Kako naci posao u ZG?

stranac ne treba biti pod navodnicima

da, u pravu si… treba biti VELIKIM I BOLDANIM SLOVIMA

Iskreno ovo mi govori o budućem zaposleniku, ili da ne palnira dalje od prsta, ili je snalažljiv pa će se izvući.
Ovo drugo i nije dobro, to je zakon statistike kad će puknuti i neće se snaći.

Oglas za posao bi bio radim to i to gdje se može naći posao, link na ovo ono…

Tako da je ovo po meni obično trolanje gdje ekipa se navukla.
Tako i tako tu se ne može ništa riješiti.

Ako je to istina, tada bi čovjek već imao na 5-6 mjesta svoj oglas za posao.

Napiši CV, napravi portfolio, pošalji zamolbe direktno, javi se na oglase, dođi u ZG i odradi sastanke koji si dogovorio.
Ako to padne u vodu i baš želiš tu, onda ponovi sve ispočetka, i onda još jednom ispočetka.

Ili otvori nešto svoje i čim postave “vjetrenjaču” za tebe - GO!

Drugo je ako imaš nekoga tu, onda ga nazovi i dođi raditi u ponedjeljak.

Dva načina kako u HR dobiti posao… ili ne dobiti. Kao i svugdje.

Pozelite mi srecu sutra u potrazi za poslom, nervoza i trema u stomaku pred ovom avanturom na slijepo.

2 Likeova

Sve najbolje… Javi nam kako je proslo :slight_smile:

1 Like

Samo da nadodam, trema je uvijek prisutna i glupo da ti sada govorim da se opustis i ne sekiras. Ipak, znam toliko pozitivnih primjera ljudi koji su otisli i sada dodu jednom gidisnje, uloze u kucu i opet bez razmisljanja pilaju natrag na posao… Moze se, tko hoce raditi. Tko ne zna, taj ce nauciti jer se prvenstveno vrednuje rad i zalaganje… Jos jednom, sretno

Kako sad Zurich, pa nije Zurich ZG.

To je ono, kad je bal, nek je maskenbal. Sta ces u ZGu Dobivat 5k Kuna kada u Zurichu mozes dobivat 5k eura.
Pametno.

Da, ali koliko je lako, odnosno tesko pronaci posao u Cirihu - sve po propisima.Pa da je tako jednostavno, vecina Bosne bi se ispalila, Svicarska je to - plus Cirih je sam po sebi prilicno skup grad.