Kad Anđeli slože puzzle :)

Svaka čast! Vrlo inspirativno :angel:

1 Like

uprkos ovome sto ovi drugi pricaju, meni se i ove svidjaju i djeluju jako zanimljivo… Nisu naravno na nivou proslih ali su opet ok…

E sad, da sam uzeo prosle, pa onda i ove mislim da bih bio malo razoracaran, ne toliko samim puzlama (mislim na druge) nego zato sto je nekako na jako slicnu foru pa mi ne djeluje kao novo iskustvu… nez kako bih objasnio- onima koji prvi put budu ovo uzeli (a nisu uzeli prethodnu) ce vjerovatno izgledati mnogo bolje

Hmm…meni vidiš ne djeluju da su na sličnu foru. Rekao bi da koriste isti twist effekt kao ove crne wave5 od yuu asaka …a i bile su još jedne puzzle za koje znam da su koristile taj effekt,ali u dosta drugačijoj izvedbi.

Tako da je istina da koristim već poznat effekt, ali zato u svojoj izvedbi. Samo nebi taj effekt povezao sa efektom iz Ugly4, hmm. Što točno vidiš istim? Vjerovatno to da je neočekivani korner?

Al danas me lupala inspiracija…pale su mi na pamet još jedne puzzle, hehe. I mogu komotno reći da nitko na svijetu nije još ništa slično izveo sa puzzlama. :smiley: …doduše, je sa secret box-evima, ali ne sa puzzlama.

A ja ću jednu finesu iz secret-box-a primjeniti na puzzle, gdje to nitko neće očekivati da je nešto integrirano u puzzle i bit će doslovice nemoguće složiti onome tko neće razmišljati poprilično debelo “izvan kutije”. :smiley:

Bit će baš apsurdno nemoguće…a samo 4 - 5 puzzli će biti. :slight_smile:

Upravo to… tj da je yaprava ta rotacija, i ko rijesi prvu ce jako brzo prokuzit u cemu je fora

Meni se nekako čini da je sporedno to sa kornerom ovdje…a da je glavno to što je zarotirana orijentacija svim puzzlama.

Nego…ove puzzle dobivaju veliki obrat. Hvala Bogu skuzio sam jednu gresku koja nije smjela postojati…taman prije nego sam ih poslao youtuberima.

Greska je u tome da postoji neplanirana solucija…

Prvotno me greška baš negativno iznenadila… da bi slijedeći tok misli kako da ispravim grešku došao do nevjerovatno dobrih novih ideja.
Trenutno imam osjećaj da ću evoluirat ove puzzle da će bit možda i luđe od Ugly4. :slight_smile:

Baš ono brutalan rasplet događaja…a i doći će na svoje ovi što su rekli da im prazan prostor jako smeta.

Ukratko…
Puzzle ću preimenovat u “8cat puzzle” …logično jer će se pojaviti osam mačaka.
One će lijepo popunjavat prazan prostor, tako da će to biti više “satisfy”. One će također onemogućiti da se desi ova solucija sa slike gore.

Zadatak će biti podjeljen u dva levela.
Level1: put all the squares into the frame
Level2: join cats to the squares in frame

E sad, kako sam rekao da ima stotine tisuća kombinacija bez konačne solucije ako igrač slaže kvadrate u normalnom koor. sustavu…to mogu programski napraviti da ima nekoliko mogućih kombinacija za kvadrate u normalnom koor. sustavu.
To će biti dosta teško naći, ali ne nemoguće…jer mozak relativno lako pronađe ispravnu kombinaciju u prostoru pretraživanja od stotinu tisuća kombinacija…to je zato jer mozak ne radi brute force sve kombinacije…nego eliminira one koje ne treba ni probati…pa brže pronađe ispravnu.

Kako god, namučit će se i time će riješiti level 1.
No dok riješi level 1 u ispravnom koor sustavu, brijem da neće niti pomišljati da postoji još jedan koor. sustav …a u njegovom koordinatnom sustavu će biti mačke nemoguće uklopiti. Tj. izgledat će štoviše totalno nerealno da tu postoji prostor za 8 mačaka.

Mislim da će to biti pravi misterij za svakog igrača koji će se naći u toj poziciji. :smiley: :smiley:

Angels…well done. Opet nametnuli problem kako bi nastalo nešto još bolje. Ovo mi sada zvuči poprilicno vrhunski. :smiley: :smiley:

Btw. mačke ću izraditi u drugoj boji…pa da to liči kako treba. Moguće je i gravirati puzzle…tako da će mace izgledati mic mic. Trenutno izgledaju…

3 Likeova

Citam do pola i bas kontam trebo bi onda i stavit tih 8 macaka da se popuni na kraju haha :smiley:

1 Like

cini se obecavajuce …

1 Like

Jel su i tvoji iz Afrike ili sa zapada?

Od 16.00 , razgovor sa anđelima.

1 Like

Odlično mi je kako na početku objasni da su oni svjetlost. Podsjetimo, oni su se meni predstavili kao svjelosna bića, ne kao Anđeli.

Sve što je rekao, iz moje perspektive bi rekao da jako dobro poznaje tematiku, a nije netko tko samo “prepisuje”.

Pa i ono da su razgovori sa Anđelima opasni…neću ni to negirati …ali i on je rekao da sa time jako oprezno, a ne baš strogo ne. :wink:

Ja mislim da taj duhovni boj o kojem priča…da mi možemo znati po našim djelima i motivima kojoj strani služimo.

Isto tako valja znati da u svaku našu odluku su upleteni i dobri i loši motivi. Kako svijet nije crno bijel … tako niti jedna naša jedna odluka nije 100% dobra niti 100% loša…te se u svakoj očituje taj duhovni boj i kroz nas preslikava u ovu stvarnost.

Tako da je konstantno na nama da se opredjeljujemo kojoj strani ćemo naginjati.

Mogu reći da sam isto tako stava da svi moji razgovori sa duhovnim svijetom su isto tako konstantno izloženi pregovaranjima i sa jednom i sa drugom stranom. No Bog je samo jedan, tj. Istina je samo jedna…i ako smo dovoljno hrabri da nećemo propustiti gledati istini u oči, onda imamo tu moć ne poklenuti pred lažima, lažnim uvjerenjima…i zlu samom po sebi koja se u laži manifestira.

Jasno, najlakše bi bilo ne petljati se sa tom moći, novcem i svim ostalim silama koje od tamo dolaze…i tako biti sigurni da nećemo pokleknuti pod laži i služiti zlu. No to je u jednu ruku i poziv … poziv koji svjesno možemo prihvatiti i svjesno otići u pustolovinu koja može i loše završiti. Ja sam ga očito prihvatio i svjestan sam da je opasan i da treba biti jako oprezan u svakoj svojoj odluci…i svakom svom htijenju koji je stavljen na kušnju pohlepi i krivim lažnim uvjerenjima.
Dok god je moj motiv no.1 raditi društvena unaprijeđenja, znam da mi je motiv ispravan…upravo spomenuti u videu da služim drugim ljudima.

Dok osjećam da je moj motiv kurčiti se i prikazati se iznad drugih…znam da je to ono čemu se moram odupirati i da su to lažne vrijednosti. No bitka je vrlo uska, pa čak i ovom postu se očituju obje strane. Jer već u ovom postu se očituje i ona strana koja ima potrebu da me prikaže iznad drugih…i ona strana koja tumači istinu.

Velim, niti jedan akt nije 100% crn niti bijel…i treba zato konsantno vagati i preispitivati samog sebe.

Objasnio ti je i videu…Anđeli su uvijek i svuda, nevezani uz prostor. No razlikuju se po ulogama čemu služe. Tako da bi rekao prije da su tu spomenuti Anđeli koji služe Africi (ne ide im baš xd) …dok su ovi moji u službi razvoja tehnologije.

Prostor i vrijeme inače postoje u Bogu. Kako su Anđeli tik uz Boga, tako prostor i vrijeme postoje i u Anđelima…oni su tijelo prostora i vremena. (Svjetlost - čak se i fizikalno to danas već dokazuje)

Najlkše bi to bilo percepirati da zamislimo san, a našu svijest kao svjetlost koja čini taj san.
Pa valja shvatiti da sav prostor i vrijeme u tom snu postoje u toj svijesti o tom prostoru i vremenu.

Tako je i Bog Istina o prostoru i vremenu…i zapravo “samo” to. :slight_smile:

Valja shvatiti da je Istina bezvremena…istina nije koja je bila prije i poslije…nego je istina o prije i o poslije. Postoji samo tako istina koja govori što je sada, što je moralo biti prije da bi moglo postojati ovo sada, i što će biti poslije ako je ovako sada.

Ta istina mora u ideji podržavati sama sebe, jer samo tako može biti istina.

I ta istina konstantno evoluira nebi li podržala sama sebe i taj proces će trajati vječno. Sve što je u toj Istini lažno, nestat će samo po sebi…jer laž je neodrživa.

Kako postoji prostor i vrijeme u istini o prostoru i vremenu, tako slično postoji i u anđelima koji tu istinu maniestiraju u materijalni svijet.

Sotona je otac lazi.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Ako nisi s Bogom, a jos si uspio zavrtiti papir bez dodira, da sam na tvome mjestu, ja bi se zabrinuo.

Telekineza spada u okultno, a tu nema mjesta Bogu.

Ja smatram da te dvije sile djeluju zajedno…u nijansi sive boje, kao presjek njih.

Inače, tebi će bit “zanimljivo” čuti …u zadnjih cca 20 dana imao sam dva napada demona. Tj. dvije noći su napali i u svakoj noći po 3-4 puta.

Da bude jasno, ja to u svom riječniku nebi zvao napadom demona, ali prvo jutro nakon te prve noći naletim totalno slucajno na clanak koji opisuje sto se smatra napadom demona, a moje iskustvo je bilo poprilično kao i to opisano.

Uglavnom, vrlo grde noćne more (koje inace nemam) …i budim se i tresem se full gas kao da me nesto trese…i vrištim na sav glas dok se ne izmaknem sa svješću iz svijeta snova gdje napadaju, u ovaj svijet koji je u tom trenutku utočište. I ok, to je za mene noćna mora…idem normalno spavat dalje. No kako ja god zaspim oni me opet dočekaju i budim se svaki puta isprepadan u nešto većem strahu od prethodnom. U momentu buđenja imam osjećaj kao da me baca pola metra lijevo desno po krevetu.

Cura svjedoči da se stvarno tresem sav.
I tako prvu noć skoro do jutra je bilo nekoliko vrištanja.

Zatim je prošlo nekih 15 dana…i opet jednu noć. Ono baš šokantno iznenade…da sam prilikom buđenja glasno i dubokog glasa vikno iz petnih žila…mislim da su me čuli tri stana dalje. Onako usred beščujne noći ja pustim tako glasan neljudski vrisak…horor. Sam sam se usrao svog vriska…a cura pored mene je doslovice iskočila iz kreveta od straha. I tu noć me je opet jezovito budilo do jutra…pa što god da to bilo, nek i obične noćne more…definitivno su postigle da se um bojao prepistiti u duboki san i da sam se probudio jako neispavan.

I na taj način me u konačnici najviše remeti kroz to da mi remeti planove za idući dan.

No zanimljivo je da tekst na koji sam naletio o napadima demona…upravo tvrde da oni kroz svoje napade jedino mogu isprepadat osobu i dovest je do kroničnog nespavanja. I da to mogu činit samo noći i da su najaktivniji u 3-5. Drugačije da zapravo i ne mogu utjecati direktno na naše fizičko tijelo. A na um očito mogu… to rade kušnjama i pozivima na lažna uvjerenja, kako bi remetili tok istine.

Eto…podijelih i ovo najiskrenije kako sam osobno dozivio. Stogod da to bilo.

Ukoliko si s Bogom, onda postoje duhovni napadi u obliku necistih misli, ali ti demoni ne mogu nista.

Kad nisi s Bogom, onda duhovnih napada nema, ali ima nocnih mora, paralize sna itd., zato sto si njihov i onda te razvaljuju, a upravo se to dogodilo tebi.

Da su to stvarno anđeli i da s njima razgovaras, onda bi bio s Bogom i ne bi imao nocne more, ovako su to demoni.

Ukoliko se ne okrenes ka Bogu, bit ce ti gore, a znam sto ce ti se dogoditi u tom slucaju.

Sad imas dokaz da su demoni koji su se lazno predstavili.

Ne znam baš … meni neka logika kaže da su obje strane uvijek prisutne, a što je level igre veći i da su obje strane izraženije.

Tipa primjera radi,
ako si u poslovnom svijetu…što si dalje to su ulovi veći, ali tu su i “hijene” veće koje gledaju kako da te tuže ili bilo kako da shebu da se dočepaju tvog plijena.

Ako si u sportskom svijetu, onda su na većem levelu tehnike igre naprednije, sve je na max …ali isto tako su i ozljede teže, a i protivnici teži.

Itd…itd.

Duhovni svijet isto tako po ničem nije lakši kad se u njemu uzdišeš. Em sudim po sebi (ne sada zbog ovog …ima ohoho težine koja je stigla sa Anđelima) …nego sudim i po drugima koji prolaze svoj duhovni put i gotovo se svi lome pod težinom koju to nosi.
A možemo kao najočitiji primjer pogledati Isusa pa vidjeti koliko se on uspio približiti Bogu te na koji level ga je to diglo i sa kakvim problemima se morao zbog toga nositi.

Tako da sam ja već ranije shvatio da s Anđelima neće biti lako i da to nosi sa sobom strašne izazove.

Objasnili su mi već da će biti taman onoliko teško koliko mogu podnest…i da usuštini svaki čovjek je natovaren sa točno onoliko problema koje može podnest.

Tako da mi rješavajući probleme u ovom životu ne otklanjamo ih u smislu da problemi trajno nestaju…nego kao što svatko može vidjeti po sebi, rješavajući jedne probleme stižemo u životu do većih i kompleksnijih problema.

P.S. taj članak koji se stvorio nakon prve noći, slično je tako tvrdio da se duhovni napadi orijentiraju više na osobe koje prolaze izraženiji duhovni napretak. Nije taj članak dokaz ničemu…ali dokaze ne trebamo niti tražiti u drugim autoritetima, do u logici i istini samoj po sebi.
Jer upravo Bog koji je istina, otkriv je svima nama kroz logičko propitkivanje…

U krivu si.

Sto si blize Bogu, snovi su sve manji, a u vecini slucajeva ih i nema. Sto si dalje od Boga to su jace nocne more.

Nedostaje ti puno znanja iz teologije.

Slijedeci korak ti je neka bolest, bilo neki oblik raka, epilepsija itd…

love imas, a da ipak odes do nekog privatnog psihologa koji je na dobrom glasu pa popricas a njim? Nemas sta izgubit

3 Likeova

Ja bi mu preporucio nekog vrhunskog psihijatra, koji poznaje i duhovnu stranu i koji ce znati o cemu se radi.

Ja sam najiskrenije ispričao što sam doživio dvije noći. Ja to osobno ne kategoriziram kao “napad demona”, nego velim da po čitanju vidim da drugi to tako kategoriziraju.

Za mene su to samo zanimljivo specifični snovi…i vidjet ćemo što će dalje iz toga biti.

Ne vidim da netko tko sanja specifične snove odmah juri doktoru radi toga.
Ali da jesu neke pogane noćne more…bogme jesu. :smiley:

I velim, nisam netko sklon takvim morama…baš su se sada pojavile.
Ako bi tražio najracionalnije razmišljanje…onda su se i pojavile uzrokovane pisanjem jorgovana o demonima, što se nekako preslikalo na moju svijest. Jer se i tajming točno poklopio…da je došlo točno čak možda istu noć nakon što je on počeo pisati o demonima. Mogao bi potražiti koji točno post je prethodio toj noći.

No valja znati da duhovni svijet niti nije “ništa drugo” nego svijest o nečemu. Jer istina postoji samo u spoznaji o istini i svjesnosti o istini. Sve se dešava u umu, materije bez uma koji ju proučava niti nema…

…čak se niti fizičari ne mogu dogovoriti jel mjesec postoji dok ga nitko ne gleda.
Zapravo dogovorili su se i zaključili da ne postoji. :wink: :wink:

Krivo shvacas duhovni svijet. Nema tu svijesti, nego stvarnost.

Nocne more nisu normalne, a ono sto si citao iskustva drugih, isto nemaju pojma sto se desava.

Ne zelis prihvatiti istinu, ja ti vise od toga onda ne mogu pomoci.