Kako funkcionira dostava artikla s Ebay-a?

sve zajedno 31 Euro. Prvi put se s ovako nečim susrećem. Ne odgovara na poruke. Javio sam se ebay podršci na twitteru, pa ću vidit šta dalje. Što je još gore nemam onog “I didn’t receive it” na tom itemu.

Vjerovatno lažni broj za praćenje… Desilo mi se tako nešto nekoliko puta. Piše da se proizvod nalazi u Britaniji ili Njemačkoj i naručim, kontam stići će za 7-8 dana, kad ono mjesec prođe…

Samo ne kužim kako dobiva onako pozitivan feedback. Ja sad pojma nemam da li će to doći ili je lik pokupio pare i nestao. Dok nikako ne odgovara to je neki scammer. Nije mi jasno da ovako nešto može proći na eBay-u. Treba ga maknut s ebay-a dok se još netko nije opekao.

Ti prijavis da ti proizvod nije stigao, ostavis los feedback “item didnt arrived”, on nazove ebay, kaze da tracking code pokazuje da je proizvod stigao i oni mu to obrisu

pa valjda neko iz ebaya može provjeriti da je tracking code lažan

Ja kazem za feedback. On kad nazove i kaze da tracking pokazuje da je proizvod stigao, oni ce mu taj negativni feedback lagano ukloniti, samoc e na ebayu rpovjerit i tjt

Svaka čast ako to sve uspijeva. Zavarao me je pravo. Izgleda tako legit, što me je i zbunilo…

Tracking broj ispade nije fake kad ga unesem na Deutsche Post-u radi, tj. izbaci ovo “The mail item was delivered on 27.06.2019.” Ali samo nema nikakvih informacija gdje je dostavljeno. Na 17track broj uopće ne radi. Sad on mora dokazat da je dostavljeno na moju adresu. Znači za 2 dana mi je dostavljeno što malo moguće da tako brzo stigne. Vrlo vjerojatno je ovo što je @simeon rekao. Neki kosooki prevarant. Nema on nikakve veze s njemačkom. Ali treba mu skinuti kapu. :smiley: Otvorio sam “Item not recived” case pa ćemo vidjeti šta će biti. Javljat ću vam, jer je zanimljivo sve ovo.

Meni isto pisalo da je stiglo u BIH, i kontaktiram pre 3 dana postu. Oni kazu da nije stiglo.
I u petak stize na kucnu adresu.

Meni ne piše da je stiglo u BiH. Ja sam naletio na prevaranta 99% sam siguran. Ja sam platio 25.6 i pošiljka po eBayu dostavljena 26.6. To je nemoguće. Tako brz nije ni DHL express. Prevaranti samo traže rupu u sistemu, i bome su je našli.

Seller se ne javlja na otvoreni case. Još sutra ima rok za javit se. Ni traga ni glasa od njega. Neće se taj ni javit.

ako kazu da je on u pravu zbog tracking numbera mroaces zvat ebay

Dobio sam case. Refundali su me. Ovo mi je napisano u odgovoru “Unfortunately, we didn’t receive valid tracking information from the seller. We’re sorry you had a problem with your purchase.”

3 Likeova

Ljudi usrao sam motku. Danas mi poštar na vrata i kad tamo ovaj item za koji sam dobio refund. Seller je bio toliko nemaran da mi je dao nekakav tracking od kojeg ja nisam imao nikakve koristi i još uz to nije odgovarao na poruke ni meni ni ebay podrski. Kad je ebay presudio u moju korist onda znate da je bas bio nemaran.

Vec ranije sam mu ostavio negativni feedback koji je sad malo prezestok zato sto je stvar dosla i zelio bih ga uklonit. Da li ce mi ebay to omogucit
na zahtjev ? Zasluzio je neutralan feedback ili bez ikakvog feedbacka, ali nikako negativan. Naravno i pare cu mu vratit. Samo cu kupit jos jedan item u dogovoru s njim da mi ga ne salje.

Pokusaj, to je najmanje od tebe sto mozes napraviti. Meni kad nesto nije doslo, kontaktirao sam sellera i uvijek sam dobio povrat novaca. Negativan feedback im nikad nisam ostavljao jer znam koliko im on znaci. Selleri, pogotovo oni koji imaju dosta prodanih artikala se sigurno ne igraju sa neslanjem posiljaka. Dakle, nakon narudzbe sve dalje ovisi o prijevozu. Tracking number za posiljku male vrijednosti (do otprilike $10) najcesce ne funkcionira, ali nema pravila

1 Like

Njemu je taj item sad defect, sto je veoma zajebana stvar na ebayu… i ne vjerujem da mu je svejedno (pa me cudi sto ne odgovara). Ako mozes odgovorit na zadnji email sto ti je poslao email, preporucio bih ti da objasnis situaciju i kazes da bi htjeo maknuti svoj feedback koji si ostavio i ne bi htjeo da prodavaoc dobije defect s obzirom da je item dosao.

Mislim da mu taj defect nanese vise stete nego sto je dao proizvod za dzabe :smiley:

Ma počeo odgovarat tek danas nakon sto je prespavao skoro 2 tjedna. :grinning: i to mi se javio na njemačkom, odbija pričat engleski. :rofl: Svaku mu poruku morao provući kroz google translate. :sweat_smile: I ja obično riješim sve bez case-ova ali ovaj put sam morao reagirat, jer mi je sve upucivalo da je neka muljaza u pitanju, cak sam pomislio da netko nije napravio hijacking racuna koji ima dobar score i poceo varat. Ali dobro se zavrsilo. Ispravit cu gresku, a on ako oce biti seller na ebayu mora odgovarat na poruke kupaca.

Riješio sam svoj slučaj. Feedback sam popravio na positive (dobar sam bio taj dan :smiley: ) tako što mi je on poslao “feedback revison request”. Svaki seller ima pravo na to. Cini mi se da može 5 puta godišnje zatražiti reviziju feedback-a i feedback mora biti mlađi od 30 dana. Novac mu uplatio na PayPal i to je to.

2 Likeova

Seems legit.

Pozz, jeli se moguće da ovi naši poštari ne urade scan paketa i sebi uzmu pošiljku ? Sumnjam da mi se to desilo s jednim paketom kojeg nema već evo više od 2 mjeseca. Imao je tracking od singapurske pošte, ali update je prestao na onoj poruci “Despatched to overseas (BASJJ)”.