Kad Anđeli slože puzzle :)

Cool puzzla. :wink:
Mada ima dosta njih koje su odlične.

Evo i videa … produkcija je wow, ali sadržajno je na žalost shebao xd

2 Likeova

Opticki je fantasticno!
Decko ima stila. Kako si dosao do njega? I ako nije tajna, koliko si platio snimanje i objavu ? Ja l posjedujes sad prava za video, ili je to njegova svojina?

Dobar je da, ali nažalost je omašio poantu. Dogovor je bio da u svom stilu prikaže svoj pokušaj slaganja …a on je prvo naučio složiti i onda po pripremljenoj šabloni snimio video. Nažalost tako se ne vidi ama baš ništa od poante koja je sadržana u puzzlama. Velika šteta.

4$ provizija po prodanim puzzlama + 200$ fiksno.
Nakon što je omašio poantu, nudio sam mu još 200$ da ispravi zadnji dio što je pogriješio …ali nije htio zbog neke svoje filozofije …nisam ga se ni trudio puno nagovarati… samo jedan email koji nije uvažio … svejedno sam mu se iskreno zahvalio na onom što je napravio.

Ma njegov je…nije niti da mi treba kao moj video, osim toga da stoji na njegovom kanalu i dohvati publiku koju on već ima …

Random sam slao ponude youtuberima. U samo pet sati tog posla sam upecao baš dosta suradnji. Pet njih, 3 su odrađene i dvije još trebaju biti.
Ako bih si pokušao preračunati satnicu za tih 5 sati rada… bila bi prosto nevjerovatna… i rast će kako vrijeme teče jer ti videi će konstantno “raditi posao”.

No tih 5 sati sam ajmo reći samo testirao taj pristup i nakon toga sam ulupao par mjeseci rada u izradu programa za kontaktiranje influencera. Taj program će omogućiti da taj isti posao obavlja paralelno 100 ili 1000 ljudi… a da se nitko ne konflikta i da nema trošenja energije na međusobne razgovore i manualno praćenje tko je što napravio … meni će samo stizati adrese influencera gdje da šaljem proizvod i koga koliko moram platiti. Tako je sustav zamišljen. :slight_smile:

Osim toga taj sustav će moći raditi prodaju/promociju i drugih proizvoda i ne nužno samo mojih. A da ne govorim kolika je vrijednost u ostvarenom kontaktu i onda jednostavnijoj mogućnosti da se sa istom osobom ponovi suradnja za neki novi proizvod…

Samo trenutno nemam osjećaj koliko je veliko “more” tih influencera, ali po nekim istraživanjima mislim da bi to trebao biti poprilično velik izvor.

1 Like

Cool! Kad ti bude program u beta fazi, daj ga ovdje na forum da testiramo.

Program je zapravo već u funkciji nekoliko mjeseci.
Pišem u budućnosti sa očekivanjima, jer još nisam uspio nikoga ozbiljnog zaposliti.
Javilo se masa ljudi na freelancer portalu i ja im dao svima pismene upute za rad sa programom i generalno upute za strategiju oko razrade suradnji sa influencerima… i sve do jednog se razbježali.
Pol što nisu shvatili upute, pol što nisu imali volje ni pročitati upute i pol što su mislili da je SCAM s obzirom na ponuđeni novac… i jedna cura što je mislila da je to sve da joj ukradem njezin email. :rofl:
(Ocke, to su tri polovice ljudi xd)

Tu se već približio crni petak… pa me okupirala ta kampanja i ovo sam morao ostaviti sastrane. U 12.mj prije blagdana mi je bilo glupo objavljivati oglase za posao … i sada lagano opet napadam u tom smjeru.

Ovog puta ću organizirati usmene obuke i upoznavanje u 4 oka kao prvi korak … pa će valjda ljudi shvatiti da je stvaran posao.

I tako … bum stavio i program, sad sam s moba…

Sorkač, malo zaboravih na ovo.
Program je ovdje: TA

…no kako je rađen za osobne potrebe, nije baš utegnut u smislu da će biti intuitivan za korištenje za “šire mase”.

Postoje doduše i upute, ali i one osim što su sklepane na lošem hrvatskom. :upside_down_face: … pisane su pretežno kao pojašnjenje contributorima, ne i administratorima nekog projekta…

Ide valentinovo, jesi pripremio puzzle koje su trebale ici prosle godine?

Jesam, tu su: Jigsawholic
…pred valentinovo bi trebao izaći promocijski video, ako Bog da.

trebo bi mozda na ovom duo i kombo da se ubaci sta sadrze posto onaj ko prvi put naleti vjerovatno ne zna… naravno moze kliknut al mislim da su vece sanse da ode na taj upsell ako pise u zagradi da su tri razlicite puzzle u pitanju.

Evo još sličnih Login • Instagram

Te su od Yuu Asake :slight_smile: …on je dosta zanimljiv kreator i lik koji je htio pokrenuti tužbu protiv mene. :slight_smile:

Iskreno, nisam te najbolje shvatio u čemu vidiš problem?

Tuzbu? Daj malo detalja

imaš u ovoj temi čini mi se nekad ranije je pisano o tome prije cirka godinu i po dvije

1 Like

@anja1, dugo pamtis :joy:

Ko sto reče anja, bilo je ranije u temi. Prenosio sam “uživo”.
Ukratko, frajer je pokrenuo upozorenje pred tužbu preko odvjetništva Antunović iz HR… od kojih sam dobio prijetnju da će mi poslat inspekciju i da će mi prekopat cijelo poslovanje ako ne ispostavim dokaz o spaljivanju svih puzzli koje imam i stopiram prodaju… iz razloga jer taj Japanac smatra da moje puzzle previše sliče njegovima. U tom upozorenju su naveli da ću naebat ovak il onak radi inspekcije i da mi je najbolje da se podredim zahtjevu i da ih poslušam.

Nije mi iskreno bilo svejedno imat posla sa inspekcijama, ali bio sam 100% uvjeren da moje puzzle ne krše autorska prava tog japanca i poslao sam im detaljno obrazloženje zašto smatram da je tako ( tu tematiku sam svakako i proučio) …i reko da tuže ako žele.

Svoj odgovor sam i copy paste gore u temi… što me @tpojka naravno ismijao (kao i mnogi drugi) … no ipak je taj odgovor odradio očekivani posao i više se nisu prijetili.

kako ide prodaja i promocija onih puzli za valentinovo?

S tim puzlama nažalost nisam baš zadovoljan (iskreno opisao u opisu artikla zašto, da ne valjam kupce)…pa nezz kako će proći review kod influencera.

No svejedno podižu dosta prosječnu vrijednost košarice, tako da ih se svakako isplati imati u ponudi.
Kupci sada jednostavno imaju potrebu kupiti sve iz moje ponude … tako da se sada puno-puno češće kupuje “Triple-combo” paket.
Također su odradile i odličan posao za Black Friday, jer imao sam nešto novo ponuditi svim dosadašnjim kupcima po extra popustu, pa se napravio jedan fini prihod za kratak moment.

Ne mislim se nešto posebno orijentirati na promoviranje tih puzzli, jer jednostavno nisam zadovoljan sa njima. I dalje je fokus na Ugly4 …a pored Ugly4 očito moram još podići i kvanitetu ponude da još podignem prosječnu vrijednost košarice. Bilo bi suviše odlično da ne propadne kvaliteta novih puzzli zbog potrebe za kvantitetom… no nije baš jednostavno praviti nove puzzle, a da još budu i dobre. heh

No imam nešto novo na pameti što bi moglo biti mnogo cool :slight_smile: Nešto malo drugačije…

1 Like

Good news… ovo je samo model novih puzzli, a puzzle će biti moguće na razini Ugly4, ako ne i bolje. :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face: