Kako povećati Adsense zaradu (prevara)

Pozdrav ovako zanima me kako mogu poboljsati adsense zaradu.Imam dnevno preko 15k pregleda ali bude po 1e sto je meni stvarno malo.Radio sam prije sa VPN ali banuju,nekad prodje isplata nekad ne da li ima neki malo sigurniji nacin malo od toga

Pa to je premalo, sta je tebi rpm ispod 0.10e? Koje su ti pozicije, jesi pokusao promjeniti na auto adse?

Na pop-up je veci…

Nisam,pokusati cu sad aj auto ads

Pa na 15k pw bi trebao imati bar 7-8e na domacoj publici. Ako ti je tacna analitikam

Tacna je analitika da li bi mogao nekako jos povecati?Npr da nije pop up i to?

Sigurno da ima nekih prevara, ali regularnim ako je copy paste neka nicha ne vjerujem.

stavi kockastu 300x250 reklamu ispod naslova, dvije jedna do druge ispod sadržaja, jednu kockastu u sidebar, jednu billboard ispod headera i jednu 720x80 iznad footera … dok sam ja radio sa adsenseom ta mi je kombinacija bila najbolja, ne znam koliko sad adsense dozvoljava reklama na jednoj strani …

1 Like

Uredu pokusati cu i tako hvala ti

Ne koristim adsense, ali pojedini saradnici koji rade “kukaju” da je nikada gori. Da tipa na 50 000 poseta zarade 20 e. Da li je to moguće? Ili im nije podešen auto ads i slično, koliko vi recimo imate na 1000 poseta zaradu

Kod mene se RPM vrti oko 0,20 eur poslednjih ~30 dana. Nikad gore nije bilo u ovih 5-6 godina kako radim…

To je prosto neverovatno, znači tipa na 10.000 poseta 2 eura?

1000 pv= 0.20 e ako je rpm 0.2 ili ti ga sto si ti napisao. NIsam vidio odmah…

Da to je 2 eura,zato ljudi i varaju,jer sto da zaradjuju jedva 100e kad mogu da rizikuju i mozda zarade 1000e.Ja sam ipak za opciju jedva 100e jer mi je to sigurno.

Nešto rade, neke promene. Sad ću da napravim neke test kombine, ima brdo novih opcija pa vam javljam jel nešto od toga šljaka da povežete. Premala je to zarada, nemoguća maltene

Naleteo sam na ovaj sajt ezoic.com na kom se spominje google adsense i veca zarada za vlasnike sajtova.Ako neko zna da objasni na koji nacin radi ovaj sajt.

Dobro je da bude i ta 2 eur na 10k pregleda nakon svega :smiley:

Ev nekidan bilo i povećanje zarade :joy::joy::joy:

rpm

Čak 50% :smiley:

Kakav web je u pitanju. Trebao bi imati 6-10€., ovisi dali je portal, img upload, forum isl…

Sajt većinom sa zanimljivostima, od 7. mjeseca prošle godine ne znam ni ja koliko puta su uvodili dupli klik. A ovo 0,06 RPM je bio kada sam ostavio samo oglase za desktop, na mobilnom uklonio AdSense pa vratio nakon 5-6 dana da vidim ima li vajde od njih.

Uglavnom RPM mi od kad radim nikad nije bio ovako mizeran…

da li govorite o domaćim ili stranim posjetama?

Pretpostavljam da je to za Balkan, ni kad bi se potrudio ne bi mogao da imas takav RPM za tier 1 drzave…