Kako izgleda vaš radni dan?

Imam jedno pitanje kako izgleda vaš radni dan kao web majstor?

Svi znamo kako se ljudi ubijaju na poslu po 8+ sati na dan i cesto slusam price kako je ljudima uzasno na poslu i da su premoreni.

A moj radni dan izgleda da se dignem kad hocu, radim kad hocu i kolko ocu :smiley: Kad mi se neda radit il nemam inspiracije citam novine i tak. A onda kad dodu rokovi opet malo stisnem i sve se stigne.

Sto o se tice place mislim da imam prosjecnu placu bez da radim previse kad mi treba vise novaca vise radim i to je to :smiley:

Cini mi se da je u danasnje vrijeme najbolje biti freelancer nemas nikog nad glavom i jednostavnom uzivas u poslu koji radis i nebi ga mjenjao za nista na svijetu :slight_smile:

1 Like

Kod mene je slicno kao i kod tebe. Donedavno sam bio freelance web dev, ali zadnjih mjeseci glavni fokus mi je na internet marketingu. IM mi se jako svida jer limiti ne postoje, mozes zaradit milijun kuna dnevno ako si sposoban… Ipak, developmenta se ne odricem jer mi se svida taj rad, razmisljanje, razbijanje problema…

Nazad na temu, radim par sati dnevno… kad me volja. Ne moze bolje.

Ja se dignem kad hocu,obicno oko 10. Popijem kavu i nesto pojedem,i odem obic svoje stranice i provjerit zaradu da vidim jel sve ok. Navecer eventualno nesto malo radim na njima,cca sat vremena,a ponekad tjedan dana nista ne pipnem. Ponekad i odradim neki posao na upworku za stare klijente (bivsi odesk).

Ja znam spojit mjesec dana da radim po 15ak sati dnevno, nekad se spojim u komadu i 30ak sati, mada kako starim sve rjedje… onda mjesec ne radim nista ili bas minimalno, pa sljedeci mjesec po 3-4 sata dnevno, osciliram nevjerovatno, od maksimalnog nerada do crnackog riljanja

3 Likeova

Otprilike ovako :stuck_out_tongue:

5 Likeova

:grin: Muuust…beee…20…chaaa…

Buđenje, paljenje kompa unutar 2 minute, odlazak kuhanja kave, sjedanje za komp, pregled mailova, neki plan što danas odraditi, i za 6-10 sati, odlazak od kompa.

Istina rad od doma ima prednsti,ali i manjaka.

Najljepša stvar je što mogu uvijek do frižidera, kad želim uzeti pauzu, ili ako mi pukne, da me netko zove na bajking, badminton, ili što god, mogu staviti sve na pauzu 2-3 sata.

Što se tiče zarade koliko se trudiš toliko zaradiš.

Slobodno vrijeme? Ima ga, puno više nego bivši poslovi, kada sam bio svaki dan pola dana zakucan negdje.

Makar @steelmaiden nije daleko od istine osobito kada je gužva :slight_smile:

1 Like

isto kao kod @steelmaiden srece mi trenutno stanje

probudim se pa pogledam statistike, pa gledam statistike dok doruckujem, pa malo po portalima prije neg pogledam statistike, prije rucka obavezno pogledam statistike a i poslje rucka… malo dremnem pa pogledam statistike eventualno ak nes radim jednim okom gledam statistike a navece prije vecere i dnevnika provjerim statistike… jos i prije tusiranja jednom provjerim statistike a i u krevetu na mobu jos jednom sve provjerim statistike…

3 Likeova

Prije je to bilo jednostavno, probudim se oko 10, naredim autopost na svim fb stranicama u nekih sat vremena i ostatak dana se zajebajem i samo preko mobitela gledam adsense kako raste.

Po vasim komentarima neko mi se cini da manje rade ljudi sto imaju svoje stranice i zaraduju od reklama nego developeri :smiley:

Ali nekako i manje zarade.

2 Likeova

Bilo bi ti bolje da koji put pogledaš statistike. :blush:

2 Likeova

Radno vrijeme od 09 - 17h
Rad do 12.30/13h pa oko sat vremena pauze i onda ponovno rad do 17h ili duže.
Između se napravi pokoja pauza za predah, stolni nogomet ili sl.

Oko 10 sam na poslu, 10:30 do 11:30 kava. Onda nazad u ured narucit hranu za rucak, malo browsat po netu. Rucak, pa stolni nogomet (klise totalni), pa se pocne programirat negdi oko 2, 2:30. Do cca 5 se lupka po tastaturi uz razne pauze i ometanja. U 6 san doma, i onda sidnen radit na vlastitim projektima do cca 10-11. Realno, jaaako puno radin, i svako toliko mi triba pauza od barem tjedan dana od koda potpuno. Zarada doduse prati ulozeno.

kod mene je bolje da ti opišem kako izgleda moja radna noć :smiley:
Jucer sam ustao u 18:00 izašao na kaficu vratio se kuci oko 22:00 doruckovao kaficu popio, usao provjeriti sajtove, kako stoji posjeta, te zarada, dodao 10ak postova na sajtove, Malo poo netu razgledam dosadjdujem se dok mi se ne digne pa opet dodam koji post, gledam kako konkurencija napreduje :smiley:
Te oko 07:00 lijezem i opet taj isti dan oko 17:00-19:00usstajem :smiley:

2 Likeova

Zamjena dana i noci ce ti se odrazit na zdravlje. Pitanje je vremena kad ces dobit anksioznost. Onda ces se krhat sanvalima i molit boga da zaspes u 23 00.

1 Like

Znam :slight_smile:
Očekivao sam ovakav komentar. :slight_smile:
I prije sam ovako radio, te sam jedno vrijeme vratio se u normalu 00:00 vec bi bio u krevetu a ustajao bih u08::00 …

Posao od 08-16. Tu ponekad uspijem nesto odraditi i za sebe privatno vezano za non-adult sajtove.

Za adult obicno radim od 22:30 pa do 00:30 mada realno nema pravila. Nekad 15 dana nista ne radim a onda svaki dan ubacujem.

Koliko rada, toliko i muzike, tj. para.