Kako najbolje iskoristiti aktivnu Facebook stranicu

Imam super aktivnu Facebook stranicu, koju jos nisam iskoristio, jer sam slab sa idejom sta tacno da plasiram. Nijedna moja niche se ne uklapa u stranicu, tj ovu publiku. News mozda? Stranica je domaca, organski je dosla od 0 do 40k i imam sigurno bazu od 200k za invite, medjutim dnevno uspijem pozvati nekih 20 tak i odmah me blokiraju. Da se razumijemo stranica nije na prodaju

Sta bi vi uradili?

reach1

Ili trenutno jos nista ne raditi?

Pocni da prodajes reklame, samo pazi da te ne provale sa fejsa da to radis. To ti je najbolji nacin da zaradis od stranice. Zaboravi niche i uklapanja, samo se potrudi da ti se stranica ne pretvori u spamovanje

Prodao i ulozio u kupnju koslilice, naime uskoro ce proljece i vjerojatno imas mnogo starijih susjeda kojima treba pokositi travu.
Em ces vise zaraditi, em vise boraviti na zraku, em ces fizicki biti aktivniji i svi na plusu.
Mani se zarade s fejsom i domacim stranicama :smiley:

Zanimljivo.

Bolje zaraditi 1 eu lezeci, nego 10 radeci :wink:

Iskoristio stranicu za ilegalu :smiley: . Mogao bi dobre pare okrenuti na adsensu, a o metodama neću komentarisati da me puška idući put ne dočeka na forumu :yum:.

Da je i skršiš i uništiš, a ne mora značiti možeš uzeti garantujem minimalno 1000€, čak i preko 10k €.
Ja unazad 3 mjeseca sa stranicom od 60k, domaća publika, ali ima i njemčije, te ostalih zemalja zaradio 6k€ , možeš i ti.

Ma ima i ovdje dijaspore dosta, trenutno 42k…stranica raste nenormalno.

Ali ne bih ilegalne metode sa adsensom, dugo godina sam u legal…pa da sad rizikujem, to ne bih. Ali vjerujem da se moze tako uzeti.

Koje su to ilegalne metode? :grinning:

Napraviš prihvatljivu cijenu renta za stranicu,pristojan broj objava dnevno i mjesečno ne ležiš džaba :smiley: Javi se u pp ako imaš ponudu!

Neželim otimat temu ali eto i kod mene slična situacija i zanima me kako monetizirat FB stranicu… jer imam jednu od 350K većinom amerikanaca sa relativno dobrim dosegom… samo je u specifičnoj niši kojoj baš ne mogu bilo kakva smeća i spamove gurat… bio sam monetiziro s nekim platformama prije ali to više ne radi pa sam zapostavio… (disklejmer: nije na prodaju jer sam nekako emocionalno vezan za nju…a i kolko sam se davno informativno raspitivao na platformama neće ju niko ni kupit jer nije masovna niša koju se može clickbejtovima terorizirat)…
gdje uopće nudit rentat reklame za tako nešto?

Ne možemo ti odgovorit na to pitanje ako ne znamo koja je niša u pitanju :slight_smile:

Ako imaš stranicu moraš biti lud da je rentaš nekome, taj neko je ubije sa objavama (nekvalitetnim) i možeš se slikati. Rentati je buzašto, koliko možeš zaraditi se ne može poredit.

A od ilegale mislim da svi dobro znaju šta je popup, upraćene strane aktuelne reklame sa visok cpc, očistiš cookies i guglaš te reklame te ih snimiš i guglanje stranih reklama te prikazivanje istih na balkanske zemlje, te za namjerni klik napr. iz Bosne dobiješ 2$-40$ za klik, te VPN i ostale mućke. Naravno treba ti dobar trafik da to opravdaš i prikrivaš, popup da cpc poravnaš itd.

Smijem se kladiti da je u pitanju ona stranica Sabit Iztarcina sto krade sadrzaj od originalne stranice.

Nije…Pratim i to, ali ni onaj od 137k nije pravi Sabit, i to je kopija. Pogledaj tog od 137k krade objave od ovog od 43 i 60k sto imaju. @Edis ako si pratio onog prvog, kad su mu ukinuli stranicu onaj je kralj bio hahahah

Sto se tice moje stranice nije na rent-u.

Pa koji je pravi sad, posto vidom ovaj od 40 sve prekopira hahaha

@mitok :smiley:

(20 karaktera)

Meni onaj od 60k najvise izgleda pravi hahaha… pogledaj ovom od 137 jedno 70% je kopirao od ovog sto ima 60k.

sabit

Taj je isto Sabit na mjesto Sabita. :smile: :o:

Savjet za više poziva lajkova možeš probati chrome extenziju fblikeinviter, meni je super radilo dok sam se prije kojih god dana zadnji put zezao s tim jer organski sve izgleda i radi pauze različite… sad nemam pojma dal i dalje radi isprobaj…

Kakav vam je rpm u newsu? Bez pop-up i slicno, normalan?

Niša je znanstvena… recimo fizika…