Kako izgleda vaš radni dan?

Auu malo ste me uplasili s ovim pricama o nespavanju, ja evo imam 17 godina, imam youtube kanal na kojem radim, lijepo zaradujem, uz to sam artist snimam pjesme, budim se oko 3,4 po podne a zaspem u 7 ujutro, svaku drugi vecer popijem onaj hell energetski napitak i to mi digne raspolozenje nekad i koncemtraciju kad nemam volje nekad, zelim rec da se lijelo naspavam, osjecam se okej preko dana, nekad mi je malo teze zaspat jer se osjecam da imam energije jos u sebi… sta vi mislite o ovome? Jel okej ili nije? Jel bi trebo promjenit sta? :smiley:

To ti je loše, mjenjaš dan za noć. Razmisli zašto ostaješ budan do jutra i ima li ti to kakve koristi, ili ti je bolje ići spavati u 1 i dignuti se oko 8, 9 te tada do 3 popodne raditi isto što biš radio od 1 ujutro do 7 inače. Zamjeniti ćeš dan i noć.

Ujutro nemam bas mira i to, po nici nekako uzivam kad radim, al od iduceg mjeseca zivim sam tako da cu imat mir pa cu moc ranije se budit, vidim sad da to zapravi nije dobro sto radim…

Ja sam nocu produktivniji bar 200 posto. Ipak zadnjih desetak dana lijezem oko 12 navece i ustajem oko sedam izjutra. Vec sam imao periode kad sam hvatao to kao normalno vrijeme za spavanje, al rijetko kad to potraje duze od sedam dana. Poremetim se ako ostanem za laptopom poslije deset uz cigare i radim ista ozbiljnije. A stelujem se za to normalno spavanje tako sto ne legnem uopste izjutra kad sam inace lijegao no izguram do nekih devet navece i trudim se da ne odspavam duze od 10ak sati da ne napunim kompletno baterije. U tim periodima kad pokusavam unormalit san znalo mi se desavat da legnem u deset pa ustanem u dva ujutru i ne mogu zaspat. A mrzim lezat u krevetu i trudit se da zaspem, to me izludjuje jer misli mene gone :grin:
Ipak eto zadnjih dana ide normalno i to spavanje. Pokusavam radit po danu al nije to to, jbg u stanu sa zenom djecom, pa dok zena povede malu u vrtic ja s malim pa onda dorucak pa udje nesta pitat zena pa se mali razdreci u drugoj sobi i svega po malo sto unisti koncentraciju. Tako da meni ostaje idealno vrijeme za rad u stanu preko noci kad svi spavaju. Dobro se zavalim u kauc, iskrivim kicmu kako treba i mogu nekih osam sati da se ne pomjerim sa tog mjesta. Cak i kad nisam radio a to je u zadnje vrijeme cesce, vazda sam volio imat to vrijeme nocu za sebe jer pored zene i djece tesko se iskombinovat za vise sati dnevno svog vremena.

Ukratko, ustanem u 08.00 ujutro i sjedem za računar u 00:00 idem na spavanje…repeat

2 Likeova

Muamer takav je i moj radni dan pa me zanima dali imas problema sa ustajanjem ujutro?
Jer ja se u zadnje vrijeme moram natjerati da ustanem…

probudim se oko 9-10 upalim komp i skuham kavu, radim par sati pa odigram mozda partiju dote ako nemam previse posla da odmorim pa opet radim, navecer obicno izadjem sa drustvom na pice i kad se vratim nastavim radit do 12-1

6:00 Jogging
7:00 email, skype i ostali kontakti
11:00 Dorucak/rucak
do 20:00 na kompu
22:00 spat

Repeat

1 Like

Legnem do 1, pola 2 - ustanem do 9. Ako zabrijem do 3-4 ostanem spavati do 10-11.
Ponekad me skrši u toku dana, bez srama odem spavati i odspavam pola sata. Ako odkrmim više onda mi je problem zaspati pa sam dulje budan.

Ipak su tu godine (46), djeca (2) i žena (1) :slight_smile:

Dosta sam u sportu, igram stolni tenis tenis barem 3x tjedno po sat-dva. Preporučam svima vama koji ste non stop za kompom da ne zanemarite sport jer je dosta bitan. I treba imati hobi uz komp. Nešto što radite iz čistog gušta, a ne donosi lovu.

EDIT:
I nedjeljom idem na bazen, plivam oko 45 min. Aaaaaaaaaa :slight_smile:

2 Likeova

Nemam problema sa ustajanjem, kao da sam programiran hahah nije ni čudo kad ovoliko vremena trošim za računarom…odspavam tih 8 sati i to je to :smiley:

slažem se…ja imam termine malog nogometa i tu se ispucam i fizički i psihički i zaista se čovjek bolje osjeća poslije toga, a pogotovo mi koji smo u intimnoj vezi sa računarima xD

1 Like