Kad Anđeli slože puzzle :)

Izgleda zanimljivo… dvadeset karaktera

1 Like

image

Ove tvoje puzzle su šašave korčanje za napredne :smiley:

Znam da model podsjeća na kornjače … ali nema previše veze sa logikom koja se pojavljuje u tim puzzlama.

Btw. konačni oblik puzzli neće niti izdaleka ličiti na hexograme …slagat će se “gušteri” :smiley: …tj. geckoi

4 Likeova

Kad napravis puzlu mozes za dzabe izreklamirat na Podkast inkubator reptili… sigurno ce biti zainteresovanih,a jak je community

1 Like

Ono što je cool (barem meni) …naučio sam praviti ovu zavisnu geometriju … pa mogu kreirati razne oblike koji popunjavaju beskonačan pattern.

Tipa ovaj pattern je kreiran iz istog komada po principu kao i ovi gore reptili… na bazi toga će se moći praviti svašta. :slight_smile: :slight_smile:

Hoce li ovaj tip slagalice imati neki okvir na sto je Ugly4 imao kvadrat?

Konkretno ove što su mi u glavi će imati nepravilan okvir.
No mogle bi se ubaciti i rubne puzzle sa ravnim bridom ovisno od ideje … ovdje to ne želim jer sam postigao željeni trik sa 13 puzzli i glupo mi je ubacivati rubne puzzle samo da su tu da popune rub do ravnog brida. Cilj mi je uvijek nekako sa što manje puzzli ostvarit iluziju.

1 Like

Puno je puzzli nastalo na tu foru. :slightly_smiling_face:

Evo i mojih novih (prototip). Samo 13 njih, teske ko vrag. :grin:

1 Like

Jel ti sam pravis puzle ili samo dajes nekome kako ce da izgleda a taj neko drugi napravi ovo sve i ofarba?

Ja primarno pravim geometriju puzzli, koju onda vektorizira kolega sa foruma po mojim uputama i onda vektori ide na laser gdje se oblici režu iz pleksiglasa. (To ne radim ja, platim uslugu) Nema bojanja, nego se odabire pleksi određene boje.

Naravno, uvijek ima malo mozganja kako dobiti na što jednostavniji način sve dijelove da se dobije konačan produkt. Tipa ove puzzle treba osmisliti kako što elegantnije spajati frame iz dva dijela… trebat će za ove i kutijica sa prozirnom prednjom stranom…i tako.

No u suštini “samo” treba pronaći koje su dostupne usluge i povezati ih da naprave dijelove koji se uklapaju u zamišljenu cjelinu… i eto proizvoda.
Toliko od proizvodnje koja se svodi pretežno na slanje emailova… kako meni za ovako nešto jednostavno, tako uglavnom i drugima i za kompleksnije stvari. :slight_smile:

2 Likeova

Zanimljiva ideja,inace to mozganje je i najtezi deo, jer treba smisliti sve to i zamisliti a i pomislio sam da ne radis sve sam jer bi se premorio.Smisliti i napraviti, ipak je to mnogo posla.

1 Like

jesu i one prve plave puzle bile od pleksiglasa. one su bile bar po slikama baš vizuelno lijepe

Jesu. Obojani pleksiglass je jako sexy materijal.
Jedino što mora i laser biti dobar, inače se stvara lagani srh na linijama reza i ružan dojam onda komad ostavlja pod prstima.

Kad je kvalitetan rez, rezultat je top i full premium feeling. :wink:

Story is going on …





6 Likeova

Hocemo li raditi uvoz za Srbiju.Budem ti predstavnik.

1 Like

Iako ne znam jesi li ozbiljan, evo odgovor koji sam baš jednom kolegi u PM tipkao…

Bojim se da mi to trenutno nisu ciljana tržišta … dosta su skupe puzzle i uglavnom su kupci iz tier1 država. E sad, što se tiče distribucije na tako neka specifična tržišta …trebalo bi onda više toga odraditi. Prilagoditi cijene tom tržištu, targetirani marketing i konačno i osigurati/optimizirati i distribuciju za to tržište. Korak koji me čeka da se pojavim na što više mjesta, ali nekako još nije došlo na red…

Sad što točno znači biti predstavnik? Koje sve uloge spadaju pod to?

Ozbiljan sam.Aha znaci skuplje su sto znaci da bi ciljana grupa u Srbiji bila malo lovarniji a predstavnik - distributer,znaci ti mi posaljes ja ih ponudim na prodaju.
Dropshiping u neku ruku.

@bozoou jel ovo sve iz kine? jesi cijeli kontenjer naručio il? jesi išta od ovog naručenog kastomizovao? kako i gdje ćeš ovo prodavat? imaš li webšop za sve ili će ići na postojeći?