Kako napraviti ovakav video...? Tko zna nudim $10

Ovo je ziva istina. Mora lice da se vidi ako hoces nesto ozbiljno danas da radis sa yt! Pogledajte ovo momka na yt Doktor D.S. mislim da se zove. Slao je neko link na njegov kanal! Moze se jos uspjeti ja yt samo treba da se radi nesto a ne mora biti glupiranje kao kod ovih baka prase i slicnih!

1 Like

99,9% njegovog kanala je tuđi sadržaj… Mislim da nema pravo da se ljuti zbog izgubljene monetizacije :wink:

Točno. Kaže lik da je uvijek ‘pokušavao biti kreativan’, :smile: ali to nije niti duhovito dok stavlja inserte iz filmova Johna Travolte, Leonarda diCapria i slične momente. :neutral_face:
Neka bude zadovoljan ako mu ne pogase kanal, :-1: a ne da još traži novac za te svoje ‘uratke’. :o:

Evo primjer s foruma :slight_smile:

Pogledajte početak i gdje je dogurao danas. Možda nevozi ferrari i nema milijune zato sto je balkansko tržište ali ide mu sasvim i više nego dobro :wink:

Treba prestati mozgati kako napraviti fake video od tudih i škart materijala i početi misliti o sebi ako mislite se baviti youtube-om.
Baš mi je drago da je yt pogasio monetizaciju za glupe kanale koji su napravljeni od slika te spojeni s glazbom ili kompilacije tudih videa.

Nadam se da će se to pročistiti i da će ljudi koji stvaraju svoj sadržaj biti nagrađeni pa makar to bilo viđeno 1000000000x jer treba stati pred kameru i pričati…

Također nemoraš kao što je netko napisao raditi budalu od sebe i vikati nego trebaš biti ono što jesi te na taj način pronaći publiku. Ako stvarno nemaš pronaći onda i nije to za tebe.

Kao što sam vidio da se kolega @c3po u topicima zalaže KVALITETA a ne KVANTITETA.

4 Likeova