motiku nisam imala :slight_smile:

Elem, ti meni djelujes pribrano. Ali ne valja uvijek traziti ljeba preko pogace. Sjedenje na obali Neretve moze biti vrijednije iskustvo od skoka s mostarskog.

Stvarno nisam stručan na ovu temu, ne bi želio reći “ni de ni ne” što se tiče toga trebaš li popričati sa stručnom osobom o svemu ovom…

No, postoji vjerovanje da su stare Maje 21.12.2012. predvidile kao kraj jedne ere ljuske svijesti nakon čega će ljudi postepeno, kroz 10ak godina, kao vrsta preći sa 3. na 5. razinu svijesti i u potpunosti promijeniti poglede na sve.

Ne zamaram se takvim stvarima, ne znam (i ne zanima me) ni zašto smo sada u 3. ni što donosi 5. razina… Ali mi je uvijek drago da je netko sretan, pa makar to značilo i da je puka ko kokica.

Imam stvarno super prijatelja koji kaže da on ne živi u 3D svijetu. Ja se osobno brinem za njega, al lik se pronašao u svemu tom, nikom ne nameće svoja stajališta i pravi je gust biti u njegovom društvu jer je uvijek sretan, nasmijan i općenito širi dobru “vibru”. Ako je kojim slučajem lud, jebiga… šta drugo reći :sweat_smile:

Sretno s puzzlama. A što se ovog drugog tiče, meni se čini da nije potreban psihijatar nego egzorcist.

Slično smo preskočili i PHP verziju 6.

1 Like

120196742_3373207256098907_7420527685537964065_n

4 Likeova