Kako povećati Adsense zaradu (prevara)

Realno m4ki je tesko skontati sta govori, ako vec nisi imao posla s necim takvim. Ali da ima dobrih ideja, ima :wink:

2 Likeova

Jeste tesko je objasnio i na brzinu pa ko nije u tom poslu ne zna sta treba.
Napravio je lazni FB nalog i stranicu da mu ne bi banovali njegove velike FB stranice na kojima je reklamirao sajt,gde je ubacio link od FB stranice sa koje je strimovao utakmicu. Na tom sajtu ima adsense reklame i tu je postavio i pop up reklame da bi sto vise zaradio.On je radio na svom sajtu,kao sto rade na youtube gde postave uzivo snimak od utakmice,ali on je postavio uzivo snimak - strim na svom sajtu,pomocu FB laznog naloga i stranice i zaradio pomocu adsense,kojih ima kako kaze najmanje 15 pa mu verovatno nije toliko ni vazno,da li ce ga banovati.

Ovo je inace sve nelegalno i moze da se dobije adsense ban ili dmca prijava za sajt.

1 Like

hvala na objašnjenju :blush:

i ispričavam se na gnjavaži

Dao sam vam smjernice, radi neke kolegijalnosti na forumu i ljudi koji rade pošteno, dovoljno i možda previše i ovo što sam napisao, ljudi nisam ja ništa pametniji od vas, samo upotrijebite maštu. Pošto često telekom reporta premier ligu, ima i alternativa i drugi caki…

Sve imate na guglu, ali ako stvarno nemate znanja ili nešto nemojte raditi to, trebaš biti maštovitiji da bi povukao ljude i dovukao posjetu.

Udjem kad imam vremena, nemoj te pisati mi na pm jer kasnim po par dana, napišite tu i da ne pitate isto…

Ja sam fasovao računa, profila, stranica da bih nešto napravio i uradio, tako da sa tim što bilo šta podijelim je moja dobra volja i isto dodje da pekara pitaš za tajnu njegovi lepina i što svi ih hvale i što su dobre… neće vam niko dati gotov posao.

3 Likeova

Ako imas 15 adsense naloga,onda verovatno imas i toliko naloga u bankama,jer kada banuju adsense onda valjda ne mozes taj racun banke koristiti za novi adsense,jer ce banovati i taj adsense jer je racun od banke bio povezan sa banovanim adsense.

Ja sam napisao “valjda ne mozes” jer nisam nikada probao,sto znaci da nisam 100% napisao da ne moze a ljudi su se pre zalili na google forumu,da su im banovali i drugi posle prvog kada su koristili isti bankovni racun ili isti mobilni broj kada su verifikovali.

Nije valjda kada ti je stizao pin kod da za svih 15 koje imas je stigao na istoj adresi i istom imenu ?

Ista adresa i isto ime, te isti bankovni računi vrtim već dvije godine, poneki novi.

Da li i za vise razlicitih aktivnih adsense naloga,koristis jedan isti bankovni racun?

Razlicita imena i adrese na koje aktivira adsense, ali kod isplate stavlja svoje ime i adresu, koliko sam ja skuzio.

Ali jedan bankovni nalog za sve adsense naloge ne verujem da moze.Evo sad cu proguglati malo.
https://support.google.com/adsense/answer/9729

“Publishers are only allowed to maintain one AdSense account under the same payee name.”

Ne verujem da stavlja isto ime kod isplate i isti bankovni racun za sve.

Isplaćivam s tri ads računa na jedan bankovni,a svaki PIN je došao na moje ime, napisao sam fino kako i šta, neću ponavljati sto puta, pročitaj gore u postu kako, ako ne vjeruješ probaj i uvjeri se. Imam više računa i rasporedjeno na 15tak računa.

Ok probacu jednom pa javljam da li je proslo kod mene jedan bankovni racun na vise adsense.Iskren da budem i ja sam jednom naveo moju adresu a lupio prezime i ime psa i stigao je pin kod :blush:

Ja na 500 poseta dnevno iz Usa imam oko 1-2€ nzm jel to okej sta vi mislite?

to ti je normalno.

nego, gdje si sve postavio reklame ?

Capture

Nije lose, kako je nekad bili na odnosu sad, jadno…

Jel se ovo odnosi na novu fb stranicu ili na stranicu koja vec poseduje par hiljada fanova?

Jedna u sidebaru panjedna ispod naslova pa 2 ispod prve slike itd :smile:
Imam 6 adsova ukupno
Cekam da me prihvati optad360 pa ce zarada biti dupla :slight_smile:

To moze m4ki da odgovori jer ja sam samo objasnio otprilike kako ide.Nisam nikada to radio.

Evo napravio sam jos jedan adsense na bzvz ime i aplicirao za sajt i pise da cekam do 1 dan :blush:

We’re working on setting you up

This usually takes less than a day, but in some cases it can take a bit longer. We’ll notify you when everything’s ready. Then start earning money by placing ads.

Ajd da im poverujem.