Kako povećati Adsense zaradu (prevara)

Vade te nemacka i austrija od balkanskih bi imao u proseku 0,70 kao i svi.Nije ni cudno sto sve manje klikova ima na adsense reklame,kad prate sta gledamo na netu pa nam takve reklame plasiraju.Kada kupujem nestio i to gledam na nekom sajtu,odma na adsense reklamama samo to mi prikazuju iako sam to vec kupio i ne treba mi vise.Bolje im je bilo ono kada su prikazivali reklame po temi sajta,vise su ljudi klikali.

Registrovao sam se pre par nedelja a i dalje mi prikazuju istu reklamu.

Da mi je vidjet covjeka koji je zaradio u Bosni ili na Balkanu od autooglasam, svaka mu čast.
Samo za večerašnji strim prijateljske utakmice BiH i Armenije zaradio platu nečiju u BiH.

2 Likeova

Zanimljivo zaobilazenje autorskih prava jer u tih 2 sata ne mogu da navataju i prijave za dmca,jer verovatno posle objavis zvanicne snimke ili rezultat i sanse opises.Za zvanicne snimke te mogu ganjati,jer mogu da odrede gde da se prikazuju zvanicni snimci,ali opis golova,sansi,broj kornera i ostalo ti ne moze zabraniti niko na ovom svetu.Video sam i jedan sajt sa adsense koji ima piratske serije kompletne epizode sa video snimcima i radi vec odavno.

Uzmes lazni profil i laznu stranicu na fb upalis stream, uzmes od novi ba, nekad me skinu, veicnom ne. Poslije utakmice obrisem snimak, ali tokom utakmice, rokam i pop i dijaspora gleda. 1500klikova, 200 e dnevnica jedan sajt.

3 Likeova

Ima strim video sajtova mnogo preko kojih si isto mogao zaraditi jos bar najmanje 50$ vidim da to rade stranci masovno.Ali da li ce te isplatiti adsense ako si obrisao stranicu na sajtu gde je bio strim !? Vidim da ovi iz pop reklama sve dopustaju,kod njih nema trazenja dlake u jajetu ali zato jako malo placaju,za balkan 0.20 je vrh.Prednost ovih pop sajtova i video sajtova sto placaju cim zaradis preko granice koliko isplacuju,ako je granica 5$ isplacuju u roku 24h 5$,nije kao adsense da posle 21-og pa pozelenis dok u adsense ne poplavi da je poslat novac.

ako možeš malo detaljnije objasniti.

imaš stranicu na kojoj je stream utakmice, i na toj stranici imaš adsense reklame i pop reklame ?

onda link od svoje stranice objaviš na facebooku ?

samo mi nije jasno čemu služi lažna fb stranica ? i što ti točno znači ovo: uzmes od novi ba ?

tnx

Ali moras da racunas da on ima 15 naloga i da pravi uvek nove,tako da ako mu prodje ova isplata prodje, ako ne on sledece nedelje opet nesto odradi sa novim adsense nalogom i opet ako mu sa adsense prodje.Sa pop reklamama ovo prolazi,ali i sa jedno i za drugo treba imati jaku reklamu da bi mnogo ljudi gledalo i da bi se zaradilo na brzinu.

Kakvo je iskustvo i da li je legit?

do kraja mjeseca bi trebalo da legne, pisacu ovdje cim bude, ako bude :smiley:

Pa ko te placa? Adsense je poslao isplatu 21-og

Koristim FB kao platformu da stirmam i stavim kod na članak i klik bejt sliku. Pop ads i te neke ne koristim, to mi je … adsense najbolje placa, samo to radim. Kliknem sam sebi nekad ako imam pregleda a većina balkanskih, cca 10e-60e. A i banova što se tiče, uzmeš par k € i nek bude ban, imaš uvijek rezervu i udaraš.

Težak je adsens biznis pogotovo ako nisi maštovit i snalažljiv :smiley: .

2 Likeova

bok,

hvala ti što želiš objasniti. ali meni još neke stvari nisu jasne…

znači ti na facebooku strimaš prijenos ? i još postaviš unutar stream-a link prema svojoj stranici s zanimljivom slikom… a na stranici imaš google adsesne reklame.

ili imaš stream prijenos na web stranici ?

možeš molim te malo više objasniti

hvala

Imam stranicu i na njoj embed kod prenosa sa fb.

Sigurno bude nekad ban i pre isplate jer ne moze sve biti sjajno.Znam od ranije da su pisali da je obicno ban posle obracuna kada vide veliku zaradu i onda provere da li je bilo prevare i banuju ako skontaju da je na prevaru.Banovi su ranije bili izmedju konacne zarade i pred isplatu.

Stranica to je sajt jel tako.

Nema to veze od obračuna pa tad, kad te klepi… Sa pop-up nema bana…

Ima ako uslikaju i posalju adsense podrsci kao sto su radili i na ovom forumu.

znači na svojoj web stranici imaš stream odnosno prijenos npr… utakmice i imaš adsense reklame.
a na facebooku objaviš post s klik bejt slikom koji vodi prema tvojoj web stranici ?

dali sam dobro shvatio ?

Ne trudi se, ne ide ti

koja je svrha tvojeg posta ?

forum bi trebao biti mjesto gdje si međusobno pomažemo, pa ako i netko nešto ne razumije. onda mu se objasni na taj način na koji on to razumije.

ako nisi voljan pomoći i objasniti, onda nema potrebe sa ovakvim postovima.

eto molim nekoga ako može objasniti.

hvala

1 Like

Ukoliko nisi razumeo ono sto ti je @m4ki napisao ocigledno nemas neko osnovno znanje vezano za Facebook, AdSense i ostale stvari koje su potrebne da bi uradio ono sto je i m4ki uradio.

Cuo si da je on za dan zaradio neku prosecnu platu i odmah zelis da ti neko da “kljuc u ruke” i objasni kako ti to isto uradis bez (ocigledno) potrebnog znanja.

Moras steci neko osnovno zanje da bi mogao da uradis tako nesto. Ne mozes graditi kucu od krova.


Ovo je moja poslednja objava na ovom forumu. Pozdrav za par ljudi koje izuzetno cenim i postujem (znaju oni ko su), za vas ostale nema pomoci. :slight_smile:

Velika šteta. :smile: Da nije tako, bio bi baniran, jer takvo ponašanje i nekolegijalnost nije poželjno, a ni dozvoljeno na Forumu.

To je nešto što oni koji ne shvaćaju najbolje da traže drugo mjesto za prezentaciju sebe.

Imaj na umu da će otvaranje duplog accounta biti suspendirano, odmah, na oba. :blush: :o:

4 Likeova