Kako povećati Adsense zaradu (prevara)

Da li se nekako moze napraviti da pop up koji se pali preko facebooka,da se pali i preko instagrama?

Pa gdje ti reff. facebook.com dodas i instagram.com

jel ima neko posete iz austrije u poslednje vreme, koliko vrede klikovi odande?

Imam ja posjetu iz AT oko 1k dnevno, 1klik ide od 0.20 do 0.50€ zavisi koja je reklama

Koja je to drzava, meni zvuci kao neka africka.

Poz svima jel iko dobivao novi acount adscence i kakvi su sad uslovi za dobijanja adscence

Ja cekam vec 20 dana.Ljudi su stvarno od reci :joy:

To sto cekate toliko dugo je zbog koda koji treba biti u head na sajtu meni stigne odg i pre jednog dana

Ma ja sam napravio preko njihovog blogera i napisao 30 clanaka.

Jel u pitanju blog ili sajt tu je razlika velika i imate li kupljenu domenu ili besplatnu

Ma besplatan blog ono ime.blogspot.com,ja vec imam adsense i sajtove,ovaj novi adsense sam napravio da bi proverio da li primaju.

Isti slucaj i kod mene cekas dugo na kraju odbiju cak mi jedan blog sa adscencom radimo na njemu sve al ne mozes objaviti na fb stranice uopste nigde na fb tako da je blog sa adscencom beskoristan

Uradis redirekciju na blog,ne automatsku redirekciju nego da kliknu na blog i da vide sadrzaj.

Pretražili smo sve na blogu kako bi uradili nesto al ne moze ne znam kako mislite to da se uradi u kojim podesavanjima

Moze li ovo detaljnije da se objasni,nisam bas razumeo,razumeo sam da ne moze blog da se reklamira na fb ili sta je problem.

Blog kao blog radi uradis clanak i kopiras ga i hocu da objavim na FB ne moze ako ukucas na Google blog ucitava ga preko clanka nece bila su neka obavještenja da je Google + ukinut jel to neki problem na mom blogu ili je kod svakog tako

Kao je je problem u adresi bloga

Onda ga je FB banovao,ako ne mozes nista objaviti.

Moze li se to rijesiti da radi

Ne znam ja napravim drugi blog i uradim redirekciju pola teksta na novom blogu a drugi deo na onom gde je adsense.