Kako povećati Adsense zaradu (prevara)

ja ću sada krenuti s jednom stranicom koja ima 100K like-ova, samo usa, canada i uk. i još nešto njemaca itd… pa javim rezultate.

samo neću korisiti pop up…

imam povezanih par sajtova sa ezoic-om. uglavnom povecala se zarada za nekih 100%. sad imam malo jace od 1e na 1000 posjeta. nisam jos dobio prvu isplatu, trebala bi sad 21, pa vam mogu javiti da li je sve legit

Da li je to besplatno povezivanje?

prvi mjesec je besplatno, ostalo se placa oko 50 dolara mjesecno ili da oni stave jednu adsense poziciju u footer sajta (links ads, skroz mali)

Oni ako odrade pozicioniranje reklama,pa se zato poveca CPM i zarada,posle toga oni ni ne trebaju jer i sam vidis pozicije i sta su radili!

Tri dana koriscenja google auto ads. Uzas!

Da nisi dobio dvoklik?

Kako misliš dvoklik? Šta je to?

Skinuo sam ovaj auto ads, jedva ga obrisao sa sajta.

Stavio rucno vec idu bolje klikovi

Meni je loš jer stvarno uspori site nenormalno. Gledat ću staviti oglasne jedinice nekom svojom logikom, pomoću css-a i php-a. Baš gledam dali otvoriti temu ovdje ili ne… valjda budem tražio pomoć, da ubacim neke div elemente jer tema koju koristim ima mnogo praznog prostora za pozicionirati oglasne jedinice

Primetio sam da se one reklame preko telefona (Vignette), preko celog ekrana sa x ne prikazuju kada mi je poseta isla preko fb-a. A sva mi je poseta preko fb-a.

Usao sam jednom direktno preko fona na sajt, pojavila mi se ta reklama i obracunalo mi je 0.04 zaradu, ali sta ce mi kad mi ne racuna preko fb-a. A da racuna bila bi druga prica :blush:

Al dobro, idem na standarno pa kako bude.

Te reklame se prikazuju na odredjeni dio postotka prometa, nisu uvijek prisutne vec kad oni smatraju da treba. Tako da nije vezano za fb traffic…A o dvoklik ti je penal od googla…Sto je moguce da si dobio jer premali ti je ctr

nije mi jasno zašto dvoklik stavljaju ako je malo klikova u odnosnu na broj posjeta

valjda dvoklik služi da google bude siguran da je onaj koji klikne siguran da želi kliknuti na taj oglas i da je to svojom voljom uradio, a to se valjda treba uključiti kada puno ljudi klikne a malo konverzija donesu

Pa mislim da mu je trenutno mali radi dvoklika,a ne da je oduvijek bio pa da su mu stavili…

Situacija kada sam sam postavio reklame. Od ovoga već može da se živi.
Ovo je već neka korektna zarada…barem meni.

kakva je posjeta u pitanju? i odakle

1. Srbija (60%) 2) BiH 3) Nemacka 4) Crna Gora 5) Austrija

85% preko telefona

sav traffic sa fb-a?

Većina je sa fejsa i po malo sa insta.

dobars, ja danas 10k i 3e :smiley:

Mozes li da pokazes gde si tacno stavio reklame i koje velicine? Hvala unapred.