Kakav je vaš radni stol/setup?

Nemoj tako :smiley: Moj komp prešao do sada barem 20x BiH-HR-DE . Svakog ljeta barem 2-3x ide za HR :smiley:

1 Like

Laptop u krilo noge na stolicu. A sam budem u nekom poluležećem položaju.

6 Likeova

Dobra stolica je 50% Setup-a

3 Likeova

Bome to je istina, meni moja nije nešto, ali ajde… I uglavnom nešto joj je puklo neki dan, i sad je ukoso kad sjedim, i stavio sam dormeo iza leđa, toppp… Ali, morat će brzo ić nova, nezz jel se da naći uopće nešto solidno za 200 eura, ona što @flex ima je top ali previšee para

1 Like

Trenutno imam onu kako da kazem, “klasicnu gejmersku stolicu” tipa ovo

Dule je recimo napravio jedan dobar video o stolicama

Ova poslednja mi je jako primamljiva mozda uzmem tako nesto

Odo odma video pogledat. Ma i moja je neka gejmerska, ali sljedeća ide baš uredska, ako bog da malo više nalik na fotelju…

2 Likeova

Kakvu stolicu preporučujete za nas dvometraše? Koje visine naslonjač mora da bude? Stolicu sa njavećim naslonjačem koji sam do sada pronašao je 72 cm. Ima li neko iskustva sa stolicama a da je preko dva metra visine? :smiley: :smiley:

Ova je za sada favorit - Chefsessel BOSTON LEDER, Stahlgestelll, gut gepolstert, trägt bis 150 kg., weiß - buerostuhlpro.de

Mada teško je ovako ocijeniti kada se ne proba… Ima li neko iskustva sa ovom stolicom ili barem nekom sličnom?

Kod mene je ovako u kancelariji na poslu :slight_smile: inace preferiram komp vise nego laptop, ali s obzirom da mi je laptop jaci od ostala 2 kompjutera na poslu, sve ide preko laptopa, ako ostala 2 pc-a nesto zatrebaju povezem se preko anydesk-a i ne mrdam sa ove stolice :smiley:
Imam zelju pripremiti jednu malecku sobu kod kuce, da bude tip-top ali ako Bog da nekada :slight_smile: . Kod kuce radim uglavnom na kuhinjskom stolu…

5 Likeova

Od pocetka korone uglavnom na laptopu, prvo je bilo prinudno, a sad osta tako iz navike. Prakticno, jer mozes raditi gdje hoces, ali za ledja je primjetno losije nego za kompom

8 Likeova

Nakon nekoliko godina loseg setupa napokon sam krajem (sada) prosle godine odlucio nadograditi svoj setup. Najdraza stvar od svega ovoga mi je SecretLab stolica koja je bila dosta skupa (msm da nekih 500njak eura), ali se stvarno isplati jer doslovno mogu na njoj sjediti preko 4-5 sati bez dizanja bez da me zabole leda.

Od ostalih stvari tu je:

32inch curved DELL monitor
Macbook Pro 14 2021
Sony mx 1000 m4 slusalice
AirPods Pro slusalice
Razer mikrofon

I naravno moj omiljeni sok vitamin well refresh

8 Likeova

Sto ti nije hladno sad po zimi biti bez carapa ? :joy:

1 Like

kako si zadovoljan s macbookom? Ja bi si volio uzeti ali air verziju, jer mi ne treba jači, da imam nešto za i u pokretu

Ovi novi modeli s M1 čipom su extra, baterija puno duže traje i ne griju se, a performanse odlične. Ja bih rekao novi Macbook Air M1 je bolji nego zadnja generacija Macbook Pro s Intelovim procesorom a duplo jeftiniji ako ne i više. Nećeš pogriješiti sigurno.

1 Like

Kao sto je @igor rekao ispod :slight_smile: imao sam Mac Air prije ovog sa Intel chipom i razlika je nebo i zemlja. Mislim da nikako neces pogrijesiti ako se odlucis na Mac sa M1 chipom

1 Like

10 Likeova

Koliko Hz monitor? Koji rank? :slight_smile:

sličan nam miš :slight_smile: jest težak koda banderu pomjeram :rofl:

1 Like

144hz, 24inca, neki gaming monitor uzeo sam ga prije 3god zaboravio sam tacan model…
Sto sam radio po zelji, ima ravno 2m površine, jos jedan bi setup stao😅

1 Like

Router: D-LINK DWR 921
Laptop: HP Pavilion 17"
Miš: Logitech G603 (nešto što neću nikada promijeniti, ako se pokvari - samo kupim isti)
Sluške: Apple AirPods i te neke veće

3 Likeova

Kad svi kače setup da i ja zakačim :grinning: svoj Nije nešto extra giga mega to jest, fensi od setup-a, meni je bitno je da služi svrsi oko sajta i pomalo za po koju igricu da odigram kad sam pod stresom :woozy_face: U zvučnike ne gledajte nećete verovati stari su 9 godina i više! :joy:

4 Likeova