Kako dobiti besplatnu posetu,besplatne backlinkove,preglede video snimaka

Onemoguci RSS to ti nije potrebno, to niko ne koristi sem ovi sto kradu tekstove.

.
Ako se skloni nece krasti :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: trazi pare nazad,kazi nista nisi naucio,kazi im istinu.

Preko RSS-a se krade automatizovano

Za moja tri teksta nedeljno po sajtu moze rucno

To ja tako da se ne muci dok krade :rofl:

Aj kad jos mnogo mnogo naucis javi se pa da vidimo sta ima novo sto ne znamo.Nema veze sto je bezveze ali dobro je citati i smejati se glupostima.

Napises na forum da koristis RSS za brzo indeksiranje stranica i meni kazes da ja pisem gluposti :rofl: Ti si verovatno neki balavi klinac od 15 godine, koji misli da nesto zna i ne shvata da je jos alav i balav. :rofl: :rofl: :rofl: Ali evo da te tata nauci, RSS sluzi da bi korisinici koji prate ono sto ti pises mogli da zaobidju dolazak na tvoj sajt i da vesti koje objavis citaju direktno u RSS Feed Reader. Naravno ti nemas pojma sta je RSS feed reader i mislis da se to maze na hleba, ali ces da izguglas pa ces da naucis. Znaci sine, kada imas omogucen RSS taj neko, koji koristi RSS feed reader dobija tvoje tekstove direktno na njega i cita ih bez da mora da kliklce na tvoje reklame i bez da mora da dolazi na tvoj sajt. A posebna je prica sto to vise niko ne koristi , mozda 0.000000.00001% korisnika

Jos citaj i pretrazuj i kada budes mislio da si sve pretrazio o fidu i njegovom znacaju napisi da si siguran da sve znas o njemu i to je to.Ja cu procitati i videcu da li je sve napisano ako nije napisacu ti pravu jacinu feed opcije.Besplatni casovi ne naplacujem.
Svi veci svetski sajtovi koriste feed ma to su budale bolje Vlado zna. :rofl:

Traze u google search konzoli feed ma to su budale :rofl: sta oni znaju.

Ne koristi se feed samo zbog korisnika.Uci sine jos dosta.

ajde ne lupaj trase sitemap,a ne RSS feed ti izmisljas neke debiloze.

Aj sad prouci sta je sitemao sta je feed sta xml…

da bre, sem da bi korisnici dobijali vesti u RSS raider koristi se i za cepanje drva :rofl: :rofl: :rofl:

Ajde slikaj nam iz search console gde treba da se ubaci RSS , ajde mi ne znamo i hocemo da naucimo od tebe ??? :rofl: :rofl: :crazy_face: :crazy_face: :crazy_face:

Ne bi sklanjao rss feed zbog lopova da si jos toliki.
Kad naucis ispisi a ne da ja moram sve pisati.
Za pocetak daj feed od nekog sajta da vidim jel znas sta je to uopste.


ja ovde vidim samo za mapu sajta ne vidim za RSS :rofl: :rofl: :rofl: gde ide slikaj mi hocu da naucim od tebe velikog SEO maga hahahahahha

Pa ne znam ja nista, zato sam i doso na forum da naucim od tebe, ajde reko si da se u search konzolu obavezno mora ubaciti RSS feed, pokazi mi gde je ta opcija ??? :rofl: :rofl: :rofl:

Jel moguce da najosnovnije ne znas.

rss feed pored bolje optimizacije nudi i jaci rang sajta.Daje sajtu jaci autoritet ako ima vise direktnih citalaca jeee koji si ti SEO majstor.

Da sklonim zbog nekog lopovcica feed :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: domen autoritet 60 to nikom nista to bacim :rofl: :rofl: :rofl: rec ukucas na guglu i moj sajt se pojavi medju prvih deset iako ta rec nije u naslovu nego u tekstu ili cak u tagu i ti ces da me ucis sta da brisem i sklanjam.