Kako promijeniti drzavu na Google Adsense?

nemam pojma veruj mi…

Možeš. Provjereno i radi 1.000.000%

Imam adsense koji je na prijatelja otvoren a koristim svoju karticu. Totalno različito ime i prezime

1 Like

13% od iznosa preko 30.000 Albanskih leka ili ti 248 evra. Tako barem, kaže zvanična stranica vlade Albanije

Moze da, cak i na 1 racun dizano sa 2 adsense

Moguće je i 5 . Barem prije 2-3 god sam isplaćivao na 1 račun 5 gads accounta.

A jel moze isto ime na dvije razlicite drzave za 2 racuna? :smiley:

Može ako su ti različite adrese stanovanja.

Mogu li otvoriti racun iz BiH npr. u Makedoniji i da mi tamo liježe adsense uplata i da novac podižem na bankomatu u BiH preko kartice koju bih dobio u Makedoniji a koja se može koristiti izvan Makedonije na bankomatima?

Ako sam te dobro svhatio ti hoćeš da ti lova s adsense računa leže na makedonski bank račun?
Ako je tako …moras da postaneš takozvani E- rezident (e-Residency ) Makedonije .Ali mislim da Makedonija nema takvu mogućnost. Neka me neko ko ima više iskustva ili kontakata s Makedonijom ispravi

Želio bih nekoj drugoj državi plaćati manje poreza i od kojeg ću imati koristi, to neki rade čuo sam, Amir Hadžić itd.negdje gdje cijene rad freelancera. Dakle račun u drugoj državi i njihova kartica koju mogu koristiti unutar BiH za plaćanje i isplatu

Račun odobren u BiH, mora vršiti isplate na račun u BiH. Ne možeš živjeti u Makedoniji, a odobriti račun u BiH. Možeš otvoriti račun u BiH ako imaš pravo na to, ne znam koji su uslovi, i na nekog odobriti adsens u BiH. Onda isplacivati na taj račun pa poslije opet moraš prebacivati na svoj MKD.